Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.006
Cevap
56
Favori
272.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam fiyat zaten 1000tl daha ucuz şu anda ama beklemek zorundayım maalesef. yoksa şimdi siparişi vermek isterdim. artık yazın sizi dükkanda ziyaret edeceğim. cevap için teşekkürler.
  • sony bayisi Ankara'dan 55xe9005 i 6800tl 5 taksit aldım. Daha evvel 40w905a vardı. Kaliteli tv hastası olarak beni fazlasıyla tatmin etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    55XE9005 ve 55xd9305 modelleri arasında teknik anlamda çok büyük farklılıklar yok, xe90 modelinin siyahını daha çok beğeniliyor. XE90 nı piyasanın 6.599 tl den veriyoruz (55xd9305 şuan 6.499 tl), bu yüzden 2017 model xe90 almak daha mantıklı, stok olarak 4 adet kaldı.
    Bu stok bitince fiyatın devam etmeyecektir.

55xe93 çok çok iyi bir televizyon olmuş, arka led aydınlatması çok iyi performans veriyor. Mağazamızda 3 model de aynı görüntüde sergiliyoruz, xe93 farkılık yaratıyor. Karanlık bölgelerdeki detayları çok iyi, kontrast kalitesi de çok iyi.
    Eğer istanbuldaysanız, misafirimiz olun, istediğiniz gibi yanınzda hdd vs. getirip televizyonu test edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarioGomez -- 5 Nisan 2017; 16:45:52 >
  • merhum kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi günler de kullanın.
  • Sony 49x700d türkiyede varmi yoksa sony 49xd7005 mi oluyor ? Var mi bilgisi olan arkadaşlar .

• CüktenAdaM kullanıcısına yanıt
    İkiside aynı televizyon ..

• merteslik M kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim sagolun bugun imkanim oldu 1080p 720p 480p denedim xd7005 de harikaydi gerçekten 50kdl805c almak icin gittim vazgeçtim herhalde bu tv yi alacagim uygun bi indirim yakalarsam

• XD9305 yerine XE9005 almak daha mantikli arkadaslar. rtings de inceleme mevcut bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

55XE9005 ve 55xd9305 modelleri arasında teknik anlamda çok büyük farklılıklar yok, xe90 modelinin siyahını daha çok beğeniliyor. XE90 nı piyasanın 6.599 tl den veriyoruz (55xd9305 şuan 6.499 tl), bu yüzden 2017 model xe90 almak daha mantıklı, stok olarak 4 adet kaldı.
    Bu stok bitince fiyatın devam etmeyecektir.

55xe93 çok çok iyi bir televizyon olmuş, arka led aydınlatması çok iyi performans veriyor. Mağazamızda 3 model de aynı görüntüde sergiliyoruz, xe93 farkılık yaratıyor. Karanlık bölgelerdeki detayları çok iyi, kontrast kalitesi de çok iyi.
    Eğer istanbuldaysanız, misafirimiz olun, istediğiniz gibi yanınzda hdd vs. getirip televizyonu test edin.

xe9005, yaklaşık 20 zonedan oluşan direct led fald bir panel; xe9305 bildiğin edge-led...Ve teknik anlamda çok büyük farklar yok. demek.. İlginç...daha nasıl bir teknik anlamda fark olacaktı?

xd9305 için de sizin gibi satıcılar TV'yi yere göğe sığdıramıyorlardı. Siyahı çok iyi, kontrastı harika diye. Ne oldu? Tv daha alt yazı çıkınca ışığını ayarlamayı bilmiyor...TVnin kenarları, DSE'den geçilmiyordu. TV'nin ak mı kara mı olduğu, mağaza ortamı bol ışık altında değil, loş ışıkta-karanlıkta-ev ortamında belli olur. O bol mağaza spotları altında Axen tv de güzel gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 5 Nisan 2017; 22:17:44 >

• MarioGomez kullanıcısına yanıt
    Sen nrd çalışıyordun dostum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xe90 xe93 den her türlü daha iyi gördüm inceledim xd93 den farkı yoktu xe93 ün kendimde xd93 kullanıyorum muazzam bir tv cokda memnunum xe90 a hayran kaldım yanlız oled mi bu dedim o siyahlar ne öle bu arada alt yazı vb sorunlar icin tabiki oled alınmalı derin siyahlar önemsiz ise oled in artısıda yok acıkcası

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    55XE9005 ve 55xd9305 arasında çok büyük farkılıklar yoktur dedim, xe93 le demedim.
    evet xd93 hala 2016 iyi siyah veren modellerindendir.
    bende sizle aynı fikirdeyim loş ışıkta daha iyi oluyor, bu yüzden müşteriye siyahları gösterirken mağaza ışıklarını kapatıyoruz, hiç bir testten kaçmıyoruz.
    gelip sizde istediğiniz gibi test edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarioGomez -- 6 Nisan 2017; 0:34:59 >
  • Xe90055 top recomended mid range tv olarak secilmis rtings de

• marioGomez arkadaşım sony servis olarak nasıl şöyleki tv ilk altı ay içinde anakartı yandı servis bu tv için aynı ürün veya para idesi verir mi ve ekranda ölü piksel 3, 4 vs. değişim yaparmı şikayetlerde ne gibi işlemler yapıldı.
  • wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Türkçesi ne kardeşim:))

55xd9305 in aynısı ta da selefi diyebilir miyiz?üstün olduğu ya da eksik olduğu yönler var mıdır?ben de bu tv yi sipariş ettim

• Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Orta seviyede en fazla tavsiye edilen

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Hdr premıum yazıyo satış kağıdında:))üstseviye değil mi?

hsyn9771 H kullanıcısına yanıt
    Ben xe93 olarak okumuşum. O konuda haklısnız. Ama zaten xd93 serisi de edge led... Dolayısıyla dediğim yine geçerli.

xd93 serisini zaten kullandım. Tatmin olmadım ve sattım. Gün ışığında siyahları guzel gösterebilir. Ama ben karanlıkta film izleyen birisi olarak özellikle altyazılı dizilerde, her altyazı çıktığında ekranın parlaması sorununu bu TV ile tanıdım.

sony servisini de gayet iyi tanıdım. Kendi başlarına asla karar alamayan, her türlü sorunu genel merkeze soran ve nerdeyse hepsi için de gayet normal diyen bir anlayışları var. yerli markaların bu yönden daha iyi olduğunu, forumu okudukça anladım.

Benim şu an tek merak ettiğim sonynin oledi.
  • Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Sony 55xe9005 iniz hayırlı olsun, kurulduktan sonraki tv hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz, güzel tv
    Bende para olsa ben de almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 6 Nisan 2017; 23:46:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.