Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
21
Favori
41.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Uyeligi almak istiyorum ama bir turlu alamiyorum.

Encard var. Site kredi karti olmadigi icin kabul etmiyor. Odeme secenegini degistiremiyorum.

Bu sorunu nasil cozerim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Encardla yapabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Encardla yapabilirsin.
    Kredi karti olmadigi icin hata veriyor. Odeme metodunu degistiremiyorum bulamadim degistirilecek yet. Kredi kartiyla islem yapiniz diyor.

• Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Zaten bir yılda 30 imax filmi gelmiyor. Taş çatlasa ayda 1-2 tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Kredi karti olmadigi icin hata veriyor. Odeme metodunu degistiremiyorum bulamadim degistirilecek yet. Kredi kartiyla islem yapiniz diyor.

Alıntıları Göster
    vadesiz hesabınızda bakiyeniz var mı? kartınız internet alışverişine açık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

vadesiz hesabınızda bakiyeniz var mı? kartınız internet alışverişine açık mı?

Alıntıları Göster
    Evet var. O konu da sikinti yasamiyorum.

Kart kredi karti olmadigi icin cekim yapmiyor. Enparayi aradim sorun yok diyor. Sinemia mail attim takan yok suana kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Zaten bir yılda 30 imax filmi gelmiyor. Taş çatlasa ayda 1-2 tane.
    ortak kullanım için hocam. kardeş abi akraba vs

Sömürmek için yani
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Onun için check-in olayı var işte.

• Arkadaşlar acil, 4dx ve imax e 30 gün sonra gidebiliyorsun ya ikisi aynı kategoride mi yoksa farklı mı yani 4dx e 10 gün önce gittim şimdi imaxe gidebilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hecek H kullanıcısına yanıt
    yeni teknolojilerden 30 gunde 1 faydalanabiliyorsun.2d/3d haricindeki tum formatlar yeni teknoloji olarak geciyor

• Arkadaşlar bugün fantastik canavarlara bilet aldım sinemia'dan, yine cinemaximum'un sitesinde pnr kod kabul edilmedi. Geçen 1 hakkım böyle yanmıştı.

Umarım gişede bir sorun çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: colonelfrankslade

Arkadaşlar bugün fantastik canavarlara bilet aldım sinemia'dan, yine cinemaximum'un sitesinde pnr kod kabul edilmedi. Geçen 1 hakkım böyle yanmıştı.

Umarım gişede bir sorun çıkmaz
    İleri tarihli bilet olarak alındığında cinemaximum sitesinden veya mobil uygulamasından bilet almak isteyince sadece en alt 3 sıraya izin veriyor. Fakat gişeye gidince sorunsuz istediğimiz yerden bilet alabiliyoruz.

Bu arada sinemia kampanyasını enpara 30 Haziran 2019'a kadar uzatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

İleri tarihli bilet olarak alındığında cinemaximum sitesinden veya mobil uygulamasından bilet almak isteyince sadece en alt 3 sıraya izin veriyor. Fakat gişeye gidince sorunsuz istediğimiz yerden bilet alabiliyoruz.

Alıntıları Göster
    Kampanyanın uzatıldığına dair bilgi göremedim ne enparanın ne de sinemianın sitesinde. Kaynak gösterebilir misiniz?
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    Uzatilma bilgisi nerede var acaba

Gerçekse efsane olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Evet bu doğru aynı şey başıma geldi. Bilet aldığım halde sinemaya girmedim. En ön sıradan film mi izlenir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam indirim 30 haziran 2019 kadar uzatıldı mı?

• Sinemia en son bilet aldığımızda salonda checkin yaptığımız halde bilet görüntüsünü de istemiş görmemişiz ve üyeliği iptal etmiş. Bu duruma itiraz etsek üyeliği devam ettirirler mi, bilgisi olan var mı?

Ek olarak:
    1. En son ileri tarihli bilet aldığımda bende nefret ettim, en ön 3 sıradan seçtirdi bileti.
    2. En son sinemadayken imax filmi seçip premium ile bilet al dediğimde karta bakiye yükledi gişeden alın dediğinde; internette fil 34,5TL gözüktüğünden o kadar baliye yüklemiş, gişede aynı bilet 35,5TL olunca alamadım ve anlayıp çözüm bulabilmem 1 saatimi aldı ve gidip netten bileti satın aldım.

Tek yaptıkları lanet ettirmek, üyeleri kullanamamaya itmek, ceza kesmek, üyeliklerini sonlandırmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasintekgoz -- 2 Aralık 2018; 18:0:18 >
    Boyun felcimi olayım en önden bilet alarak,ne espirisi kaldı istediğim yerden ileri tarihli bilet aldıktan sonra,zaten haftasonu gidiyoz birde o kuyrukta bekleyip salon doldu dolmadı telaşımı yapacaz rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

Kampanyanın uzatıldığına dair bilgi göremedim ne enparanın ne de sinemianın sitesinde. Kaynak gösterebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Müşteri Temsilcisi ile görüştüm. Bu bilgiyi kendileri verdiler. Teyit için müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 3 Aralık 2018; 10:27:2 >
  • Cinemaximumlarda ön taraftan bilet alma olayı sadece ileri tarih için mi geçerli yoksa gişeden de aldığımızda geçerli mi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.