Şimdi Ara

2018 golf fiyatları uçmuş... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
8.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG
    abovvvline
    159.100 TL
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    hayatı sorguladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tosoon T kullanıcısına yanıt
    arkadaş fosfos satış temsilcisidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

quote:

Tok kapı sesi bile olmayan 308 106 binden baslıyor.

http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/index2018.html

tok kapı sesi diye aklın sıra dalga gececegine keske diger markalarinda fiyatlarina bir baksaydın.

Diğer markalar ilgi alanımda değil.

O halde ilgi alanınızda olan markayı eleştirmeden önce rakip markaları da analiz edip öyle eleştirin. Yoksa bu eleştiri olmaz, çamur olur.

Diğer markalarla ilgili bir yorumda bulunmadım, ilgilenmediğini söyledim sadece... Siz öyle anlamışsınız. Tok kapi meselesine gelince o da herkesin bildiği bir espri konusu niye bu kadar alındınız anlamadım. Agresifiz biraz galiba...

Agresif değilimdir, sadece objektif yorumda bulunmanızı rica ediyorum. Başlık neden 2018 308 fiyatları uçmuş değil mesela ? Başlığın bence '' 2018 model araçların fiyatları uçmuş '' olmalıydı çünkü gerçek bu. Sadece Golf uçmadı, tüm markalar uçtu. Başlığı bu şekilde yaparak algı oluşturuyorsunuz bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tok kapı sesi bile olmayan 308 106 binden baslıyor.

http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/index2018.html

tok kapı sesi diye aklın sıra dalga gececegine keske diger markalarinda fiyatlarina bir baksaydın.

Diğer markalar ilgi alanımda değil.

O halde ilgi alanınızda olan markayı eleştirmeden önce rakip markaları da analiz edip öyle eleştirin. Yoksa bu eleştiri olmaz, çamur olur.

Diğer markalarla ilgili bir yorumda bulunmadım, ilgilenmediğini söyledim sadece... Siz öyle anlamışsınız. Tok kapi meselesine gelince o da herkesin bildiği bir espri konusu niye bu kadar alındınız anlamadım. Agresifiz biraz galiba...

Agresif değilimdir, sadece objektif yorumda bulunmanızı rica ediyorum. Başlık neden 2018 308 fiyatları uçmuş değil mesela ? Başlığın bence '' 2018 model araçların fiyatları uçmuş '' olmalıydı çünkü gerçek bu. Sadece Golf uçmadı, tüm markalar uçtu. Başlığı bu şekilde yaparak algı oluşturuyorsunuz bence.

Çamur atmak, aklın sira gibi ifadeleri kullanmak yerine son mesajınızdaki önerilerinizi yine oradaki üslubunuzla

söyleseydiniz heralde birbirimizi daha iyi anlardık...Sizde gönlünüzden geçen konuyu arzu ettiğiniz şekilde açabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

arkadaş fosfos satış temsilcisidir

Yok canım ne alakası var, vw aldım hiç de memnun değilim.. Tok kapı sesi diye aldık :) araba daha 16000 e geldi habire biryerlerinden sesler geliyor. Motordaki kronik sorunlar da cabası...

• Her markanın fiyatları arttı,sadece Golf olsa..
  • b sınıfı araçlar 100 bine dayandı. golf uçsa ne yazar!

• Vallahi millet peynir ekmek gibi araba alıyor hiç kusura bakmayın, bu saatten sonra fiyatlar düşmez. Alışın bu fiyatlara.
  • 2.eldede durum bu malesef. 70 bine hatcback bakiyorum. 2013 130 binde 15 bin hasar kayıtlı comfortline bomboş golfe 72 73 istiyorlar. Bende boş golfe para vereceğime Ceed almayı düşündüm. Dün kia bayiya giderek ceed'i test ettim. Beğendim. Kaliteli guzel malzemeler kullanılmış. Cam tavan çok güzel. Tercihimi ceed ten yana kullanicam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

İnsan şöyle söylenmeye utanır yahu. Vah garibim yazık yazık, sırf Türkiye'de doğdun diye araba yenileyemiyorsun öyle mi? Sırf 1800'lerin sonunda doğdu diye cephede can verenler, sırf Afrika'da doğdu diye üzerinde sinekler uçuşan bebeler, sırf Suriye'de doğdu diye başının üzerinde bomba uçuşanlar, sırf Amerika'da bir zenci olarak doğdu diye polis tarafından dayakla öldürülenler bitti de sana mı üzülelim?? Biraz etrafına bak, aldığın nefese şükretmeyi öğren önce. Bu ülkenin evladıysan bu ülkenin şartlarını yaşayacaksın ve daha iyisini sağlamak için çalışacaksın. Unutma, ekmek karnesi ile ekmek aldığına üzülen nesillerin, 3 yaşındaki arabasını yenileyemeidği için üzülen torunları olmak da bir gelişmedir. Anlayabilirsen tabi.

Bütün bu saydıkların Amerika'daki adamın 20 ye aldığı şeyi senin 140a aldığın gerçeğini değiştiriyor mu.

Yok..

Seni bi akşam eve gelince "niye bu yemekte et az"

Ya da

"ya bu tv eskidi yenisini alalım"

Ya da

"artık yeni bir ayakkabı alma zamanı geldi"

Ya da

"şurdan çavdarlı, tahıllı ekmek versene"

Derken görmeyim..

En eskisini, en yavanını, en basitini, en hurdasını, en katıksızını kullanacaksın tamam mı..

Asla bir şeyi için pahalı demeyeceksin..

Eski demeyeceksin..

Bozuk demeyeceksin..

Yeni bir şey almayacaksın..

Özeleştiri yapmayacaksın..

Misal İnternet kullanımını kapatarak işe başla..

Biliyorsun Afrika'daki çocuk İnternet kullanamıyor..

Ha bu arada ben her seçimde elimden geleni yapıyorum bu ülkeyi değiştirmek için.. Sandıkta.. Tek yapabildiğim, yasal hakkım o..

Ben ir başka ülkedeki ürünü kendi ülkemde 7kat pahalı alırsam bunu eleştiririm..

Başka ülkelerde yaşayanların dedeleri savaşta ölmedi mi..

Başka ülkelerde yaşayanlar kıtlık çekmedi mi..

Başka ülkelerde zorluk çekenler olmadı mı..

Ama bak şimdi adamlar senin 140 a aldığını 20 ye alıyor..

Demek ki o adamların ülkeleri kadar geliştirememişsin ülkeni..

Sen de saçma sapan demogoji yapacağına, "bir hayat hakkım varken, hergün işimi yapıyorken niye başka ülke insanından kötü yaşıyorum" diye sor.. Sorgula..

Ya da şükret sen bilirsin..

Ülkenin taşını toprağını eleştirmiyoruz rahat ol..

Bana bu hayatı yaşatanları eleştiriyoruz..

Ha yarın bu şartlar düzelince, sen ucuzlayan arabalardan almazsın.. Olur biter..

Madem her anını Afrika'daki çocukları düşünerek yaşıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 17 Ocak 2018; 21:33:58 >

Senin şanssızlığın Türkiye’de doğmak olduğu için ABD vergilendirme ve sosyal güvenlik sistemini bilmiyor olman normal olabilir. Olay 140’a alınanın diğer tarafta 20’ye alınması şeklinde basit bir olay değil. Hesaba katılması gereken bir sürü parametre daha var. Orada yaşayanlar bütçelerinin büyük bir kısmını başka masraflara ayırmak zorunda kaldıkları için peynir ekmek yer gibi araba yenileyemiyorlar. Ama senin gibi ağladıklarını pek zannetmiyorum. Adamlar kendi ülkesinin tarihi ve jeopolitik gerçekliğini yaşarken biz de kendi gerçekliğimizi yaşamaktansa başka çaremiz yok.

Bugün yaşadığı ülkenin kaymağını yiyorsa geçmişte verilmiş olan mücadelelerin neticesidir. Kendin şanssızsın bari evladı a bir şans bırakmak için çalış. Kendi vatanın ve insanının kıymetini bil biraz.

• Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Başkan galaktik liderliğe oynayan ülkemizin kıymetini bilelim de millet aç. Aç.
    Köprüyü mü yesin bu insanlar? Egmeg arasına tünel mi koysunlar? Bu ne polyannaizm...

Arkadasim yanlis hesaplamissin,2.0 litre motor lcln ötv yi %100 koyman lazim.o zaman 200.000 tl ti bulur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Tdi dsg high 160 bin, hayırlı uğurlu olsun.

Bunlarda aynı segmentte bazı araçlar, 2018 model liste fiyatları,
    egea hb 1.6 multijet dct lounge plus 113.900
    megane hb 1.5 dci edc icon 133.000
    focus hb 1.5 tdci powershift titanium 133.500
    308 1.6 bluehdi eat6 allure 136.000

Sadece golf mü bu kadar pahalı diyenler için.

Bunun haricinde de gidişat on numara, 2019 liste fiyatlarında 200 bin görme ümidi ile...

Pegeout 136nin 3nu veririrm sadece.

Su tenekeyi eklemeyin listeye artik

Golf has altın dimi şöyle fanlar yok mu

160 bine alacak varsa durmasın alsın adamlar kur ayağına artırdıkça artırıyor fiyat artırarak premium marka olmaya çalışan dünyadaki tek marka ww

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    2012-2013 civarı tam iyiydi. Jetta 55 falandı, passat 65-70 arası falandı sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Tam eder fiyatları bunlar bence. Yine öyle olsa keşke, piyasada eski araba kalmaz herkes biner temiz temiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyat artışlarının bakalım sonu nasıl olacak nereye kadar gidecek umarım hakkımızda hayırlısı olur
  • düşün o fiyatlar bile vergilisinin vergilisi fiyatlarıydı

saçma sapan vergiler olmasa

12 15 bine clio 4 25 30 bine d segment araç alabılıyosun
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    Güzel seçenek..

• Cok afedersiniz kafaniza silah mi dayiyorlar alin diye?

Almazsak seneye daha pahali olacak.. Elindeki hurdaya cikana kadar bin ne olacak? Etrafina hava basmayiver.

23 yillik arabaya biniyoruz. Isimizi goruyor. Biz hic ilgilenmiyoruz mesela araba fiyatlariyla.

Mtv'yi mecbur oduyoruz. Ondan kacis yok. Ama sifir araba almaktan kacinabiliyoruz. Ve en iyi protestonun boykot oldugunun farkindayiz.

Sen hukumetin yerinde olsan su fiyatlari dusurur musun? Arac satisi azalmazken? Ben olsam daha da artiririm. Boyle keriz bir toplum varken reis az bile yapiyor bu topluma.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.