Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
21
Favori
41.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük şehirlerdeki hafta içi fiyatlarını yazanlar var hala

Ya hafta sonu IMAX bir filme gitmek istediniz, istinye park'ta bilet en son 40 küsür tl idi, yapmayın etmeyin. Tamam sinemia'nın sıkıntıları mevcut ama fiyat hakikaten rakipsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Fena savruluyoruz vesselam :)

Halk günü sabah seasından.. İstinye park Imax 3d ultra mega
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Bende iptal etmiştim şuan indirimli olarak alamıyorum. Rakam 18.99 a düşmüyor. Düşmesi için ne yapmak gerek?

Sahi iptallerde tekrar indirimli alınamıyor mu !?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar sovulsede ovulsede bu kampanya gercekten on numara.

Maddi durumu orta halli bir insan olarak pazar gunu sinemaya 39.5 + gozluk parasi vermem. Bu karta 20 lira vererek ayda bir kere olan 4dx hakkimi kullandim ve ilk defa 4dx deneyimlemis oldum. Sirf bunun icin bile almaya degerken hala 3d/2d olarak 2 tane bilet hakkimin olmasi ise harika birsey.

• merhaba, enpara ile üyelik yaptırmıştım. bugün bitiyor üyeliğim. mesela ayın 10'una kadar şehir dışında olacağım boşuna yeni üyelik yapmak istemiyorum 10'nundan önce. ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, enpara ile üyelik yaptırmıştım. bugün bitiyor üyeliğim. mesela ayın 10'una kadar şehir dışında olacağım boşuna yeni üyelik yapmak istemiyorum 10'nundan önce. ne yapmam gerekiyor?

2 seçenek geliyor aklıma
    1-enpara da para kalmasın çekemez ve üyelik devam etmez
    2-üyeliği sonlandırırsın sonra tekrardan istediğin zaman devam ettirirsin. zaten 10 dk ağlıyorlar ayrılmaman için :)
  • zar adam Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

bazı yorumlarda iptal ettikten sonra tekrar enpara kampanyasından faydalanamadık demişler.. bakalım nolcak.
  • Selamlar,

hem arkadaşım hem ben bu kampanyadan yararlanmak istiyoruz. Sadece kart sahibi mi giriş yapabiliyor, arkadaşın kartıyla başkasını sokabilir miyim ?

Zorlu'da dahil tüm sinema salonlarında geçerli mi yoksa vip diye ayrılan bu salonlar hariç mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invadersmustdie

Selamlar,

hem arkadaşım hem ben bu kampanyadan yararlanmak istiyoruz. Sadece kart sahibi mi giriş yapabiliyor, arkadaşın kartıyla başkasını sokabilir miyim ?

Zorlu'da dahil tüm sinema salonlarında geçerli mi yoksa vip diye ayrılan bu salonlar hariç mi ?

Cep telefonunsan checkin yapmaniz gerekiyor telefon yaninizda bulunmali bunu dusunerek ilk sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Zorlu'da vip bildiğim kadariyla artik yok üst kati baskasina verdikleri için normal salonlar var onlardada hepsinde gecerli (atmos 3d oluyor orada birtek onda belki sorun yasayabilirsiniz) .Vip olarak salon bildigim kadariyla vadiistanbulda var oradaki vip yazanlarda gecerli fakat istinye parkda bulunan gold class ve tempurda gecerli degil. Kisaca soyle diyim istinye park ta bulunan imax ve 4dx vadiistanbulda bulunan vip , birçok cinemaximum salonunda bulunan screenx sisteminden ayda 1 defa olmak sartiyla bilet alabilirsiniz.

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için,
    biraz inceledim şimdi yardım sayfasını sanırım fotoğraf ve lokasyon gibi önlemler almışlar sanırım check in sırasında kart sahibi orada bulunmadan girmek imkansız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

teşekkürler.

bazı yorumlarda iptal ettikten sonra tekrar enpara kampanyasından faydalanamadık demişler.. bakalım nolcak.

Nasıl yaptınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım 2 kez. Birinde 2 ay kadar kullanmadım. Sonra tekrar başlattım oldu. Diğerinde de 2 kere parayı çekmeye çalıştı para olmadığı için çekemedi. Otomatik iptal oldu. 2 hafta sonra tekrar başlattım düştü fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Bende iptal etmiştim şuan indirimli olarak alamıyorum. Rakam 18.99 a düşmüyor. Düşmesi için ne yapmak gerek?

Sahi iptallerde tekrar indirimli alınamıyor mu !?

Alıntıları Göster
    Uygulama üzerinden indirimli tutar gözükmüyor. Web sitesi üzerinden yenileyince 18,99TL olarak gözüktü.

• Konu sahibine teşekkürler.. benim kart ertesi gün kargolandı , sorunsuz geldi

Bu arada, cinemaximum linki çıktı uygulamada , yönlendirdi , meğer benim işbank bankamatik kartım varmış 2008 senesinde hesap açmıştım.. ben de kart yok ama uygulamada gözüküyor.. hesapta da 21 tl varmış :) ilk seanslar 7 tl diyor.. sevindim valla:) bu maximum seansta sınır sayı yok mu ? Her gün ilk seans 7tl mi bilet ?

• Beyler bunda sinema biletini salona gitmeden rezerve etme şansımız olmuyor tahminimce?

Yani örnek veriyorum saat gece 12 seansına gitmek için önceden oraya gidip gişeden bileti onaylatmamız gerek?

Sürekli olarak sinemaya gidiyoruz, en azından bu paket olmasa da çift kişilik olan paket 45TL ye çok uyguna geldi bana.

Ayda 3 film garanti izliyoruz zaten eşimle beraber.Cinemaximum a kazandırdığım para yeter artık.

Koltuk seçimi vs yine gişede yapıyoruz heralde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Beyler bunda sinema biletini salona gitmeden rezerve etme şansımız olmuyor tahminimce?

Yani örnek veriyorum saat gece 12 seansına gitmek için önceden oraya gidip gişeden bileti onaylatmamız gerek?

Sürekli olarak sinemaya gidiyoruz, en azından bu paket olmasa da çift kişilik olan paket 45TL ye çok uyguna geldi bana.

Ayda 3 film garanti izliyoruz zaten eşimle beraber.Cinemaximum a kazandırdığım para yeter artık.

Koltuk seçimi vs yine gişede yapıyoruz heralde?
    sinema salonunun önünde telefondaki uygulamadan check in yapınca pnr kodu veriyor.Bunu gorevliye soyleyip koltuk seciyorsunuz . Cinemaximum harici salonlarda da sinema kartı kullanmak gerekiyor.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum salonunda da kartı isteyen yerler oluyor

• radko kullanıcısına yanıt
    Benim kullanımımda sadece erasta sinemaları'nda istedi, bir de son zamanlarda sinemia ya ikinci sınıf muamelesi başladı.İstedigim koltuğu vermemek kenara köşeye atmak için elinden gelen herşeyi yapıyorlar!

• man utd kullanıcısına yanıt
    Zaten 2 aydır yenilemiyorum üyeliğimi,ios da uygulamayı iyice bozdukları için.(birde son zamanlarda vizyonda hep çocuk filmine benzer filmler var zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 24 Nisan 2018; 0:52:53 >
  • Goldmaster sitesinde ücretsiz kod dağıtıyor, enparalı olmanıza gerek yok, 18,99 liraya yıl sonuna kadar sinemia aboneliği alabilir herkes.

https://goldmasterhome.com/sinemia
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.