Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.111.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    128.800 lira fiyat verdiler, yalnız jantlar 18" diye ısrar etti konuştuğum kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afumetto A kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum bana söyleyen Gökhan isimli satış temsilcisi idi. Hatta ozellikle sordum ki Rline janti gibi diye evet dedi.

• Birkaç ay once dostdrive kampanyasina passat ve tiguan dahil değildi. Şimdi ise passati da %3indirim kampanyasina almışlar. (Zubizu) tahminim yıl sonuna dogru tiguani da kampanyaya dahil ederler...

• mrmic M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. 2.89 ama 3 ay sonra araba geldiğindeki kur ve kampanyalara göre ödeme yapacagım.

• ardadoruk83 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 1.6 tdi motorlu araçlar ekim ayinda gelecek dediler, düşünen şimdiden sipariş verebilir.

• Tüketim Paylaşımı

1.4 benzinli manuel vites. 2 yetişkin 2 çocuk bagaj full dolu.
    klima sürekli açık. 100-130 km arası hız.
    Side-Ankara arası. Özellikle Toroslar çıkışı çok yoğun trafik, dur kalklı yokuş yukarı sinir bozucu bir yoğunluk.
    Ankara girişi de yine yoğun ve yavaş trafik.
    Bence ortalama gayet güzel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahittelli -- 21 Ağustos 2016; 12:31:18 >

• sphynxatc S kullanıcısına yanıt
    Halen bu fiyatlar :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar selam ,

1.6 tdi otomatik için bilgi / duyum var mı ?

Teşekkürler
  • bluesky B kullanıcısına yanıt
    1.6tdi otomatik gelmeyecek, kesin bilgidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

1.6tdi otomatik gelmeyecek, kesin bilgidir...

Yanıt için teşekkürler .
    1.6 TDI otomatik seçeneği dünya da yok mu ?Yoksa bize mi gelmeyecek ?
    Seçenek hiç mi konuşulmuyor ?
  • Tiguan 1.6 dizel Comfortline beyaz ve 19. Jant olan modelini ekim ayı ilk yarısı teslim olacak şekilde sipariş geçtim. Şu anki fiyatı 113 bin gibi...

• vahittelli V kullanıcısına yanıt
    Ben Ankara Side gidiste 5.4 dönüşte 5.8 yaktim.

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Fiyati sabitliyorlar mi. Ssurec nasil isliyor.

• Fiyat sabitleme yok.Teslim günündeki fiyat geçerli. Aldığım araç bayilere gönderilen araçlar.

• Bugün Gaziantep şahintaştan mavi comfortline panaromik tavan dsg 120.000 TL fiyat aldım. Nasıl sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altugc A kullanıcısına yanıt
    Cam tavan 4.500₺ + metalik renk farkı 1676₺ Comfortline fiyatı 112.293₺. Hepsini toplayınca 118.469₺ yapar. Yüksek fiyat vermişler.

• bluesky B kullanıcısına yanıt
    Tiguana 1.6 tdi dsg dünyada çıkarmaya ihtiyaçları yok. 1.6 dizel olayı bizim ülkede ötv sebebiyle ilgi görüyor. Adamlar 2.0 tdi modeline dsg koyduğu için 1.6 tdi dsg çıkmayacak.

• Selam arkadaslar hiz cok tehlikelidir ama haftasonu sehirlerarasi bir deneme yaptim 190km hiza cok rahat cikiyor ve devam etsen dahada hizlanabilecek gibi duruyor.

3500-3800 devir arasi yaptim o hizi.

Ama dedigim gibi denemeyin. :)
  • Bir vw ci olarak arkadaşlar bende 2013-2014 2.0dizel xdrive bmw x3 ikinci el 20-30.000km de 185.ooo-200.oootll arasında . bununla sıfır 2.0tdi highline r line da olabilir birkaç opsiyon ekleyerek fiyat 180.ooo-195.ooo lere geliyor. ikisi arasında kaldım. golfümü satıp alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

Bir vw ci olarak arkadaşlar bende 2013-2014 2.0dizel xdrive bmw x3 ikinci el 20-30.000km de 185.ooo-200.oootll arasında . bununla sıfır 2.0tdi highline r line da olabilir birkaç opsiyon ekleyerek fiyat 180.ooo-195.ooo lere geliyor. ikisi arasında kaldım. golfümü satıp alıcam

Evet zor bir karar gibi duruyor... Ancak tiguan ile X3 arasındaki bir kararsızlık söz konusu ise ve 200'e kadar çıktıktan sonra direk alacağım araba X3 olurdu. Her şeyden önce ciddi sınıf farkı var.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.