Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
140.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olgun79

NİYETİM FOR KUGA İDİ..ANCAK DUSTER E TEST SURUSU YAPTIM..ARADIGIM KECİ BU DEDİM..TAM BİR FİYAT PERFORMANS ARABASI..DİZEL OTOMATİK PRESTİJ MODELİNE(ATAMACA TURUNCU + LOOK PAKET+ ELLER SERBEST KART SİSTEMİ+ OTOTMATİK KLİMA...NAVİGASYONSUZ) 106500 E ANLASTIM..BAKTIM PARA KALDI.DAYADIM NE VARSA..ANDROİD MULTİMEDYA+ GERİ GORUS KAMERASI+ KAPUT KORUMA+ CAMURLUKLARA VE KAPILARA DODİK+ SİS FARLARINA VE FLASORLERE KROM CERCEVE+ MOTOR KORUMA+ PLASTİK VE KOLTUK KORUMA+ MARŞPİER KROM KAPLAMA +SERAMİK KAPLAMA+ EKSTRA SES YALITIMI...VS...FİYAT 113650 OLDU.2018 KUGA FİYAT 148000..35000 CEPTE HALA...KUGA İÇİN CEKECEGIM KREDİNİN FAİZİ DE CABASI...HESAP ORTADA...

Bu fiyatı hangi bayiden aldınız acaba bana confort +nav +jant 105 dediler dizel otomatik sizde endolusunu alıyosunuz bu fiyata bayinin ismini alabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• peripelladuo P kullanıcısına yanıt
    HOCAM DİZEL OTOMATİK COMFORT:101400+ NAVİGASYON:2000+ JANT:1250+ METALİK RENK:1000=105650....SİZE 105000 Mİ FİYAT VERDİLER...SADECE 650 TL İNDİRİM YAPMIŞLAR..
  • olgun79 O kullanıcısına yanıt
    Evet 104000 ne indirdi siz hangi bayiden aldınız acaba boş paket almam en azından presrij alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

İyi fiyata yaptırmışsınız, bu arada sayın “carsever” cevaplamış ama, kapılara takılan plastik korumalar için kapılar delinmiyor değil mi?

Montaj videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: olgun79

YAHU KROM CAM CITASI YOK AKSEUARLARDA...SANAYİDE FALAN TAKTIRSAM SIRITIR MI?

Hazır satılanlar çok dandik ve çakma duruyor zaten. Ankara Şaşmaz sanayide araca göre özel krom aksesuar üreten bir yer var. Çok güzel yapıyorlar. Ölçülerini falan alıp öyle yapıyorlar. Hazır satılanlar gibi kaba ve dandik durmuyor.
  • Yeni fiyat listesi açıklandı mı acaba?
    Dün bende test sürüşü yaptım ve 2012 Duster kullanan birisi olarak oldukça beğendim. 1.2 benzinli modelide bence çekiş açısından gayet tatminkar.
  • struma S kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım henüz güncellenmemiş mart ayının fiyatları yayında
  • peripelladuo P kullanıcısına yanıt
    ANKARA CELİK OTODAN ALDIM..NEJDET BEY COK YARIMCI OLDU..BOS COMFORT ALMA HOCAM..
  • Hadi hayırlı olsun ilk zammı yemiş 3000 TL 1.5 DCI EDC prestij 108.150 tl 2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.2 pestigede de zam varmı

• Benzinliye zam gelmemiş. Yeni bir motor olduğu ve daha doğru düzgün satışı yapılmadığı için zam olayına girmediklerini düşünüyorum.

• 1.2 motoru istesikleri kadar cekemiyor Romanyadan MAİS.

Cunku Avrupa ulkelerinde 1.2 TCEye talep cok fazla. Dizel sevdasi bizde cok. Ve bu fiyatina ragmen yine en cok tercih edilen model DCI versiyonlar.

• Şahsen nasip olursa 1.2 ye niyetliyim artık kaç ay bekletirler sipariş için bilmiyorum

• Enteresan olan fiyat listesini 3-16 Nisan diye çıkarmış olmaları...
  • struma S kullanıcısına yanıt
    döviz kurlarındaki hareketlilikten dolayı firmada kendini bi şekilde emniyete almak istediğinden kısa tarih aralıklı yayınlamışlar
  • Bugün bende kaporayı verdim hayırlısı bakalım. Duster 1.5 EDC Prestige paket olarak eller serbest ve otamatik klima renk kum beji. Bu rengi istiyordum ve bu renkte ek paket olarak sadece bunlar vardı. Önümüzdeki hafta teslim inşaallah. Fiyat listesi olayına gelecek olursak satışçı arkadaş ayın 16'sında zam geleceğini söyledi.
    Bu arada 2015 duster 4*2 110 bg laurette look paket aracımda satılıktır. Aracım çok güzel dosta gider. İlgilenen arkadaş olursa yardımcı olmaya çalışırım. Renk yeşil malum sitede ilanım var. Ankarada yeşil sadece bende zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeti.rkn -- 5 Nisan 2018; 16:21:30 >
  • yeti.rkn Y kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun...otomatik mi aldınız
  • Tesekkur ederim. Evet otomatik. Test sürüşünde çok hoşuma gitti. İnşallah sorunsuz bir şanzımandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeti.rkn -- 5 Nisan 2018; 20:54:31 >
  • yeti.rkn Y kullanıcısına yanıt
    megane 3 te aynı motor sanzıman kombınasyonu var..3 yıl kullandım...sorunsuz bır kombinasyon
  • Yeni Duster satislari cok iyi gidiyormus.

Bircogu siparis araclar oldugu icin ve yüklü teslimatlat Nisan-Mayıs ayinda olacagi icin, Mart ayinda aviklanan 1950 adetlik satis rakami bile cok basarili

Demekki millet Yeni Dusterin fiyatlarini gayet uygun buldu.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.