Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mstf_ogrtmn , mstf_ogrtmn
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uguraral

yeni tiguan 1.4 tsi bmt 125 ps manuel kullananlar yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi?

Ben yaklaşık 2000 km gittim 7.4 ortalamam ama bu 6.8 ile 7 arasına inecek gibi görünüyor. Bu arada İzmir'de yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koine kullanıcısına yanıt
    Benim araç standart comfortline, standart 8 inçlik Composition Media ekran menüde app-connect vs yok, yazılımla oluyor mu merak ettim sizin ekranda bu şekildemiydi?

• çeyiz kullanıcısına yanıt
    Carplay (iphone) mi Abdroid Auto mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ben aracı aldığımda GAP koruma sigortası yaptırdım, yaptıran detaylı bilgisi olan var mı? gerek varmıydı bi türlü karar veremedim.
  • osus3535 kullanıcısına yanıt
    kaç yıllık yaptırdınız? vdf euroko sigortaya kasko yaptırdım onlar ilk 1 yıl ücretsiz GAP yaptıklarını söylediler.
  • Yeni tiguana orjinal bagaj havuzu akan oldu mu vw de 155 tl ye satılandan?
  • deniz1010 D kullanıcısına yanıt
    4 yıl 1500 tl

• çok paraymış ben gerek duymadım, gerçi sigortayı yapanlar bundan bahsetmedi.
    Ben sigortanın içeriğinide tam anlayamadım, ptesi iptal için fax çekeceğim.

• osus3535 kullanıcısına yanıt
    Gap sigortası nedir?
  • hocam olay şu aracın pert olması durumunda rayiç bedel üzerinden değilde bayinin o anki satış fiyatı üzerinden size ödeme yapılıyor. önümüzdeki yıllarda aracın rayiç bedeli sürekli düşecek ya da sabit kalacak ancak sıfır fiyatı sürekli artacak. kaza durumunda bu artışı korumak için bir sigorta GAP benim anladığım..
    (bayinin o anki satış fiyatı üzerinden size ödeme yapılıyor) benim anladığım aracın alındığı tarihteki kesilen fatura üzerinden ödeme yapılıyor. Şayet sizin dediğiniz gibiyse çok iyi.

• titanyum bej sadece renk opsiyonelli comfortline ı 1.6 tdı manueli 120 bine alacaz sizce normal fiyatmı bayi indirimi hepsi içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayko -- 24 Aralık 2016; 23:49:17 >
  • donanım+ vites durumu nedir?
  • ayko A kullanıcısına yanıt
    liste fiyatı 119 284 + boya farkı 1750 = 121 k fiyat çıkıyor. aslında fazla indirim yapmamışlar. % 1 filan yapmışlar. telefonla diğer bayilerden de fiyat alın bence. eğer ist iseniz özellikle maslak ve esenyurt doğuş tan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz1010

liste fiyatı 119 284 + boya farkı 1750 = 121 k fiyat çıkıyor. aslında fazla indirim yapmamışlar. % 1 filan yapmışlar. telefonla diğer bayilerden de fiyat alın bence. eğer ist iseniz özellikle maslak ve esenyurt doğuş tan.

Teşekkürler normalde yüzde kaç yapıyorlar indirimi

• App connect araç hareket halindeyken google maps ile navigasyon oluyor mu
  • En az %2-%2.5 arasında indirim yapıyorlar.Dün servise bakıma götürdüm halen o indirimi uyguladıklarını söyledi satış danışmanı.

• Renault otoların multimedyalarına navigasyonu olmayan ekranlara menavrus programı ile yuklenebiliyormus.Bizim compasition medialara dışardan müdahale edilebiliyormu bilgisi olan var mı.Navigasyon olmasada seyir halinde kapanmayan mirrorlink dahi işimizi görür.Başka bir forumda 600 tlye yapildigini söyleyen birine özelden mesaj attım ama hala geri dönüş olmadı.Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • aynen arkadaşın dediği gibi % 2,5 civarı yapıyorlardı en son.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.