Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kişiye normal askerlik çıkmış daha önceden. Yakında düşer bu kayıt. Bedelli sınıflandırma sonuç ekranı asıl olan ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP AKP diye ağlayanlara gülüyorum, canınız yanana kadar neredeydi aklınız? Gidip yine basarsiniz mührü ampule, hic burda demogoji yapmayın

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    tt sen yapabilirsin. 100 lira mi ne ucreti vardi
  • iyi parti bir önerge mi ne vermişti ondan bir sonuç çıktı mı
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Bu isler toplasmayla oluyor diye sanıyordum. Para ile gundem satın aliyorsak bastan kaybetmisiz o zaman :)

• Beyler herkes 2 dk ayırıp su akp genel merkezi arasın

03122045000

Bedelli askerlik mağduriyeti için aradık diyen.

2 dk almıyor. Lutfen..

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Aradım şimdi hocam,birde eşi,annesi,babası ararsa herkesin daha etkili olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Aradım şimdi hocam,birde eşi,annesi,babası ararsa herkesin daha etkili olur.
    Herkes ararsa iyi olur

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    toplasmayla da olur.

ancak bu sekilde daha derli toplu, tek baslik altinda toplaniliyor. diger turlu her kafadan ses cikiyor.
  • Çalışmalara katılın lütfen.
    2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 22 Ocak 2020; 23:33:40 >
  • AKP diye bir parti mi var ki arayıp istekte bulunacağız? Her şey Tayyip'in elinde ve onu sırça sarayına ulaşmanın imkanı yok. Ha arayıp takiye yaparak "oy verecegim" diyeceğine uzun dönem yapmayı yeğlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

AKP diye bir parti mi var ki arayıp istekte bulunacağız? Her şey Tayyip'in elinde ve onu sırça sarayına ulaşmanın imkanı yok. Ha arayıp takiye yaparak "oy verecegim" diyeceğine uzun dönem yapmayı yeğlerim.
    Yav biz bayılıyoruz sanki

21 günü kaldirsinlar yeter.

• ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Bu twitteki vatandaş kimdir ?

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi AKP diye bir parti yok, CİMER falan da böyle işler için yetersiz. Tayyip Bey bedelliyi tek bir şey için kaldırır: Masasına konan araştırma şirketi anket sonuçları... Sonuçlar aleyhte bir durum yaratmamış ki hala ısrar ediyorlar. Seçim atmosferi kızışır, seçime iki hafta kala grup toplantısı olur ve "Vatandaşıma kulak veriyorum, önce millet" der kaldırır bunu beklerim. Ya da seçim sonrası zaten kalkacak, başka çare kalmayacak çünkü ekonomi patlayacak...
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun mart ayına kadar gidenler mağdur olacak ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

AÖF sınav var nasıl olacak açıklanır ama Aralık'ta gidilmesin. Benim sınav var.

Alıntıları Göster
    dilekçe yazıp erteleme istersin hocam lakin zaten 37 celp ten 2-3 ü aralık a denk gelse yine senin seçilme ihtimalinin çok yüksek değil o nedenle çok da kafaya takmamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu hakkında en çok merak ettiğim şey algoritma. Kura sistemi mi yoksa yaşa, para yatırma tarihine göre mi akıllarda bir soru işareti...

Tek merak ettiğim bu şuan.
  • 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

dilekçe yazıp erteleme istersin hocam lakin zaten 37 celp ten 2-3 ü aralık a denk gelse yine senin seçilme ihtimalinin çok yüksek değil o nedenle çok da kafaya takmamak lazım.

Alıntıları Göster
    Hemen gidip gelsekde rahatlasak istende çıktık sezon bitti çünkü işe giricez Bir daha herşey beklemeye aldık ne kadar uzarsa o kadar sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hemen gidip gelsekde rahatlasak istende çıktık sezon bitti çünkü işe giricez Bir daha herşey beklemeye aldık ne kadar uzarsa o kadar sıkıntı.

Alıntıları Göster
    maalesef, senin gibi çok kişi var, nasıl olurda bu kadar kişiyi oy kaybetme pahasına 1.5 yıldır bekletmeyi göze aldılar anlayamıyorum, şöyle kötü bir ortamda, ilginç çok ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.