Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro olmuş 3.52 bu gidişle kaliteli arabaya binmek her geçen gün hayal haline geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anild A kullanıcısına yanıt
    3008 ı inceledim test sürüşüde yaptım gerçekten donanım iç ve dış dizayn açısından çok güzel araç yapmışlar. 1.6 dizel otomatik olmasıda ciddi avantaj. Ama uzun dönem sıkıntıları olacakmı derdi var. Ve iç mekan olarak çok basık. Eğer arka alan konusunda sıkıntınız yoksa ve marka algısını takmiyosaniz alternatif olabilecek güzel bi araç.

• aktar_ismail A kullanıcısına yanıt
    R-line la aranız nasıl hocam? :) araçla ilgili herhangi bir sıkıntınız var mı acaba?

• arkadaşlar hiç trendline tiguan 1.6 tdi kullanan yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaf_82

3008 ı inceledim test sürüşüde yaptım gerçekten donanım iç ve dış dizayn açısından çok güzel araç yapmışlar. 1.6 dizel otomatik olmasıda ciddi avantaj. Ama uzun dönem sıkıntıları olacakmı derdi var. Ve iç mekan olarak çok basık. Eğer arka alan konusunda sıkıntınız yoksa ve marka algısını takmiyosaniz alternatif olabilecek güzel bi araç.

Katılıyorum
    Diğer araçlar tiguan a alternatif olabilir(ancak)

• Viacost V kullanıcısına yanıt
    Maşallah süper araba.
    1500 km yol yaptım istanbulda 8 litre yakıyor. Şehirlerarası 6.5 litre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese slmlar. aracıma kavustum. fakat simdide tam olarak uyumlu havuzlu paspas bakıyorum. netten sipariş veripte uyumlu oldugunu soyleyebilecek bir arkadas varmı. link atarsa sevinirim.
    Hocam müsaadnizle bende yakit konusunda birsey sormak istiyorum. Uzun yolda 6.5 lt tuketim icin genellikle kac km surat ile gidiyorsunuz? Bide eger yol duzise act maksimum kac km surate kadar devrede kaliuor. Su yakit konusunu kafamda halledebilsem tiguan benim icin iyi bir secim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anchowy61 -- 5 Kasım 2016; 17:22:23 >
  • Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizin gibi baya kafama takmıştım. Hemde aracı aldıktan sonra. Dizel araçtan benzinli ye geçince kafam iyice karıştı. Fakat araç 110 civarı giderseniz yolda düzse 6.5 ve altı hatta 6 nin altini rahat görürsünuz. Act sistemi 110 da deveye sık sık giriyor ama 120 de pek devreye girdiğini söyleyemem. Ben dizel aracımı hızlı kullanıyodum aynı performansı benzinli de yakit tüketimi olarak tabi alamıyorsunuz. Ama bu hızları sizin için sıkıntı değilse yakıtı gayet makul bence. Diğer bi konu aracı aldıktan sonra değiştirebilirim diye peugeot 3008 ve tuscon u test sürüşünde denedim ama tiguan in iç mekan ferahlığı sürüş zevki ve araca oturduğunuz size verdiği kalite hissi kesinlikle diğerlerine göre çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaf_82 -- 5 Kasım 2016; 18:10:07 >
    Araç 120yi geçinçe fazla yakmaya başlıyor,ben 115 km hız sabitleyici ile gittim ve bir çok kez eco moda girdi. Ama 120den sonra hiçbir zaman 2 silindiri kapamıyor. Motor ne istersen onu veriyor anlayacağın. Eğer hızı seviyor ve agresif araba kullaniyorsaniz en az 10 litre ortalaması olur. Motor gayet iyi, bastın mı gidiyor. Eğer yakıt tûketimi sizin için çok önemliyse peugeot 3008 yeni kasasına bakın bence o araba da çok gùzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevaplar için.

Yakıt konusu gerçekten önemli. Keşke tiguan 1.6 Tdi DGS çıkarsaydı. Düşünecek hiçbirşey kalmazdı. ÖTV indirmli alacağımız için 1.6 motor üstüde olmuyor. 3008i inceleme fırsatım oldu. Çok güzel araba. Özellikle iç dizayn harika. Fakat R-line paketi gördükten sonra Tiguana aşık oldum diyebiliriz :) yalnız 1.6 tdi larda R-line siparişi alınmıyo şu anda. Onu beklemelimiyim yoksa 3008 mi almalıyım. Karar veremiyorum bir türlü. Ayrıca bir sorum olacak. R-line paketle fiyat farkı ne ladar oluyor ortalama? Örneğin 1.6 tdi highline +R-line ortalama ne kadara gelir? Tabii cam tavanı da eklettirince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viacost -- 5 Kasım 2016; 20:29:00 >
    Yaklaşık 15.000 (iç-diş Rline + panoramik sunroof) gönül tüm donanımları ekletmek istiyor ama bence en azından ahahtarsız giriş-çalıştırma ekletilmeli.
  • R - Line iç-dış Donanımla neler geliyor detayinda

Tiguan r-line görünüş olarak acayip süper bir araba. Tasarım konusunda bu segmentte yanına yaklaşabilecek bir araba yok bence. R-line modelleri mutlaka yakından görmelisiniz. Sanki Tiguan değil baska bir araba gibi gözüküyor.
    1.6 tdi sunroof r-line tahminen 135 bin civarı alınır.

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Biraz daha beklemek en iyisi olacak galiba.

Hocam fiyaylar düşebilir diye mi beklemek mantikli yoksa ne olacagi belli degil diye mi? Bende de ayni kararsizlik var.

• arkadaşlar 1.6 tdi comfortline siparişi verdim aralık ayı ilk haftasında gelecek hiç kullanan var mı acaba yorumlarınızı merak ediyorum
    Hayır hocam. Fiyatların düşeceğini kesinlikle düşünmüyorum :) yükselmese iyi. R-line paket eklettirmeyi düşündüğüm için bekliyorum. Çünkü şu anda 1.6 tdi için R-line siparişi alan bayii yok.

• veterinerhekimali V kullanıcısına yanıt
    1.6 TDI Comfortline aracım var ve kullanımı çok zevkli. Dizel motor olarak performansı çok iyi. Yakıt tüketimi çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.