Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim bilgilendirmelerin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

sony servisleri dediğiniz gibi artık insiyatif alamıyor, artık tüm teknik konulara değişim, iade vs. hepsine sony merkez bakıyor.
    Bunun sebebi de servislerin insiyatif hakkını kötüye kullanmaları, çünkü burada verdikleri iade kararlı cihazları yurdışın da kontrol ediyorlar ve genel itibariyle çözemedikleri her konuya iade vermelerinden dolayı, bunu da bir zarar olarak gördüklerinden dolayı bu haklar servislerin elinden alındı.

bu arada oled tv mayıs sonu, haziran ilk haftası gibi Türkiye de satışa çıkacak, ortalama fiyat 15bin bandında, eğitimlerde lg de yaşanan logo kalma sıkıntısının, 2 saatte bir kendini yenileme sistemi ile sony oled ler de bu problemin olmayacağını söylediler.

Sony hem kaliteli iş yapmıyacak kusurlu ürününü ölü pikselleri bu kadar olur diye geçiştircek. Sıfır bir araba alyorsun dört beş yerinde çizikler olacak bu kadar çizik normaldir diyecekler bu ne kadar normal olur sen söyle. Bu tür sorunları tüketici mahkeme kararlarıyla ödemek zorun kalıyorlar ama.

lg uh850v ilk altı ayda ana kart yandı lg para iadesi aldım. Sony'de bu tür olaylarda çok çamura yatıyormuş. Dünyanın parasını vericen sonra mağduriyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

quote:

düzeltme : ben zd9 dan bahsediyorsunuz sanmıştım.
    eğer zd9 ise bahsettiğiniz tv 100'' olarak siparişe özel üretiliyor, türkiye fiyatı 200bin civarında.

O 200 binlik zd9 u aldığımızda, görüntü kalitesi de 200 binlik olacak mı?

Hocam o msjda 1 sifir fazla kacmis arkadasin tv fiyati 20 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Ev alma komşu al.ev alma sony tv al

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarioGomez kullanıcısına yanıt
    55xe9005 6600tl güzel fiyat vermişsiniz..

55xe9305 'i nekadara veriyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merteslik

Merhaba emrahsnr,

Yazılarını okuyorum, yaklaşık 6 ay önce xd93 modelini alt yazı parlaması için değiştirmiştin..

Bende xd85 modelini ışık sızması ve daha çok ips panel olduğu için değiştirdim.. Özellikle Korku Seansı filmini izlerken karanlık çekimlerdeki berbatlığı ile iade kararı aldım.. Yazılarda ips panellerin siyah kontrastları kötü derlerdi de bu kadar rahatsız edeceğini tahmşn etmedim. O yüzden önceliğim Va panel ve edge led olmayan bir ürün..

Bütün bunlar beni oledlerin çok pahalı olması ve sanki 2-3 yıla kadarda fiyatların makul seviyeye gelmeyeceğini düşündüğüm için XE90 modeline yönlendiriyor.

Senin düşüncen nedir bu ürün için ?

merhabalar.

dediğin modeli çok yüzeysel inceledim. Ancak bunda da halo efect denilen sorundan bahsedilmiş. 20 zonelu fald olması, sadeece futbol maçlarında dikkat çeken vertical bandingte olumlu etki yapmış ki futbolla aram yoktur, dolayısıyla bana katkısı olmayan birşey. halo efect varsa x9005 serisinde, çok büyük ihtimalle xd9305'te şikayetçi olduğum altyazı çıkınca ekran parlaması olayı bu tvde de vardır diye düşünüyorum. Ama gidip de kendim hiç görmedim TVyi. Gerçi gidip görsem de, benim bu şikayetçi olduğum sorun, mağazaların kuvvetli ışıkları altında farkedilmiyor.

ez cümle, ben, kendi adıma, 55" bir led tv için, 3,500-4,000 TL üstü olan tv defterini kapattım. Kendime 2 seçenek koydum. Bunu da birçok defa belirtmişimdir, bu yüden hep aynı şeyleri yazıyor diyenler oluyor. Ya belirttiğim fiyatı aşmayan, kusurlarını bile bile bir edge led tv alacağım (sorun çıksa bile hiç olmazsa çok para vermemiş olurum) ya da LG55E6 oledin fiyatında indirimin gelmesini bekleyeceğim. Gönlüm ikinciden yana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 7 Nisan 2017; 21:11:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

quote:

düzeltme : ben zd9 dan bahsediyorsunuz sanmıştım.
    eğer zd9 ise bahsettiğiniz tv 100'' olarak siparişe özel üretiliyor, türkiye fiyatı 200bin civarında.

O 200 binlik zd9 u aldığımızda, görüntü kalitesi de 200 binlik olacak mı?

Hocam o msjda 1 sifir fazla kacmis arkadasin tv fiyati 20 bin

yalnız 100 inç demiş. 200 bin tl olabilir.

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    6600 ₺ ise bu tv iyi değildir:))sony ucuza iyi tv vermez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

6600 ₺ ise bu tv iyi değildir:))sony ucuza iyi tv vermez...

dolar böyle uçmamışken, 2016 yazında, 55xd9305, 8,299-8,399 TL'den satışa çıktı. Ama bazı sony bayiileri, medimamark/teknosa/vatan bu fiyattan satarken, 6500-6700 tlden sattılar.

ordan hesap edin....
    100 inçlik zd9 20 bin olamaz hocam

Sony 85xd8505 zaten şuan 25- 30 bin arası

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum👍

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bildigim zd9 xaten 65 ve 75 inch

65
    75
    100

inç olmak üzere 3 modelden oluşuyor. 100" USA fiyatı 60 bin dolar (224bin tl) TR ye özel sipariş ile gelir fiyat daha da uçar.

Bu arada 2017 model Sony lerin tepki süreleri 34ms den aşağıda değil oyun için kullanacak arkadaşlar rakipsiz Samsung KS serisi ile devam etsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

65
    75
    100

inç olmak üzere 3 modelden oluşuyor. 100" USA fiyatı 60 bin dolar (224bin tl) TR ye özel sipariş ile gelir fiyat daha da uçar.

Bu arada 2017 model Sony lerin tepki süreleri 34ms den aşağıda değil oyun için kullanacak arkadaşlar rakipsiz Samsung KS serisi ile devam etsin.

Amerika fiyatları yanıltıcı olur. Diğer yandan İngiltere fiyatları bizim fiyatlara çok yakındır.

65ZD9 3500GBP = 16000TL
    75ZD9 6500GBP = 30000TL
    100ZD9 60000GBP = 270000TL

Aslında 65ZD9 bu fiyattan alıcı bulabilir. LG 65E6V yerine güzel alternatif olur.
  • Barış26 kullanıcısına yanıt
    E6V den çok daha uçuk bir fiyata sahip haliyle alternatif olamaz arada 10 bin tl den fazla fark var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

E6V den çok daha uçuk bir fiyata sahip haliyle alternatif olamaz arada 10 bin tl den fazla fark var.

LG 65E6V fiyatı da 3500GBP. Birebir 65ZD9 ile aynı fiyat. Direk rakipler.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    ondan şuan özel fiyat yok, 1 adet vardı 10.999 tl den verdik.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    zaten ürünü sony den diğer televizyonlarla beraber paket adetli aldığımız için o fiyat, normal her yerde olan fiyat değil, ucuza satsak suç, satmasak suç :)
  • MarioGomez kullanıcısına yanıt
    Şehir dışına gönderim yapıyormusunuz ?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.