Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: thelordof
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün itibarıyla uzun zamandır araştırdığım (y tiguan çıktığından beri) vw ailesine 1 dk lık kararla katıldım. VW Gaziemirdeki Müge hanıma yaptığı indirimden dolayı tşk ediyorum. Bütçemide çok zorlamamak için beyaz renk 1.4 125ps comfortline satın aldım, kısmetse yarın teslim alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osus3535 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Tiguan ailesine hoş geldiniz. ...

• pumass P kullanıcısına yanıt
    Bu çözümdeki navigasyon yazılımı IGO Primo, bunu bir şekilde sisteme yüklemişler ama nasıl bir altyapı kullanmışlar ben de merak ettim şimdi.
  • osus3535 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. ne kadara aldınız? opsiyonel donanım var mı?
  • Exper1980 çok tşk ederim.

• madanci kullanıcısına yanıt
    Opsiyon yok kardeşim, comfortline, Aydın Lena 98 e bıraktı sade 400 tl indirim yaptı, İzmir Gaziemir 95900 e bıraktı bende ok ledim.

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Hb çok tşk ederim.

• Aracınız hayırlı olsun. Aracınızı teslim alırken, geri vitese taktığınızda park pilot ekranında sol altta görünen ses kapatıp açma ile birlikte olan yuvarlak içinde A harfi neyi kapatıp açıyor öğrenirseniz çok memnun olurum.

• newbie1 N kullanıcısına yanıt
    A harfi Otomatik Park Manevra Frenlemesi diye bir şey var. Onu kapatıyor. Yani arkadaki veya öndeki araca çok yaklaştığında El frenini otomatik çekiyor.
  • yuvarlak içinde A harfi Auto start/stop sisteminin aktif olduğunu gösterir. sembolün üzerine çarpı işareti varsa aktif edildiğini fakat otomobil ve motor şartlarının o an uygun olmadığını gösterir Arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osus3535

Bugün itibarıyla uzun zamandır araştırdığım (y tiguan çıktığından beri) vw ailesine 1 dk lık kararla katıldım. VW Gaziemirdeki Müge hanıma yaptığı indirimden dolayı tşk ediyorum. Bütçemide çok zorlamamak için beyaz renk 1.4 125ps comfortline satın aldım, kısmetse yarın teslim alacağım.

Hayırlı olsun aracınız Allah kaza vermesin

• Arkadaşlar flash belleği çıkartırken güvenle kaldır demiş bulundum ama sonra taktığımda görmedi nasıl düzeltebilirim bilen var mı

• slm arkadşlar. passat comforline karar kılıyorum. fakat tiguan comforline benzinli de olabilir. yakıt hakkında bilgi verebilirimisiniz. şehir içi 60 km şehir dışı 100-110 km hızla giden biriyim.
  • mordal M kullanıcısına yanıt
    Bende aynı hızlarda seyrediyorum.

• Bu arada arkadaşlar seneye ötv zammı gibi bir şey yokmuş fason habermiş Naci Ağbal açıklama yaptı bugün
    http://www.memurlar.net/haber/621963/

• mordal M kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu ben de yaşadım.Passatın kalitesi tartışılmaz ama sedan araç istemediğimden ve aracın içine binince Tiguan ağır bastığı için Tiguanı seçtim ben.İhtiyaçları düşünüp size mantıklı geleni seçmek doğru karar verme aşamasında önemli.

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    ÖTV zammı olmayacak demiyor, piyasada ifade edildiği şekilde bir çalışma Söz konusu değil diyor. Yani bir çalışma var ama daha farklı diyor.
    Benim okuduğuma göre de belli fiyat üzerinde olan araçların %45 olan ötv oranı artırılarak anahtar teslim fiyatı yaklaşık %20 kadar artabilecek. Yani bugün 100k olan araba 120k olacak ama 50k olan aynı kalacak gibi.
    Hatta ticari araçlarda ötv düşebilir ve 2000 motor üstüne de bir indirim gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodaveacell -- 1 Kasım 2016; 22:17:14 >
  • vodaveacell V kullanıcısına yanıt
    Naci Ağbal'ın ne dediğini 2 örnek ile aktarayım.
    Mercedes E serisi; 2 litre motor ile 300 bin TL iken aynı donanım 1.6 lt hacimli motora sahipse 210 bin TL.
    Tiguan Highline 2 lt motorla 170 bin TL iken, aynı donanım 1.4 litre motorla 125 bin TL.

Bakan der ki; aynı donanıma sahip, özellikle 100 bin TL üzeri araçlarda bu uçurum kapanacak. En büyük geliri vergi olan Devlet 2.0 lt araç alanlara adaletsizlik oluyor 2 lt Tiguan da 125 bin TL olsun demeyeceğine göre; aslında tam da Bizi ilgilendiriyor. Bir orta yol bulur, mesela aynı donanım tiguanı 160 Bin TL de buluştururlar:)))

İmkanı olan biran önce alsın kurtulsun derim.
  • Merhaba arkadaşlarım ,
    20 ekimde kaporasını verdiğim araç kaç gündür volkswagenim app inde sipariş takibinde gemiye transfer ediliyor gözüküyor.Kaç gün sürer bu transfer sizlerde kaç günde aracınız elinizde oldu. Bana hiç olmazsa bir referans olur cevaplarınız. ?? Bu arada 9 kasımda euro kurunu 2,98 ₺ yapacaklamış. Bindirim geliyor bilgilinize.

• Pltgrkm P kullanıcısına yanıt
    7 Eylül de özel sipariş formum sisteme girildi.
    10 Eylül üretim aşamasında.
    12 Ekim limana sevk.
    19 Ekim çıkış limanında.
    24 Ekim gemi üzerinde.
    30 Ekim varış limanında.
    1 Kasım VW yetkili satıcısında.
    En geç önümüzde ki hafta başı teslim alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.