Şimdi Ara

2016 YENİ KASA TİGUAN SU ALIYOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
14.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selim_ugur

Aracıma bakmaya dün gittim, ne durumda diye, müşteri temsilcisi ile görüştüm, Tiguanlarda %90 su tahliyesi ile ilgili genellikle sorun oluyormuş. su tahliyesi borulari yetersiz geliyormuş, iyileştirme yapılmış borular ile değiştirilmiş, bakalım sonuç ne olacak...göreceğiz

Alıntıları Göster
    Arabamı böyle bir halde görsem cinnet geçiririm herhalde.

• ikinci elde de ciddi değer kaybına sebep olur bu olay. şahsen ben su alan bir arabayı asla satın almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaze80

Hocam konuyu takip ediyorum. Son durum nedir. Çözüldü mü problem?

Alıntıları Göster
    yukarıda paylaştığı şikayet var linkine girdim, teşekkür etmiş.
  • Tiguan almak pişmanlıktır 1.4 tsi sağır motor su alan arabalar olcak iş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

ikinci elde de ciddi değer kaybına sebep olur bu olay. şahsen ben su alan bir arabayı asla satın almazdım.
    titanic mi bu

araca bak...)
  • yazıp çizilenlere göre cam tavan işi havası pis ve tozlu ülkemizde servisin görevini yerine getirmemesi, üretimdeki sıkıntılar ve en son kullanıcı dikkatsizliği ile vw den cam tavanlı araç almamak en mantıklısı. servisin kapısına dayanacaksınız hocam. pek çok kullanıcı cam tavandan muzdarip, araç değeri düşer diye ses etmeyenlere aldırmayın hakkınızı arayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki adet Golf 6 aracımızda yaşadığımız sorun arka koltukların altı aşırı derecede ıslanıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Tiguan almak pişmanlıktır 1.4 tsi sağır motor su alan arabalar olcak iş değil.
    sağır motor mu? buna gülerim işte. 125'liği iyi gidiyor, 150'liği zıpkın gibi.
  • mahkeme süreci en az 3 yıl sürer. uğraşma değmez. 200 e ilana koy, durumu da açıkla olmadı 190 a ver, al başka araç yorma kafanı.
  • mahkeme süreci en az 3 yıl sürer. uğraşma değmez. 200 e ilana koy, durumu da açıkla olmadı 190 a ver, al başka araç yorma kafanı.
  • Rezillik. Aracın su alması büyük bir problem. Yaptık deyip gönderirler zırt pırt arıza verir.

Önceki aracımda 1800tl sel su baskını trameri vardı. Araç su birikintisine girmiş, tedbir amaçlı yetkili serviste temizlenmiş. Bunu duyanlar aracı almaktan vazgeçti.

Birisiyle anlaştım, satacağım gün kapı kilidi bozuldu. Nedeni kısa devre olmuş dediler. Yaşadığım tek sorun bu oldu ama yine de aracın su alması sıkıntılı bir durum. Elektronik arıza tamiri ve teşhisi zor oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster

• quote:

Ahmet'in Teşekkür Mesajı21 Kasım 2018
    Yaşanan sorunları çözdükleri ve hediye olarak 1 yıl garanti uzatımı yaptıkları için başta İskenderun G***ş Otomotiv olmak üzere Volkswagen grubuna teşekkür ederim.

yazmış konu sahibi. tam bir yıl sürmüş ama konu.
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt

Bugün arka koltukta bildiğiniz göl olmuş, fotoğraf çekmeyi unuttum ama ıslanmış değil, bildiğiniz ayak bileği seviyesinde su biriktisi vardı, gözlerime inanamadım. Büyük bir sünger bularak 35-40 dk boyunca dışarı çıkardım. Benim araç güneşlik kısmından su alıyor diye, aracın önünü yukarı vererek park etmiştim, şimdi de arka koltuk altından alıyor. Koltuklar kuruydu, siz sorunu nasıl çözmüştünüz hocam?

Bana ne yapmamı önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.