Şimdi Ara

2016 TV lerin gerçek panel HZ leri (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
16
Favori
32.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chnbs

Sadece TV izleme amaçlı bir cihaz arıyorum.İki aydır okumadığım şey kalmadı,halen bana hitap eden bir cihaza ulaşamadım.Sadece standart TV yayınını izleyeceğim.Ekstra hiçbir bağlantıya,özelliğe ihtiyacım yok,oyun da oynamayacağm.43 ve 49 olmak üzere iki cihaz alacağım.Ne alayım?

-Görüntü kusursuz olsun:atlamasın,kırılmasın,gölge olmasın.

-Sesi iyi olsun.

-Fiyatı düşük olsun.Malum,kriterlerim belli.

ayırmak istenilen bütçe nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realityperson

quote:

Sadece TV izleme amaçlı bir cihaz arıyorum.İki aydır okumadığım şey kalmadı,halen bana hitap eden bir cihaza ulaşamadım.Sadece standart TV yayınını izleyeceğim.Ekstra hiçbir bağlantıya,özelliğe ihtiyacım yok,oyun da oynamayacağm.43 ve 49 olmak üzere iki cihaz alacağım.Ne alayım?

-Sesi iyi olsun.

Her ikisini de 49 almaya karar verdim.2000-2500 diyelim.

• realityperson R kullanıcısına yanıt
    Hocam ku7500 demiyprum; ks7500 u merak ediyorum; ks7500 ile ks 8500 arasindaki farki merak ediyprum bi siteden baktim spekars sayisi farkli 8500 de 4 spekars 60 watt diyor ks 7500 2 spekars 40 watt fark sadece bu gozukuyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realityperson

quote:

-Sesi iyi olsun.

Her ikisini de 49 almaya karar verdim.2000-2500 diyelim.

O fiyat bandında hiçbir şekilde iyi tv alamazsınız.

Ortalama olarak alacağınız iyi tv 3500 bandında.
    2900 e 49uh650 alabilirsiniz ama titrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realityperson -- 4 Temmuz 2017; 14:52:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup198520

Hocam ku7500 demiyprum; ks7500 u merak ediyorum; ks7500 ile ks 8500 arasindaki farki merak ediyprum bi siteden baktim spekars sayisi farkli 8500 de 4 spekars 60 watt diyor ks 7500 2 spekars 40 watt fark sadece bu gozukuyor

Ks 7500 modelini Türkiye de test etme şansım olmadığı için net birşey diyemem maalesef.

• realityperson R kullanıcısına yanıt
    Schermdiagonaal
    55 inch
    Scherpte
    UHD (4K), UHD premium
    Schermtype
    LED-LCD
    Curved
    Ja
    Local dimming
    Ja
    Processorkernen
    Quad core (4)
    Beeldverversing
    100 Hz
    Picture Quality Index (Samsung)
    2200 Hz
    Ambilight
    Nee
    Kleurweergave (HDR)
    1 miljard kleuren (10 bit)
    Input lag
    22 ms
    Smart TV

Smart TV
    Ja
    Internetbrowser
    Ja
    Spraakbesturing

ozellikleri bu
  • sony xd8577 ile k7500 arasinda kaldim
  • 32 inç bi tv söyleseniz de alsak...Bizim öyle 3-4 bin tl miz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

32 inç bi tv söyleseniz de alsak...Bizim öyle 3-4 bin tl miz yok.

32 de istediğinizi alabilirsiniz hepsi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup198520

sony xd8577 ile k7500 arasinda kaldim

Sony almanız daha mantıklı.

• Bu arada vatan bilgisayar bostancı mağazasına 49ks8500 geldi kapalı kutu olarak.

Son 6 ürün.

49 inç tv ye ihtiyacı olan kaçırmasın alsın, bundan daha iyisi 2017 modelle nde yok.

Fiyatı 3899

• ben 1 aydır bu tv işine taktım.playstation pro aktif oynuorum.evde özelliğimi bilmediğim iyi ni tv var uhd büyükbişey.oyuncu monitoru ile oynuodum.kendime oda yaptım tv arayısna hirdim.es dost tanıdıktan philipsin pus 6500 serilerinin tavsiyesimş aldım.100hz lik.philis calısanlarından.tv iyi bişey yapılamaya calısılmıs ama olmamıs bi cihaz.tepkime yuksek 30 ms. tavsşeniz nedir 4 k 20 25 ms arasında 4 k tv.bütcem 3 bin su an ama 3500 e cıkarım

• Merhabalar. Bende ilk basta 2500 tl bantlarnda arastirmaya ciktm fakat baktm ki butceyi asiyor. Bana, 1500 2000 tl arasi full hd tv lazim. Tabi fiyat 1500 e ne kadar yakin olursa benm icin daha iyi olur. Smart falan olmasina hic gerek yok. Olmasa da olur. Yeterki aldgm fiyata gore goruntu kalitesi iyi olsun. Omenli olan gorun benm icin. Yani 2 cihaz var diyelim, biri smartli diger smartsiz, smartsiz olanin gorun kalitesi dahabiyi olsn. Ben bunu secerm. Sirf smart var diye digerini almam. Fiyat performan cihazi olsun desem yeridir.

• İps panelli 42 43 inç 2500 bandında hangi cihazı almam mantıklı? Vestel 43ud9400 aklıma yatıyor. Önerilere açığım.

• Merhaba,

Samsung Ue46eh5000 modelini uzun süre kullandık. Her hangi bir problem yaşamadık. Televizyonu şuan farklı bir amaç için kullandığımız için yeni bir televizyon almak istiyoruz. Kullanım amacımız açalım atv izleyelim, acun izleyelim değil lakin 3 senedir tv izlemiyoruz. Netflix üzerinden, apple tv üzerinden güncel filmleri 4k izleyelim istiyoruz. Film izlemediğimiz dönemde de, muhtemelen history veya national açık olur. Foruma girmemiş olsaydım muhtemelen 49mu7000 veya 8000 almış olurdum. Lakin 49mu8000’in panel hızının düşük olmadı caydırdı. Maksimum çıkabileceğim limit 3999 TL, 4000 olmayacaktır.

49ks8500 bulunduğum ilde hiçbir mağazada yok, bulsam hemen alacağım ancak önerinizi duymak isterim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Sony kd 55x9005 c marka televizyonum ariza yapmisti,izmir'de panelciye yollanmisti,maalesef az once haber verdiler ki,panel arizasi varmis,daha 2 senesi dolmamis televizyon çöpe gidecek,öyle dendi,var mi yardimci olabilecek,bilgisi olan biri? Kahroldum :-(

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.