Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
21
Favori
41.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaz geliyor malum filmler vasatlaşmaya başladı, üyeliği simdi yenilemeyip ileride 4-5 ay sonra yine 18,99tlden yenilemenin yolu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimoglan

Merhaba

Yaz geliyor malum filmler vasatlaşmaya başladı, üyeliği simdi yenilemeyip ileride 4-5 ay sonra yine 18,99tlden yenilemenin yolu var mıdır?
    Ben gitmedigim aylar donduruyorum sonra gidecegim zaman tekrar 18.99 dan yeniliyor.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Bunu nasil yapiyoruz anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

Bunu nasil yapiyoruz anlatabilir misiniz?
    Internet sitsainden uyelik sayfasinda uyeligimi iptal et yazisi var ona tikliyiyoruz (belli olmasin diye kucuk yazmişlar) sonra 2-3 afimdan sonra iptal ediyoruz. Tekrar başlatacagimiz zaman uyeligi yenile diyince 18.99 dan tekrar başlıyor.

• ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    Soğuk su

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Soğuk su
    Hocam sinemia üyeliğimi gold class salonlarında da kullanabilir miyim ?

• Kampanyanın yıl sonuna kadar uzatılmasını bekliyorum.

• Arkadaslar arkadasim enprayla odeme yapmasina ragmen arkadasina bilet ozelligini kullanmak icin garanti kartini da sisteme eklemis.Enpara bu yeni eklenen karti odeme yontemi yapmis ve enparadan 19 cekmek yerine garantiden 40 cekmis 2 ay ust uste.Haziran ayinda kullanim olmadigi icin 40 tlyi geri yatirip 19 tl enparadan cektiler ama mayis ayi icin ayni islemi yapmadilar.Odeme yontemini degistirmissiniz diyorlar.Odeme yontemi secimi yapmadik ki biz sadece yeni kart ekledik.Bu kartin yeni odeme yontemi olarak eklendigi uyarisi verilmedi uygulamada da gozukmuyor.Hazirandaki gibi mayistaki farkin da yatirilmasi lazim.Dikkat edin bu olaya

• İleri tarihli biletler de sitenin aldığı komisyonuda bize yıktı artık avantajı gitgide kayboluyor

• Paranla rezil olma sistemi!
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    üyelik sayfanda hangi kartının olduğunu görebiliyorsun.
  • Şahsen iş bankası kredi kartınız varsa, maximum uygulamasına sahipseniz, benim gibi yoğunluktan ayda 1-2 defa gidiyorsanız mobilden bir bilet alana bi bilet kampanyası daha uygun görünüyor. Dün cinemaximumun halk günü olması sayesinde bulunduğum ilde ant man and wasp 10 tl verdim, (3D gözlük artık dahil değilmiş, neyse ki yanımda olduğu için ona extradan para vermedim) bir bilet daha hediye olarak gelecek, onla da mission impossible: fallout a giderim. Üstelik mars sinema kartını da maximum mobil uygulamasına tanımladığım için puan da kazandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seko0614

İleri tarihli biletler de sitenin aldığı komisyonuda bize yıktı artık avantajı gitgide kayboluyor
    hocam ne komisyonu kim alıyor?
  • develimert D kullanıcısına yanıt
    benim 2 kartim da o sayfada gozukuyordu.Son eklenen karti ana kart yapmis hic bir uyari vermeden

• Arkadaşlar biraz konu dışı olabilir ama bulamadım tam yerini. Elimde sinemia kodları var. internet üzerinden sinemia üyeliğim de var. ben bu kodları nasıl kullanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş hekimi

Arkadaşlar biraz konu dışı olabilir ama bulamadım tam yerini. Elimde sinemia kodları var. internet üzerinden sinemia üyeliğim de var. ben bu kodları nasıl kullanabilirim
    Sinema kodu dediğin pnr’dır.Gişede bilete çevirebilirsiniz.Sinema üyeliğiniz premium değil sanırım, premiuma geçtikten sonra kullanabilirsiniz.

• Normalde sinemia üyeliğini bıraktım “hıc sorun yaşamamıs olmama rağmen “ ama bu hafta yine üye olacağım cunku FalL Out filmi 2d cok az yerde var.Cınemo sinemalarında var , oradan bilet almak yerıne sinemia ile almak daha mantıklı olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemia kartım kayboldu ,yenisi için 25 TL ücret istiyorlar..Valide adına üyelik oluşturup onla sinemaya gitsem sorun olmaz değil mi? Hatırladığım kadarıyla kartın üzerinde isim yazmıyor, pnr da kod şeklinde isim görünmüyor..

Ancak enpara kartımı kullanabilir miyim sistemlerinde kart numarası kayıtlı mı?

• Kampanya bitiyor.Yardimla yazistim yeni teklifin ekimde uyeligin yenilenmeden bir gun once sana iletilecek dedi.Dun sistemin bir bug i vardi oyle 1 ay daha uzatcaktim kapatmislar bugun.Napcaz memnundum bundan ama 30 tl de vermem

• Ulan ya iptal etmeyo unuttum cekmisler parayi nasil iade alabilirim ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.