Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taydin66

quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

Bir vw ci olarak arkadaşlar bende 2013-2014 2.0dizel xdrive bmw x3 ikinci el 20-30.000km de 185.ooo-200.oootll arasında . bununla sıfır 2.0tdi highline r line da olabilir birkaç opsiyon ekleyerek fiyat 180.ooo-195.ooo lere geliyor. ikisi arasında kaldım. golfümü satıp alıcam

Evet zor bir karar gibi duruyor... Ancak tiguan ile X3 arasındaki bir kararsızlık söz konusu ise ve 200'e kadar çıktıktan sonra direk alacağım araba X3 olurdu. Her şeyden önce ciddi sınıf farkı var.

teşekküler
  • VW nin tedarik sorunu nedeniyle sanzıman ve koltuk uretiminde sorunları varmış. Highline siparişlerinin kapalı olması ile ilgili olabilir mi? Daha once koltuk sorunu nedeniyle highline siparis alamadiklarini duymustum. Dogru galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    X3 degilde X1 desen Tiguan derdim ama X3 bir sinif ust. O kadar paraya X3 daha makul duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

X3 degilde X1 desen Tiguan derdim ama X3 bir sinif ust. O kadar paraya X3 daha makul duruyor.

teşekküler kardeşim. oylar x3 gidiyor
  • kaan27m K kullanıcısına yanıt
    Ben vw bin tedarik sorunu olduğuna inanmıyorum. Fabrikaları tam kapasite üretim halinde. Sadece doğuş otonun piyasa politikası enteresan. Highline üretilmiyorsa benim araç Nasıl üretim aşamasında olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmic

Ben vw bin tedarik sorunu olduğuna inanmıyorum. Fabrikaları tam kapasite üretim halinde. Sadece doğuş otonun piyasa politikası enteresan. Highline üretilmiyorsa benim araç Nasıl üretim aşamasında olabilir?

Üretilmiyor değil sınırlı sayıda üretiliyor. Sipariş ise alınmıyor. Tedarik sıkıntısı ile ilgili haber ototeknikveri web sayfasında var.

• cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 5. vites 5500 devirde 208 i görmüştüm arabayla ilk uzun yolumda daha sonrasını denemedim

• AxiZebaniA kullanıcısına yanıt
    18" Nizza alüminyum jant+235/55/18 lastikleri yazmayı unutmuşum.
  • altugc A kullanıcısına yanıt
    1.500₺ de onlar o zaman tam 120 bin yapıyor

• Siyah mı güzel beyaz mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• Bence beyaz daha güzel. R line beyazda kendini çok güzel gösteriyor. Bende beyaz r line aldım. Ekim ilk hafta teslim edeceklerini söylediler. İnşallah

• ARKADAŞLAR BENDE TİGUAN COMFORTLİNE VAR VE AŞIRI DERECEDE MEMNUNUM.HERKES X1 LE ADINI GEÇİRİYOR AMA ÇOK SAÇMA. BENİM ESKİ 2009 FORD FOCUS

HATCHBACK X1 KADAR X3 LE ARADA 5-6 CM VAR ODA COMFORTLİNE 17 İNÇ LASTİGİ VAR FULL PAKETİ ALIRSANIZ LASTİK 19 İNÇ VE LASTİK BÜYÜKLÜGÜYLE X3 LE AYNI

EBATTA FAKAT ŞUNUDA SÖYLEYİM TİGUAN DAHA UZUN ARAÇ X3 İSE KUTU GİBİ 200 VERECEGİME 100 TL YE TİGUANI TERCİH ETTİM.PARASI OLAN İÇİN SORUN YOK TABİ

HANGİ ARAÇ OLURSA OLSUN ALANADA KULLANANADA HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLANSINLAR.
  • Tiguan 1.4tsi dsg de dort ceker secenegide eklenmis. Umarim ulkemizdede satisa sunulur.

• Bunun 1.6 dizeli ne zaman piyasaya cikacak bilen var mi?

• a_r_k A kullanıcısına yanıt
    Bayilerin stoklarına atılmış. Ekimde de teslim edilecek 1.6 dizeller

• quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

Bayilerin stoklarına atılmış. Ekimde de teslim edilecek 1.6 dizeller

Bu bilgi dizel için mi?
  • Bagaj küçük yazılmış ilk mesajda, 615lt bagaja küçük denmesinin mantığını açıklayabilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Bagaj küçük yazılmış ilk mesajda, 615lt bagaja küçük denmesinin mantığını açıklayabilecek olan var mı?

Gerçek ölçü 520 litre.615 litre göz boyama

• aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    Vay be resmen kandırmaca yani,520'den 615'e nasıl geçiyorlar peki? Şapkalık vb. söküp öyle mi hesapladılar acaba...

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Vay be resmen kandırmaca yani,520'den 615'e nasıl geçiyorlar peki? Şapkalık vb. söküp öyle mi hesapladılar acaba...

Trendlinelarda stepne yok, böylece bagaj alt seviyesi daha aşağıda oluyor. Yani trendline 615 diye biliyorum...

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.