B

Teğmen
30 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri

TR Binance yaptığım "bazı" USDT/TRY alımlarında komisyon alıyor. Nedense bazılarında da komisyon almamış. Arka arkaya yaptığım işlemler ve arada farklı bir coin alım satımı söz konusu değil. Neden komisyon almış ya da almaması için bir şey yapılabiliyor mu

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1d/f0/e7/1df0e76482def863fd337192e2773447.jpeg&t=0&width=480&text=1

?

Merhabalar

Devre üzerindeki bu eleman nedir? Aynısından nereden alabilirim? Üzerindeki sayılar bir anlam ifade ediyor mu?

Bir de bacakları kırık vaziyette bu halde bilen birine lehim yaptırmam mümkün mü?
Merhabalar,

Sinbo su ısıtıcı cezveyi 2 yıldır kullanmaktayım. Daha önceden kullandığım bir prizde az önce çalışmadığını fark ettim. Üzerinde ışıklı anahtarı var, anahtarı açınca kırmızı ışığı yanıyor ancak içindeki suyu ısıtmıyor. Başka prize taktım, cihaz çalıştı. Sorunlu olan prizde saç kurutma makinesi denedim o da çalıştı. Elektrikten biraz anlayanlar için kesin kolay bir cevabı var. Yardımlarınızı bekliyorum.
Mevcut internetim VDSL , ay sonu taahhütüm bitiyor, modemimi iade edeceğim.

Letgo'dan düşeş bir modem denk getirdim, TP Link TD-8968 ADSL2+ modem. Hatta bağladığımda DSL ışığı yanmıyor.

Hattıma gönderilen sinyal VDSL internet sinyali, fakat modem ADSL2+. Bu farka rağmen, modemdeki DSL ışığının arıza gösterir şekilde yanıp sönmesi gerekmez mi? Şu anda kesin olarak arızalı mı değil mi anlamak istiyorum.

Modemi aldığım kişi iade almaya hazır ama boşuna iade etmek istemiyorum. Ay sonu taahhüt bitince ADSL İnternet alabilirim. Belki de modemi o zaman kullanırım.
Merhaba arkadaşlar

Otomobilimin hız göstergesi arıza yaptı. Şanzımanda yer alan bir parçadan kaynaklı işçiliği fazla bir arıza, usta 400-500TL bir masrafı var dedi. Bu arıza için yaptırmak çok gereksiz bir masraf olacak. Bu yüzden navigasyon cihazı işimi görürse, bir tane ucuz yollusundan işimi görecek bir şey almak istiyorum.

İstediğim özellikler :

- Sürekli KM sayacı
- Başarılı hız göstergesi

Yol tarifi almak için değil belirttiğim gibi arızdan dolayı alacağım. Cihazı her defasında açmak sorun değil, yeter ki km sayacı gibi kaldığı yerden km sayabilsin.

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

Otomobilimin hız göstergesi arıza yaptı. Şanzımanda yer alan bir parçadan kaynaklı işçiliği fazla bir arıza, usta 400-500TL bir masrafı var dedi. Bu arıza için yaptırmak çok gereksiz bir masraf olacak. Bu yüzden navigasyon cihazı işimi görürse, bir tane ucuz yollusundan işimi görecek bir şey almak istiyorum.

İstediğim özellikler :

- Sürekli KM sayacı
- Başarılı hız göstergesi

Yol tarifi almak için değil belirttiğim gibi arızdan dolayı alacağım. Cihazı her defasında açmak sorun değil, yeter ki km sayacı gibi kaldığı yerden km sayabilsin.

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

1.5 yıl önce http://forum.donanimhaber.com/m_51821390/tm.htm monsterı aldım. Bu aralar bilgisayarda Solidworks ve Ansys'te analizle uğraştığımdan 4 GB ram az geliyor. Yeni ram almaya 4 gb daha eklemeye niyetlenmişken ramin frekansına bakayım dedim ve şok oldum. Dizüstü bilgisayarı alırken vaat edilen 1600 MHz adına herhangi bir şey göremedim üstelik 667 MHz yazıyor. Şu an kanım durdu. Kuzenime tavsiye ettim. Bugün ya da yarın teslimatı var. Dumura uğramış durumdayım.

Ben mi yanlış yere bakıyorum yoksa kazık mı yemişim ???

Bu konuyu elbet Monster yetkilileri de okuyacaktır. Bir açıklama bekliyorum. Konuyla ilgilenildiği açığa kavuştuğu takdirde konuyu silerim ama anlamlı bir açıklama bekliyorum.

Sonuç : Görüşüldü, sorun yok.

Merhaba

Tesisat işi yapacağım. H100 veya doblo tarzı araçla usta ile çırağı ve 100-200 kg yükü şehiriçinde 30-40 km taşımam gerekli bu durum için src belgesi almam lazım mı ? Bir de 26 yaş sınırı benim için geçerli değil, 19 yaş sınırı var sanırım doğru mudur ?
Merhaba arkadaşlar

Total War Shogun 2 oyununu yüklerken resimdeki hatayla karşılaştım. Şöyle özetleyeyim Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable yazılımını kaldıramıyorum, güncelleyemiyorum. Dolayısıyla güncellemek isteyen oyunları yüklemem mümkün olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar 4 . bölüm başlıyor yani firestorm in berlin başladığı anda 2 kişinin hastaneye kaldırılması gerektiğini söylüyor. bunlardan bir tanesi kaza yapmış helikopter kalıntılarındaki amca diğerini haritada yaralıları göster gizle diyerek görmeye çalışıyorum her yeri aradım taradım oyunu kaç defa baştan aldım bulamıyorum. ya bir hata var ya da kör oldum. lütfen yardım edin. sevdiğim türden bir oyun ama deli etti. 1 yıl önce de aynı yerde kaldığımı hatırlıyorum :S
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 382
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 14.461 (Bu ay: 296)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.