Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DooMSTime01

21-26 eylül 5 gece Granada Luxury Belek 3050 tl havaalanı gidiş-dönüş dahil ets den rez yaptım. Otel hakkında bilgisi olan var mı?
    Otel çok iyi görünüyor fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla. O fiyata nasıl aldınız hocam? Ulaşım hariç 3.157 lira çıkıyor. Uçağı da eklesek 4 bini geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mirage Park Resort Kemer hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• 16 eylülde Güral Premier Tekirova'ya giriş yapacağım. 1 gün öncesi salda gölü'ne uğrayıp geçmeyi düşünüyorum. 15'i gecesi sadece dinlenme amaçlı nerede kalınabilir? Kemer civarında falan uygun fiyatlı, akşam gezebilecek yerlere yakın bir otel, pansiyon tavsiye edebilirseniz sevinirim.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam biz de Antalya'ya giderken hep Salda'ya ugruyoruz. Birkac saat yeterli oluyor. Sonrasinda da Konyaalti'nda konakliyoruz. Aksamuzeri sahilde yuruyus yapiyoruz. Cok keyifli oluyor. Tavsiye ederim.

• Dostlar bu hafta içerisi için izin aldım. Tatile kuşadasına her şey dahil gitmeyi planlıyordum tek kişi olarak ama fiyatlar hayli pahalı. Günlük neredeyse 400 tlden aşağı yer yok. Olanlar da tek kişi bay almıyorlar. Komedi gibi.

Sizce bu hafta gitmeyip eylülde tekrar mı izin alsam. Kararsız kaldım.

Bu hafta için tavsiye edeceğiniz 4 gece için 1500 tlyi aşmayan bir otel varsa tavsiye alabilirim. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar tek kişiyim ege kıyılarında 4-5 gün kalacagım eylülün 2-3 gibi olabilir bütcem 3000 delux ,golf bakıyordumda bana göre çok lüks
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Marble hotel var gördüğüm kadarıyla 900 lü fiyatlara ama tek bay alıp almadığını bilmiyorum.

https://www.tatil.com/kusadasi-tek-bay-kabul-eden-oteller bu listede adı geçmiyor lakin.

Ama benim size tavsiyem ekim başı izin alın ve tek bay kabul eden aqua fantasye gidin. . 1-5 ekim aqua fantasy otel uhd fiyatı 1295 tl etsturda. Otelz.com da da benzer fiyat var ön ödemesiz. Ben 3 erkek 2285 gibi bir fiyata otelzden ön ödemesiz 4 gece rez aldım ekim başı aqua fantasyden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 26 Ağustos 2018; 20:26:55 >
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Biz de 1-2 saat konaklayıp öğlen 3-4 gibi Antalya’ya geçmeyi düşünüyoruz. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı Konyaaltında veya Kemer’e yakın? Uygub fiyatlı, temiz bir tesis olması yeterli. Ertesi sabah 9’da çıkacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Biz de 1-2 saat konaklayıp öğlen 3-4 gibi Antalya’ya geçmeyi düşünüyoruz. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı Konyaaltında veya Kemer’e yakın? Uygub fiyatlı, temiz bir tesis olması yeterli. Ertesi sabah 9’da çıkacağım.
    Amaç sadece gece konaklamaysa; konyaatı sealife otelin hemen arkasında turizm uygulama oteli var... Bu otelde aynı amaçla kalmışlığımız vardır, temizlik ve oda anlamında yeterli, küçük bir havuzu var ama hemen 100 meter ilerisinde konyaaltının özellikle sabah erken saatlerinde çarşaf gibi muhteşem denizi varken lafı olmaz... Yazdığım gibi sadece gece konaklama anlamında Konyaaltı gibi bir kordonda olması sebebiyle tercih edilebilir, fiyatta o bölgedeki otellere göre bir tık daha uygundur.
    geçen sayfalarda paylaşmıştım b business hotel terminal yanında 4 yıldızlı yeni bir otel açık büfesi başarılı kahvaltı dahil 200 lira civarına otelden ayırabilirsiniz tahminim ets de 275 görünüyor ama sezonda lobide 215 lira yazıyordu geçen hafta. tramvay durağı yanında şehiriçi gezmesi düşünürseniz araçla trafiğe girmenize gerek kalmamış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikkkk -- 26 Ağustos 2018; 22:9:10 >
    Konyaalti alternatifleriniz daha fazla olur. Biz Corner Park otelde kaliyoruz. Ust katlardan deniz manzarali bir oda rica ediyoruz. Genelde kabul ediyorlar. Balkon manzaralari cok basarili. Genisce bir balkonlari var. Tam esle oturup sohbet etmelik. Genel anlamda rahat bir otel. Konum olarak da Konyaalti'nin hemen girisinde migros avm'ye cok yakin. Beklentiniz cok yuksek olmasin. Bizim amacimiz sadece uyumak oldugu icin seviyoruz genel anlamda. Kahvaltiyi Gural Premier'de alabilirseniz sadece oda veren bir yer de bakabilirsiniz. Bu arada Konyaalti alternatifleriniz Kemer'e nazaran daha ucuz olabilir.

• AmoR_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tek basiniza gideceginiz tatillerde ortalama 1.5 kisi uzerinden ucretlendirilirsiniz. Bu da seceneklerinizi daraltir. Kisiden kisiye degismekle birlikte tum gun otele kapanacagim tek basima bir tatil sıkıcı olabilir. Amaciniz flort ise ona birsey diyemeyecegim tabii. Ama illa ki tek basima hersey dahil bir otelde butcem dogrultusunda tatil yapacagim diyorsaniz tarihi otelemenizi onerecegim. Ege tarafinda maksimum eylul ortasina kadar az riskli bir tatil sizi bekler. Antalya tarafinda ise ekim ayinin ilk haftasina kadar rahatlikla denize girersiniz. Ayrica eylul ayi itibariyle Ege sahilleri ciddi anlamda tenhalasir. Bu noktayi da dikkate almanizi oneririm. Kemer bolgesi otellerine bakabilirsiniz. Kusadasi derseniz Aquafantasy bir gunu rahatlikla aquaparkinda gecirebileceginiz otel derim. Yemekleri ve icecekleri o kadar basarili degildir. Otelden cikmak isterseniz sehire bir miktar uzaktir. Dolmusla ulasabilirsiniz. Merkeze yakin degerlendirilebilecek en iyi alternatif Ramada bence. Hizmetlerinin bozuldugu konusulsa da can sikintisi halinde yuruyerek 20 dakikada sehir merkezindesiniz. Ayrica bir arkadasim tek basina rotasini pasaportsuz kimlikle gidilebilen bir ulkeye cevirmisti. 3000 lira butceyle efsane bir tatil yapti. Siz de boyle birseyle degerlendirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 26 Ağustos 2018; 23:13:50 >

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim güzel bi cevap olmuş, mutlu olarak okudum. tek başıma gitmem kötü flört filan edecek biri değilim bakacagım artık nelereye gidebilirim diye.
  • Ayvalık taraflarında önerebileceğiniz otel var mı ?

• yarın Ankara'dan yola çıkıp side/manavgat/alanya civarında 2 yetişkin 1 çocuk(9yaş) pazartesi giriş cuma çıkışlı toplam 4 gece konaklamalı önereceğiniz herşey dahil uygun fiyatlı 4 yıldız ve üzeri otel var mı. birde bu zamana kadar hep referansla gittik tatile değişiklik olsun diyoruz 3-4 tane otel arasında dönüp durduk senelerdir çalışanlar artık otel personeli gibi görüyor

merak ettiğim bu tatil sitelerinden mi almak daha mantıklı yoksa kapı müşterisi olarak gitmek mi, sizin taktiğiniz tavsiyeniz nedir. bizim konakladığımız bazı yerlerde bizzat şahit olduğum kapı müşterilerine çok uygun fiyatlar veriyorlardı. örneğin geçen sene bizim kişi başı 150 liraya kaldığımız 4 yıldızlı otelde üstelik bayramda kapıdan gelen 2 kişi 1 çocuklu aile kişi başı 100 liradan giriş yaptı.

bu şekilde çok uyguna gidebileceğimiz bahsettiğim bölgelerde otel tavsiyeniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Otel çok iyi görünüyor fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla. O fiyata nasıl aldınız hocam? Ulaşım hariç 3.157 lira çıkıyor. Uçağı da eklesek 4 bini geçiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam 20 ağustosta aldım oteli ets den. Evet fiyatı 300 tl artmış. Uçak ben temmızda aldım. 2 kişi gidiş dönüş 260 tl tuttu o da.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Tatili erken rez. ile çok önce almadıysanız, ve internette tur şirketlerinin tesis için özel bir indirimi/kampanyası yok ise; şu saatten sonra direk otelden almak; otelin dpluluk oranı çok yüksek değilse tabiki daha avantajlı olacaktır...

Salı günü başlıyacak (bu geceden yola çıkacağım) antalya ve bodrumda iki tesiste yaklaşık birer haftalık tatillerimin her ikisinide aralık ayında almoş olmana rağmen direk oteli arayıp aldım... Fark küçükte olsa tur şirketinden daha avantajlıya geldi ve iptal sigortası içinde bir bedel ödemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zvzv -- 27 Ağustos 2018; 6:58:18 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim,klasik Kemer plajı;taş-çakıl karışımı onun dışında gayet güzel bir otel.
  • Kepler Laveran kullanıcısına yanıt
    Cavlihane mutlu edecektir sizi inceleyin isterseniz

• Merhaba Arkadaşlar,

22-25 Ağustos tarihleri arasında DoubleTree by Hilton Antalya Kemer otelinde konakladım. Erken rezervasyon döneminde 3 gece 2 yetişkin iptal sigortası dahilinde 1761 TL'ye satın almıştım.

İlk gün sabah 10 civarı otele vardım. Güzel bir karşılama merasiminden sonra saat 11 civarı odamıza yerleştik. Otel ufak olduğu için 20 dakika içerisinde gezip her yeri keşfettik. Uzun uzun şu vardı bu vardı diye yazmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Kahvaltıda eksik bir şey göremedim. Akşam yemeğinde eksik bir şey göremedim. Öğle yemeği konsepti başlı başına harika bir olay. 11.30 ila 16.00 saatleri arası her türlü yiyeceği bulma imkanınız mevcut. Et severler için muazzam bir yer. Sıra bekleme derdi diye bir şey söz konusu değil. Çalışanlar saygılı tecrübeli işinin ehli kişiler. Oda temizliğinde iyiydi. Havuza hiç girmedim yorum yapamayacağım. Denizi ufak taşlık rahatsız etmiyor ama 5 metreden sonra derinleşiyor. Balıklar ile birlikte yüzüyorsunuz ve arada size ufak öpücükler kondura biliyorlar. İçecekler kaliteli ve kokteyler başarılı B52 denemişliğim bile var :) ( yaklaşık 20-25 adet Lynchburg Lemonade içmişimdir ) Midem hassas olduğu halde 3 gece 4 gün boyunca hiçbir mide sorunu yaşamadım. Gitmeyi düşünenler ve aklında soru işareti olanlar varsa yardımcı olabilirim. Seneye fiyatlar uygun olursa tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Ha bu arada Hilton'a bu yıl patlaması muhtemel diyen arkadaşlara selam olsun. Harbiden patladı! benim açımdan mükemmel bir bayram tatili oldu.!! Erken rezervasyonda almayıp gelmeyenler için üzülüyorum. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 27 Ağustos 2018; 17:0:42 >

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.