Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
21
Favori
41.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 gün önce üyelik iptal etmeme karşılığında 18,99 teklif eden sinemia şimdi 24,99 olarak teklif veriyor.

bunlara arkamızı dönmeye gelmiyor.
  • sakın ha sakın bulaşmayın.sinemia beni mağdur etti. isteyene bütün konuşmaları da atarım. 19 lira ödedim hiç kullanamadan ve paramı geri alamadan iptal ettirdim. 3 kez cihaz giriş hakkı saçmalığından ötürü. 1 yılda 3 tel değiştim anlattım durumu ama sistemleri kabul etmiyomuş bilmem ne cart curt kim yalanı yerse. hizmet 0 kalite 0 arkadaşıma aldırdım adam da pişman oldu. uygulaması sıkıntılı kartla bi bok yapılmıyo adamlar çakallığını bulun öğrenci çektiriyor saedce karttan. ucuz etin yahnisi olmaz bir daha düşünün
  • |SteeL| kullanıcısına yanıt
    Yine iyi bence. Yenileme için bir şey yaptınız mı ?
  • 24,99 dan daha uyguna yenileyebilen oldu mu arkadaşlar 2019 da?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    Kart cumartesiye çok zor, hatta imkansız. Imax harici kart gerekmiyor bilet için.

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam belirttiğiniz gibi cumartesiye yetişmesi imkansızmış, sinemia ya site üzerinden mesaj iletmiştim onlarda cevap verdi. sizin belirttiğiniz gibi 2d ve 3d salonlarda kartsız olarak yararlanabileceğimi ilettiler.

ancak şöyle bir bilgide verdiler bunu sitelerinde bir yerde göremedim de sizlerin bilgisi var mıdır; sinemia kartsız özelliğini 9,99 TL karşılığında aktif edebilirsiniz demişler.
    yeni basladi bu olay 2 hafta kart beklemek yerine 10 tl ver diyorlar.Bence karti bekleyinAralik ayindan once ucretsizdi bu

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Benim de aynısı oldu. 18,99'dan üyeliğinizi yenileyin diyordu şimdi eposta geldi 24,99 olacakmış. Paket içeriği değişmeyip IMAX hakkı yine veriliyorsa iyi ancak 6 liraya da Spotify alırdı insan her ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

teşekkürler hocam belirttiğiniz gibi cumartesiye yetişmesi imkansızmış, sinemia ya site üzerinden mesaj iletmiştim onlarda cevap verdi. sizin belirttiğiniz gibi 2d ve 3d salonlarda kartsız olarak yararlanabileceğimi ilettiler.

ancak şöyle bir bilgide verdiler bunu sitelerinde bir yerde göremedim de sizlerin bilgisi var mıdır; sinemia kartsız özelliğini 9,99 TL karşılığında aktif edebilirsiniz demişler.
    Çok güzelmiş. Sen kartı bir hafta içinde göndermeyi becereme, sonra da de ki bana 10 TL daha ver ki senin hakkın olan hizmeti sana sunayım. Bir de geçen gün bilet alırken hizmet bedeli 1.5 tl kesilecek falan filan bir şeyler dedi bileti de almam gerekiyordu o an kabul ettim sonra bakarım neymiş dedim. Cinemaximum eskiden İnternet üzerinden bilet alımına para alıyormuş ama artık almıyor. Ona rağmen kredi kartımdan 1.5 tl kesmişler. Ben de mail attım böyle bir bedel yok diye. Onay vermeseydin o zaman iade etmiyoruz gibi bir cevap verdiler. 1.5 tl ulan zengin mi olursunuz. Şimdi de mail atmışlar webrazzi ödülleri için. Kesin oy veririm sana evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    bize den gelmiş desenize bu da hocam :/
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    her şeyden ücret başlamaları çok kötü olmuş hocam belirttiğiniz gibi.
  • Simkart degistirdigim icin internetten bilet alamiyorum (sifre gelmiyor telefona)

Simkart blokesini nasil kaldirabilirim?

Canli destek uzun zamandir calismiyor, sitelerinden iletisime gecmeme ragmen ona da donus yapmadilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbto -- 3 Ocak 2019; 10:44:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hbto H kullanıcısına yanıt
    benimde aynı sorun var sim kart blokesi görünüyor mail attım 2 kere cewap yazmadılar
    Aynı sorunu ben de yaşadım dönüş yapmadılar bile mailime.

• iptal etmeside bir dert, 5-6 sayfa iptal etme diye sayfa çıktı.
    4 aralikta 15 gune halletcez dediler yapmadilar.Akbank i aradim musteri olmadigindan subeye gelmelisin diyor.Bunun icin akbank subesine de gidemem

• quote:

Orijinalden alıntı: hbto

Simkart degistirdigim icin internetten bilet alamiyorum (sifre gelmiyor telefona)

Simkart blokesini nasil kaldirabilirim?

Canli destek uzun zamandir calismiyor, sitelerinden iletisime gecmeme ragmen ona da donus yapmadilar.
    akbank banka kartı veya kredi kartı varsa bankadan sim kart blokeyi kaldırabilirsiniz. yoksa sinemia destekten bir yakınınızın telefon numarası ile değiştirin normalde 7 gün içinde sim kart bloke kalkacak dedi sinemia 2 hafta oldu gene aynı ben bu şekilde çözmüştüm sorunu.
  • Arkadaşlar sinemia üyeliğini başlatıp kartsız özelliğinide aktif ettim. İlk kez kullanacağım için nasıl bilet alabilirim, kartsız olarak bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi. İleri tarihli nasıl hizmet bedeli ile alınıyor, ileri tarihli de sanırım koltukta seçtirmiyor değil mi. Bu yüzden sinemaya gittiğimde bileti alayım diyorum ama ilk kez alacağım için pek bir bilgim yok.

sinemia uygulamasinin icinde ilk kullanim cok iyi anlatilmis oradan ogrenebilirsin

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Orayı okudum aynen güzel anlatmış ancak kartsız kullanım için detay vermemiş. Bugün 3 te gideceğim bir seansa sinemaya gittiğimde önce sanırım uygulamadan check-in yapıp sonrasında bileti alıp kod oluşturacağım o kod ile de gişeden yerimi seçip bileti alabilirim değil mi.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.