Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biz de bugün ödedik, Yarın kur artışı var. Cuma teslim alıcaz kısmetse. 1.4 act dsg comfortline, ekstra sürüşe duyarlı led farlar, 18 inç jant ve hayalet gösterge ile aranıza katılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

Arkadaşlar biz de bugün ödedik, Yarın kur artışı var. Cuma teslim alıcaz kısmetse. 1.4 act dsg comfortline, ekstra sürüşe duyarlı led farlar, 18 inç jant ve hayalet gösterge ile aranıza katılıyoruz.

hayırlı olsun. ne kadara gelmiş oldu toplamda?
  • StarForce kullanıcısına yanıt
    125 hocam, teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar biz de bugün ödedik, Yarın kur artışı var. Cuma teslim alıcaz kısmetse. 1.4 act dsg comfortline, ekstra sürüşe duyarlı led farlar, 18 inç jant ve hayalet gösterge ile aranıza katılıyoruz.

Hayırlı olsun aracınız
    Allah kaza bela vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar. tiguan mı qasqai mi passatmı derken passatı aldım. 1.4 comfortline manuel 125.(tungsten cgri) daha bugun zam geldi. ayın 15 inde bir daha zam varmış. ötv kesin artacakmış. zaten dedikleri birbir çıktı. bir an önce alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Araca olan ilgi sayısı forumdaki mesaj sayısıyla ölçülmez diye bilirim. Yeni model bence eski kasa satışını çok rahat geçecektir.

Aracınız hayırlı olsun. Bende dize confortline almak üzereyim. Araçta ekstaralarla birlikte highline donanıma yakın. Türkiye'de highline donanım kalmadığını söylediler. Araçta memnun olmadığınız özellik var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha almadım arabayı. mersinden aldım. kapora verdim .cumartesi gideğceğim. ama bende panoramık cam isterdim. ama vw ye nokta opsiyon yapsan para istiyorlar.
  • bu arada teşekkür ederim şahin 181.
  • 7 Eylülde sipariş verdiğim aracımı bugün teslim aldım.50 km'lik ilk gün macerasında şunları söyleyebilirim. Önceki aracımda Tiguandı, kıyaslayınca; İnanılmaz keyifli, 6 cm alçalmış olmasına rağmen sürüş pozisyonu ciddi yükselmiş, araç daha heybetli görünüyor, sınıfının en geniş ve ferah iç mekanı(Panaromik sunroofla çok daha iyi), koltuğa oturduğum an gördüğüm dikiz aynasına hasta oldum, her zaman kullandığım güzergah ve sıkışık trafikte kullandım abartmıyorum yakıt %15-20 daha az, yakıt tankı 6 lt küçülmüş, acc inanılmaz iyi çalışıyor ama İstanbulda gözü kapalı güvenmemek lazım, sıkışık trafik asistanı büyük kolaylık, kör nokta uyarı ışıkları biraz dikkat dağıtıyor(zamanla alışılır), çevre görüş kamera görüntüleri çok kaliteli özellikle ön ve arka kamera balık gözü görüntü kolaylık sağlıyor, discovery pro app connect açık geliyor(android auto çalıştıramadım, car play deneyemedim, mirrorlink telefon ekranı aktaramadım sadece syng navigasyonu açıyor), 6 ileri yağlı tip dsg tepkileri çok iyi, ergonomik koltuk inanılmaz rahat ve konforlu mutlaka alınmalı, koltuk başlıkları eskisi gibi değil ileri geri ayarlanabiliyor, easy open gereksiz diyen varsa bir daha düşünsün.

• mordal M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • madanci kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
  • mrmic M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, amin cümlemize
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin181

quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Araca olan ilgi sayısı forumdaki mesaj sayısıyla ölçülmez diye bilirim. Yeni model bence eski kasa satışını çok rahat geçecektir.

Aracınız hayırlı olsun. Bende dize confortline almak üzereyim. Araçta ekstaralarla birlikte highline donanıma yakın. Türkiye'de highline donanım kalmadığını söylediler. Araçta memnun olmadığınız özellik var mi?

Aracınız hayırlı olsun. Aracımın beğenmediğim tek yönü 100 km ye hızlanınca sol taraftan gelen ıslık sesine benzer bir rüzgar sesi var. İnanın içi çok ferah ve sürüşü inanılmaz keyifli bir araç. Aracı görüp bakan inanın bir daha dönüp bakıyor.

• Buraksada B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız. Ben de gelecek sene almayı düşünüyordum ama bu ötv haberleri moralimi bozmaya başladı. Umarım değişmez. Yoksa uzun süre aracıma binmek zorunda kalacağım.

• erincar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, cümlemize
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Trend-comfortline Dış görünüş olarak Tavan Barı camlardaki krom çıtalar aynı ebatta farklı model jant farkı var. Elbetteki tercih meselesi bence siz Polo görmüşsünüzdür bir daha bakın

Passat ile kıyaslama tamamen ekonomik olsa gerek araçların sınıfları farklı şimdiden hayırlı olsun hangisini tercih edecekseniz

• quote:

Hayırlı olsun aracınız
    Allah kaza bela vermesin

• Merhaba arkadaşlar.

Hesaptan anlayan kullanıcılara kısa bir sorum olacak...

Yılda 20-25 max 30 bin KM yapan kullanıcı için;

Tiguan 2.0 TDİ 4 Motion Highline 5-10 bin KM'de 165 bin bandında bir araç mı makul ?

Yoksa Tiguan 1.4 TSİ Highline 132 bin TL bandında 0 araç mı makül ?

Her açıdan değerlendirirseniz sevinirim.

(Not: 25 bin KM'nin ortalama her yıl 15 bini uzun yolda ve süraatli kullanım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazeteci63 -- 10 Kasım 2016; 10:14:35 >
  • aracım 1.6 tdi comfortline izmir Antalya yaptım arçta 5 kişi ve bagajım full dolu olarak hızım ortalama 100-120 5.00 litre yaktım kilometrem 1400 oldu
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.