Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
21
Favori
41.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün yeniledim 1 ay sonra iptal ederim uzamazsa artık napalım çok güzel kampanyaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar sinemiada cihaz değişim hakkım bitti. Canlı destek hattını kapattılar, defalarca mail atmama rağmen geri dönüş yapan olmadı. Cihaz değişim hakkım olmadığı için sinemia uygulamasını telefonuma yükleyemiyorum, haliyle bilet alamıyorum. Bu şekilde problem yaşayıp çözüm bulan var mı? Çalıştıkları kollektif house'u da araadım, yine ulaşamadım.
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    İptal edip Yeni üyelik açık eğer dönmüyorlarsa

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Sonunda döndüler, bir cihaz değişim hakkı vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Ben üyeliği iptal etmeye çalışırken böyle bir uyarı geliyor. Ne kadar doğru bilemem tabi.
    bende de aynısı çıkıyorda net değil, simdi bir sonraki ak 18,99 tl cekecekler ve 2 ay mı geçerli olacak, yaln ız ben vazgeç deyince hiç sayfa yenilemesi felan olmadı, bu mesaja güvenmekde istemiyorum. net bilginiz var mı?

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    mevcut üyeliğimi uzat diyip bir kaç aylık ücreti şimdiden verirseniz 18,99DAN uzatmış olursunuz
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç aylık ücreti şimdiden nasıl ödeyebiliyoruz?
  • Devam et etmek için bana da aynı mesaj çıkıp duruyor ama ben üyeliğin başlangıç tarihini ayın 1 i olarak belirlemek istiyorum. Üyeliğim 5 inde bitiyor. Müşteri hizmetleri saolsun canlı desteği kesmiş maille dönmeleri de 3 4 gün sürüyor. Bu arada mesajda anladığım kadarı ile aynı şekilde yenilenmeye devam edecek. Yani toptan çekmiyor. Toptan çekme diğer tip üyeliklerde sanırım 12 aylık 24 aylık üyelikler filan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün iptal etmeyi denedim bana bu fiyatı teklif etti. Paket detaylarına baktığımda ayda 1 IMAX şartı gibi bir uyarı göremiyorum. Şimdi 25TL verince ayda 2 IMAX yada MPX gibi özel salonları kullanabilecek miyim sizce?

• Alternatif nedir sıcakfırsatcılar?

• seizure kullanıcısına yanıt
    en pahaliya sattiklari sinirsiz bilette bile imax icin 1 kisiti var bunda da vardir

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    bkm express ayda 1 sinema gunu cift kisilik

• seizure kullanıcısına yanıt
    Evet var. Tüm paketlerde yeni teknolojiler için ayda 1 kez hak tanımlanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda 1 bile yeterli. Ayda bir 4dx e gidiyorum 50 tl zaten. Acaba bu sinemia nasıl para kazanıyor. Sinemalarla nasıl bir anlaşması var çok merak ediyorum.
  • konu dışı olarak bir kaç şey sormak istiyorum. Bu ay hakkım olmasına rağmen bir sonraki ay için ileri tarihli bilet alırsam, hangi aydan düşer hak olarak?

bir de şu premium işini anlamadım. Ben enpara ile almadım. Ayda 2 hakkım gözüküyor ancak premium ile sınırsız mı alabiliyoruz. Anlatmak isteyen olursa anlatabilir mi lütfen :)
  • Arkadaşlar sizlere bir şey danışmak istiyorum, arkadaşımla gitmek için çift kişilik aylık elit paket almayı düşünüyorum fiyatı 61.99 olarak görünüyor. Bu üyelik tipinde aynı anda çift kişilik bilet alınıp girilebiliyor değil mi. Bir de bugün alsam kart cumartesiye kadar gelir mi sizce, yukarıda okuduklarımda bir haftada kartı ulaşmayan arkadaşlar var son zamanlarda alan arkadaşların kartları kaç güne geldi acaba. Son sorumda kart gelmeden bilet alınabiliyor mu. İyi forumlar.

düzeltme: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 2 Ocak 2019; 14:8:42 >
  • Yine de bu fiyata en mantıklı seçenek sinemia olacağı için ben bu şekilde devam etmeye karar verdim. Hayırlısı bakalım.
  • Bugünlerde yenileyen oldu mu ? 18.99 luk 3 sinema bileti bizde kaç liraya yenilenecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Bugünlerde yenileyen oldu mu ? 18.99 luk 3 sinema bileti bizde kaç liraya yenilenecek ?
    24,99 olmuş yinede iyi tek imax bilet 33tl + 2 bilette 3d,2d var
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.