Şimdi Ara

2016 KPSS LİSANS (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.454
Cevap
36
Favori
109.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu merkezi alımlar ve bir çok alım için evet p3 puan türü geçerlidir. Google'da mesleklerinizi aratırsanız taban puan kaçtır gibisinden çok rahat bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Swearengen

KPSSP3 den 85,18719 puan almışım.Başarı sıralamam 15456.KPSSP1 puanım 82 ve sıralamam 30 bin. P3 puanına bakıyorlardır umarım.

kültür yetenek netiniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınava öylesine girmiştim P3 puanım 52 Pomem e başvurabiliyorum polislik için özel harekat. Ama bu Ağustosta askere gidicem nasıl olcak bilen var mı ?

• ÖĞRETMENLİK ADAYLARI p10 bakıcaklar. kendimi deneme amaçlı girdim hazırlanmadan 65 puan almısım :D ne dıyeyım saglık olsun.

ANKARA arkadakşlar 2016 ögretmenlik ve tarih alanında iyi eğitim veren kpss kursu terchınızı ıstıyorum. 2017 kpss gırecem. iyi bir eğitim almak istiyorum.
    ihtiyaç akademi,pegem,yediiklim arasında kaldım karanfil sokakta hepsi. gidenler şikayeti olanlar ve bana kardesınıze önerebilecegınız yardımcı olmak ıstıyorsanız bana ulasın cevap yazın lütfen bu aralar yazılmak üzereyim.
  • historyteacher06 H kullanıcısına yanıt
    İnternet eğitimleri daha mantıklı bence, iş saatlerine göre ayarlayabiliyorsun git-gel yorgunluk olmuyor, evde bir odada sakince dersi dinleyebiliyorsun, kaçırdığın dersleri tekrar tekrar izleyebiliyorsun, hocalar yine rehberlik yapıyor, denemeleri oluyor eksiği yok fazlası var.
    Eşim kullandı tavsiye ederim.

canliders ve uzaktanegitim siteleri güzeldi.
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    G. yetenek 35.5 net, G.kültür 50.25 net. 70 yds puanım vardı sonuçlar arasında görülüyor.Etkilemişmidir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 14 Temmuz 2016; 17:23:35 >
  • Mühendisler hangi puan türüyle atanıyor şimdi (mühendislik kadrolarına)?

• Beyler Makina/Endüstri Mühendisliği 86-87 puan civarı durum ne olur sizce?
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    p3

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

p3

Teşekkürler.

Öylesine girmiştim zaten. 80 puan almışım. Elektrik mühendisi atanabilir mi bu puanla merak ettim şimdi :)

• 2014'e göre yaklaşık 9 net artırdım 80000 kişi yükseldim ama Genel Kültür sorularını herkes yaptığı için puanlamada etkisi az olmuş görünüyor

2014 netlerim:

2016 netlerim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 14 Temmuz 2016; 17:42:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Al Swearengen

G. yetenek 35.5 net, G.kültür 50.25 net. 70 yds puanım vardı sonuçlar arasında görülüyor.Etkilemişmidir bilmiyorum.

tskler hocam, o nete puan düşük gibi değil mi

• Arkadaşlar kuzenim icin soruyorum .

P3-72
    P10-74

sosyal bilgilerde atanmak için kaç net yapması lazım öabt'de tahminen ?
  • trq_ kullanıcısına yanıt
    Netleriniz nedir hocam?
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşımın 90.25 neti var 87.41 puan almış.Sıralaması 7301.
  • Merhaba abiler.Benim de abim girdi bu sınava elektrik elektronik müh. kpssp3:89.93 genel sıralama 2544 sizce iyi midir ? İyi yerlere atanabilir mi şuan subay müh. eğitminde iyi yerler gelirse bırakcak
    edit:sıralamayı yanlış yazmıştım şimdi düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertayKardes -- 14 Temmuz 2016; 18:21:37 >
  • Hayret bişey yahu.

Sene 2010, ozamanlar ygs için yorumlara bakıyordum, herkes full çekiyordu, itü odtüden aşağı adam yoktu.
    Yıl 2016, herkes yine 90+ puan.
    Ne süperzekayız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 14 Temmuz 2016; 18:12:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bölüm makine mühendisliği.P3 puan :86,62, Sıralama: 9658. Son atama dahi olsa atanma ihtimalim nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Sınava öylesine girmiştim P3 puanım 52 Pomem e başvurabiliyorum polislik için özel harekat. Ama bu Ağustosta askere gidicem nasıl olcak bilen var mı ?

Pomem e 52 ile basvuramazsın simdiye kadar 60 la acti hep

Askerde olman sikinti degil mulakatlara komtandan izin alip katilabilirsin eger polis olursan askerligin duser gorev yerine gidersin

Hocam pomemin Kpss Lisans 2016 için istediği P3 puanı en düşük 50 puan açıklandı, 19.000 polis alımı yapılacak pomem için, haberin yok senin anlaşılan araştır biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 14 Temmuz 2016; 19:56:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Hayret bişey yahu.

Sene 2010, ozamanlar ygs için yorumlara bakıyordum, herkes full çekiyordu, itü odtüden aşağı adam yoktu.
    Yıl 2016, herkes yine 90+ puan.
    Ne süperzekayız....

Kağıtüstünde ben p10 73 aldım alanı bekliyorum. 38-40 bandında yaparsam atandı gözüyle bakıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.