K

Yüzbaşı
08 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ,

Haftada 1 aksamlari yüzmek için kapalı yüzme havuzu arıyorum.

Uygun fiyatlı , Temiz , Apaçi kaynamayan bir mekan olmalı.

Önerilerinizi bekliyorum
Merhaba arkadaşlar ,

Bundan 10 sene önce tvde bir film izlemiştim . Film Faytoncu çingene gruplar arasında geçiyordu. iki faytoncu Grup vardı. Biri paralı lüx hizmet veren faytoncular , diğeri ise fakir faytoncular.

Filmden aklımda kalan tek sahne ;

Fakir faytoncular , faytonlarını yenilemişlerdi . Faytonun koltuklarını mavi kaplatmışlardı. Diğer gruptan bir faytoncu gelip ooooo mavi diyip koltuğu jiletle yırtmıştı.

Aklımda kalan tek sahne buydu İsmini bilen varmıdır ?
Merhaba arkadaşlar ,

Eskiden Sistemde eski alt seviye asus bir anakart ile x2 250 İşlemcim vardı. Bu sistem artık bana yetmiyordu , çok ağır işlem yapıyordu.

Bir dostumun tavsiyesi ile AMD FX6300 İşlemci ile Gigabyte 990FXA-UD3 Anakart aldım. Ama yine istediğim performansı alamıyordum , WD Green 1.5 TB harddiskim vardı 4,5 senelik bir harddiskti ( Hatırladığım kadarı ile ) Dedik harddisk eski bunuda değiştirelim , 1 TB Seagate HDD aldım yine Fos çıktı

Acaba sisteme PSU mu yetmiyor HighPower 350 W PSU Var ,

Sistemim şu şekilde ,

HighPower 350W PSU
Gigabyte 990FXA-UD3 Anakart
AMD FX6300 İşlemci
Corsair XMS3 1600 MHZ 2x2GB DDR3 Ram ( Bu yetersiz gibi diyecemde Performans alamadığım yerler oyun değil Masaüstü işlemleri )
HIS HD 5770 IceQ 5 Turbo 1GB (128bit) GDDR5 Ekran Kartı
1 TB Seagate HDD - 1.5 TB WD Green HDD ( Her zaman takmıyorum 2. olarak )
1 Tane Optik Sürücü
2 Tanede 12 CM Fan ( Bunları güç açısından yazdım )
Orjinal Windows 8.1 İşletim sistemi

Bazen sistem açılmıyor , ekrana görüntü gelmiyor . Tekrar aç kapa yapıyorum düzeliyor

PSU ise sorun Psu da alacam artık napayım
Merhaba arkadaşlar ,

Taksim-Sabiha gökçen hattı taksimden nereden kalkıyor (SG2)

ABDÜLHAK HAMİT CD durağı diyor burası neresi oluyor çıkaramadım
Merhaba arkadaşlar ,

2000 Senesinde satışını yaptığımız aracımızdan 2002 senesinden itibaren 2006 senesine kadar Mtv borcu gelmiş. (1000 TL Ana borç faiziyle birlikte 2600 TL )

Arac 2006 senesinde ya nakil olmuş ya trafikten çekmişler , Plaka başka araç üzerinde gözüküyor.

Buradaki problem nedir arkadaşlar , nasıl çözebiliriz yaşamış fikri olan varmıdır ?
Merhaba arkadaşlar ,

evdeki elektrik tesisatını yeniliyorum . bosch classic plus kombi için kombicilere geçici olarak elektrik verecem. tesisatı yenileyince servisi çağırmak istemiyorum kendim direk bağlamak istiyorum.. bu kombi için şema veya bağlantı yerini bilen varmıdır. ben alttan üstten baktım göremedim..

Birde illa kombinn altında sigorta olacak diye tutturdular.. ben sıfırdan tesisat yapmışım sigorta kutuma kombinin sigortasını koymuşum zaten neden bu ısrarları anlamıyorum
Hakkında
Meslek: Elektronik Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Turkcell
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 589
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 3.194 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 291 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.