Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
140.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1,5 dci 4x4 modeli ile aranıza katıldım Aracı Ankaradan aldım. dikkatimi çeken bir husus var.
    direksiyon simidndeki tuşların ışığının yanmaması servisi arayıp sorduğumda bilgi vermek için süre istediler
    Araç Park lambaları yandığında direksiyondaki hız sabitleyeci ve diğer tuşların ışı yanmıyor aynı şekilde sol tarafta ayna ayar düğmesi de yanmıyor, belki hiç ışık özelliğini koymamışlar. benim gibi yaşayan varmı

Anakaradan giresuna klima açık şekilde ortalama 7,5 lt olarak geldik
    çorumdan sonra klimayı kapattık 5,7 lt ye düştü
    saygılar
  • Bugün ki dolu yağışından arabayı koruma çabam. Biraz ıslandık ama olsun😂

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurdem

Merhabalar

1,5 dci 4x4 modeli ile aranıza katıldım Aracı Ankaradan aldım. dikkatimi çeken bir husus var.
    direksiyon simidndeki tuşların ışığının yanmaması servisi arayıp sorduğumda bilgi vermek için süre istediler
    Araç Park lambaları yandığında direksiyondaki hız sabitleyeci ve diğer tuşların ışı yanmıyor aynı şekilde sol tarafta ayna ayar düğmesi de yanmıyor, belki hiç ışık özelliğini koymamışlar. benim gibi yaşayan varmı

Anakaradan giresuna klima açık şekilde ortalama 7,5 lt olarak geldik
    çorumdan sonra klimayı kapattık 5,7 lt ye düştü
    saygılar
    Daha önce de belirtmiştim aracın direksiyonda ki tuşların ışığı yanmıyor bilgisi olan var mı ?
  • Maalesef ki direksiyon tuşlarında aydınlatma yok... Olsa çok iyi olurdu ... Bu özellik yok şimdilik.. Bakarsınız 2019 da koyarlar....
  • Takip

• Herkese selam.

Ayna ayar ve direksiyon tuşlarinda aydinlatma yok. Diğer bir konu ise ilginc kimse bahsetmiyor, prestige donanim listesindeki prestij döşeme gelmiyor. Düz siyah koltuk geldi bayide beyaz seritli ve duster yazili koltuklar vardi. Bende subat ayinda siparis verdigim icin ilk kaziklananlardanim heralde. Araba 400km oldu daha sagini solunu ayrintili inceleyemedim. Belki daha eksikleri var cunku donanim listesi yanlis hatirlamiyorsam 3 kez güncellendi. Bayiden bile 5 dk kisitli zamanla teslim aldim avadanliklarina bile bakamadim cikmam gerekiyordu.

Benimki dizel otomatik. 400kmde suan s.ici normal kullandim 5.6 suan ortalama tuketim ortalama hizimda 26km/h. Start stop arabayi calistirdiktan hemen sonra bile devreye giriyor ve sacma sekilde kapattigimda bile her calismada devreye giriyor. Belki menuden kapatiliyordur bilmiyorum. Start stop devreye girdiği bariz hissediliyor. Camlar kapaliyken eski kasaya göre sessiz fakat motor sesi malesef var. Bagaj ve taban halisi cok kalitesiz. Camurluklarin iç kisimlari arac renginde kaplamasiz kötü duruyor. Ilk gorenlerin tepkisi 2018 model arabaya olmamis.

• Aracından teyplerin motor sesini içeri vermesi gibi bir ses alan arkadaşlar var mı ?

bana digital veya elektronik sesi olduğunu söyleyenler oldu

ama bildiğin ağlama sesi motorla gaza bastıkça artıyor bıraktıkca azalıyor
  • Bana turbo sesi geliyor bastikca artiyor

• ELLER SERBEST KART SISTEMI CAMLARI KAPAMIYOR...HARICEN BIR UYGULAMAYLA BU OZELLIK KAZANDIRILABILIR MI? YA DA DAHA ONCE YAPTIRMIS OLAN VAR MI

• Hayret.

2 haftadır kimse uğramamış buralara.

• Millet dusterinin keyfini suruyor demek ki

• herkese merhaba . bu prestige artı full paketlerdeki ön tampon sağ ve sol yandaki sensore benzer gözler ne işe yuarıyuor bilen var mı? arac donanımında ön park sensoru yok bu sensore benzeye gözler nedir?
  • ON KAMERA OLMASIN...VE YA KOR NOKTA UYARI SISTEMININ BI SENSORU OLABILIR...

• quote:

Orijinalden alıntı: mufitbey

herkese merhaba . bu prestige artı full paketlerdeki ön tampon sağ ve sol yandaki sensore benzer gözler ne işe yuarıyuor bilen var mı? arac donanımında ön park sensoru yok bu sensore benzeye gözler nedir?
    Kör nokta uyari sisteminin sensorleri

• Kurlar şu anda yatay seyrediyor. Döviz böyle devam ederse fiyatlara artış gelir mi sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 30 Haziran 2018; 9:58:54 >
  • Zam olayını 15 günde bir standarta bağladılar maalesef. P.tesi sanırım 2 civarında zam gelir.

• yeti.rkn Y kullanıcısına yanıt
    4 4x 4 Full Duster şubat sonu 110.000 TL , USD 3,8 idi
    Bu gün ise USD 4.56 artış % 20.. Kuru baz alırsak aracın 132.000 olması gerekiyor.. Firmalar artık 2 haftalık zam listeleri yayınlıyor.. Dünya piyasalarında Amerika ve Avrupa kavgasını, yükseltilen vergileri, demir çelik aliminyum piyasasını, yüksek vergileri de göz önüne alırsak zamlar kaçınılmaz olacak..
  • 3 temmuz listesi yayınlanmış. Fiyatlar aynı, zam yok.

• 17 jant ile ilgili bilgisi olan var?

Yakin zamanda sunulup sunulmayacagiyla ilgili.

En son gorustugumde 9. aydan sonra demislerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

17 jant ile ilgili bilgisi olan var?

Yakin zamanda sunulup sunulmayacagiyla ilgili.

En son gorustugumde 9. aydan sonra demislerdi
    Yılbaşına yakın diyorlar 2019 model ile birlikte sanırım Black Shadow tarzı sunacaklar. Ya da opsiyon olarak ekleyecekler. Beklediğimden daha cansız geçiyor Duster başlığı oysa ki çok ciddi rakamlarda bir satış elde ettiler. Kullanaların uzun vadede görüşleri neler arabanın sağından solundan istenmeyen sesler vs geliyor mu ? İlk aldığınız günki gibi mi ?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.