Şimdi Ara

2016 KPSS LİSANS (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
36
Favori
109.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son iki ay kala tarih türkçe çalıştım ondada tam yapamamışım, matematik 1-2 tane sonuç 62 adam akıllı çalışmayan adam yapamaz net.
  • 42barış83 kullanıcısına yanıt
    Valla ilk hazirlanmam bu 1 yılımı harcadim . En güvendiğim ders matematik yaktı.11 sorudan 9 doğru yapabilidim. 78 geldi.
    Kısacası olmayacak şey değil fakat sınav ortamıda önemli. Fakat sınava hazırlanma konusunda iyi bir tecrübe oldu.

2017 ye çalışmak isteyenler , dışarda satılan yayın denemeleri çok basit onlarda 100 net bulurken burda 72 net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 16 Temmuz 2016; 19:13:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek puan alan arkadaşları tebrik ederim. Düşük puan arkadaşlara tavsiyem matematik sorularına yoğunlaşmaları. Kararlı olun ve yılmayın. Çoğu kimse ilk sefer atanamıyor. Devlet size 40 yaşına kadar bu sınava girme hakkı tanıyor.

Umarım her şey gönlünüzce olur.
  • tdelikan20 T kullanıcısına yanıt
    aynen polisliğe girecem. paem ve pomem puanda değişiklik olmasa ki bende zannetmıyorum olacağını inşallah gireriz ikisinden birini kazanırız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

Merhaba abiler.Benim de abim girdi bu sınava elektrik elektronik müh. kpssp3:89.93 genel sıralama 2544 sizce iyi midir ? İyi yerlere atanabilir mi şuan subay müh. eğitminde iyi yerler gelirse bırakcak
    edit:sıralamayı yanlış yazmıştım şimdi düzelttim

yardımcı olabilecek yok mu ? Haber bekliyorum
  • 65 almışım p3 den çok üzüldüm. Yıkıldım hatta.

70 olsa idi atanabilirdim asdepden ocakta sosyolog olarak.

Asla 65 lere düşmez mülakat sırası. 68 ler var minimum.

Atanabilecek olanlara çok tebrikler. (Yalakasız ve torpilsiz tabi ki )
  • İlk atamada girer mi bilmiyorum da. Yeterli bence puanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogii

2014 te Türkiye 903. olmuştum ona güvenerek belki birşeyler hatırlıyorumdur diye hiç çalışmadan girdim 83.5 almışım p3ten. Son 1 ay bir kere okumadığım için çok pişman oldum genel kültürü çok daha iyi yapabilirdim.

2014 puanı ile atanamadınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beedrill28

quote:

Orijinalden alıntı: dogii

2014 te Türkiye 903. olmuştum ona güvenerek belki birşeyler hatırlıyorumdur diye hiç çalışmadan girdim 83.5 almışım p3ten. Son 1 ay bir kere okumadığım için çok pişman oldum genel kültürü çok daha iyi yapabilirdim.

2014 puanı ile atanamadınız mı ?

Atandım Afyon TCDD'ye. Çok az alım olduğu için mecburen yazdım eşim de Ankara'ya atandı eş durumundan birleşemedik. Bu yüzden tekrar şansımı deneyeyim dedim.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Bende zannettim tercih yapmadınız. neyse atanmışsınız en azından kafanız rahat sınavlara girersiniz :)
  • Son atama 2017-2 mi oluyor? 2018-1 olması gerekmez mi?
  • stone2627 kullanıcısına yanıt
    Bu sınavda matematik/geometri yapamayan başarılı olamaz.
    Türkçe ve tarih tam yapsanız bile matematik daha etkili en az 10-15 yapmalısınız.
    Ben 33 yaşındayım ve bir sonraki sınava 35 yaşında olurum, muhtemelen girmem sınava.
    En az 1 yıl önce konu çalışmaya başlayıp sınava son 3 ay kala test ve deneme çözerseniz muhakkak başarılı olursunuz.
    Psikolojiniz ve sınava girdiğiniz okulda etken bu duruma bizi ilkokula gönderdiler daracık sıralarda söve söve sınavı bitirdik insanın asabıda bozuluyor haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yercekimlikaranfil

Son atama 2017-2 mi oluyor? 2018-1 olması gerekmez mi?

2018/1
  • Malum ülke geneli olaylara bağlı olarak milli eğitim bünyesinden 15 bin 200 personel açığa alındı. Bunların büyük çoğunluğu öğretmendir diye tahmin ediyorum. Şubatta öğretmen alımı sayısı yüksek olur muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Malum ülke geneli olaylara bağlı olarak milli eğitim bünyesinden 15 bin 200 personel açığa alındı. Bunların büyük çoğunluğu öğretmendir diye tahmin ediyorum. Şubatta öğretmen alımı sayısı yüksek olur muhtemelen.

Ulke geneli kamu operasyonlari devam ediyor hepsini bi anda alsalar 60 alan bile atanir oda butceye zarar verir maliye bukadar atama yapmaz bence

Gerci ogretmen devletiyiz bellide olmaz

Eger çıkarttıklarinin yerine alirlarsa Zarar olmaz niye olsun,
    Birde arkadaşlar dediğini gibi malum olaylardan dolayı sağlam çıkış var.
    50 bin şuan çıkış var. Ve artacak diyorlarki öyledir. Ve + birde bu sene alacaklar. Özellikle doğu g.doğu yeniden yapilandiriliyor bundan dolayida olacaktır. Nasip diyoruz artık.

• Ramazan hoca 2015 puanı ile atama olur eylülde dedi.Bu mümkün mü çok saçma birsey.Puanlar iyice dibe inecek eylülde şubatta tavan yapar

• Bu memuriyetten çıkarılanlara duygusal davranmayın. Biz burda bir sene yirtiyoruz onlar isimlerini vermeleriyle ataniyorlar.

• Açığa alınanların yerinin nasıl doldurulacağı az çok belli oldu. Kpss puanlarına dayalı olarak, Eylül ayında sözleşmeli öğretmen alacaklar. Şubatta da şözleşmeli alırlarsa 2018 e kadar kadrolu işi yatar.
  • Cevap Kağıtları erişime açıldı mı (sanki öyle duymuştum)

açıldıysa nereden bakıyoruz

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Ais.osym.gov.tr giriş yap, 2016 KPSS ye gir. Yukarıda sekmede

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.