- x
AÖF 2014-2015 Öğrenim Yılı Güz Dönemi Ara Sınav Tarihi 6-7 Aralık Bilginize...
12304 Cevap666605 Görüntüleme103 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1145 Mesaj
21 Nisan 2012; 13:04:49 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

[DHTUBE=]AÖF Dönemlik Kredili Sistem Kayıt Yenileme - Ders Seçme

Dönemlik-kredili sistemde öğretim yapılan bölüm ve programlarda kayıt yenileme işlemleri 1.aşama ders ekle-sil, 2.aşama kayıt yenileme bedelinin bankaya ödenmesi olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilmektedir.
Dönemlik-kredili sistemde 2012-2013 öğretim yılında, kayıt yeniletecek öğrencilere 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır.
Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır.(burası önemli)
Kayıt yenileme tarihlerini anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim”, “Akademik Takvim” linkinden takip etmeniz gerekmektedir.

DERS EKLE-SİL İŞLEMİNE AİT VİDEO

AÖFnin geçen seneye ait kayıt yenileme duyurusu

Kayıt yenileme işlemlerine yeni düzenleme

KATKI PAYI DERS SEÇİMİNDEN SONRA ÖDENECEK

kayıt yenileme işlemlerinin yeniden yapılandırılmasının ardından Anadolu Üniversitesi Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, sisteme girip ders seçimlerini tamamlayan öğrenciler, danışmanları ile irtibata geçecek. Danışmanın ders seçimine onay vermesinden ardından derslerin kabul edildiği öğrenciye bildirilecek ve öğrencinin yatırması gereken ücret sistem tarafından bankaya gönderilecek. ‘Danışman kabulü tamam’ işlemi yapılan öğrenci sisteme girdikten sonra bankaya yatırması gereken öğrenci katkı payı ve ya öğrenim ücretini görecek. Bankaya ücretini yatırmasının ardından sisteme girecek olan öğrenci, ‘Onay’ düğmesine bastıktan sonra ders seçme ve kayıt yenileme işlemini tamamlamış olacak.

KATKI PAYLARININ DERS SEÇİMİNDEN SONRAKİ 2 GÜN İÇİNDE YATIRILMASI GEREKİYOR

Öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini ‘Danışman kabul tamam’ işleminden sonra en geç 2 gün içerisinde bankaya ücretini yatırması gerekiyor. Yatırmadığı takdirde öğrencinin almış olduğu dersler üzerinden düşürülecek ve öğrenci işleme en baştan başlamak durumunda kalacak. Ayrıca, Öğrenci katkı payı veya öğrenim ücretini Son gün Saat 24:00 ‘ a kadar yatırmayan öğrencinin almış olduğu dersler üzerinden düşürülerek ve öğrenci işleme en baştan başlamak durumunda kalacak.

Öğrenci ve Danışman arasındaki iletişim kayıt yenileme sistemi içerisindeki mesaj modülü ile haberleşebileceği gibi danışmanı ile yüz yüze, e-posta, dahili veya harici telefon vb. iletişim yollarını da kullanılabilecek.

ÖDEME BİLGİSİ DUYURUSU

Açıköğretim Lisans Bölümleri
1-Felsefe ------- ------- 205.00
2-İngilizce Öğretmenliği ------- ------- 205.00
3-Okulöncesi Öğretmenliği ------- ------- 205.00
4-Sosyoloji ------- ------- 205.00
5-Tarih ------- ------- 205.00
6-Türk Dili ve Edebiyatı ------- ------- 205.00

İktisat Lisans Bölümleri
1-Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İliş. ------- ------- 205.00
2-İktisat ------- ------- 205.00
3-Kamu Yönetimi ------- ------- 205.00
4-Maliye ------- ------- 205.00
5-Uluslararası İlişkiler ------- ------- 205.00

İşletme Lisans Bölümleri
1-İşletme ------- ------- 205.00
2-Konaklama İşletmeciliği ------- ------- 205.00
AYÖS ile kayıt yaptıracak öğrenciler ------- 99.00+ 205.00= 304.00
ğ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 22 Ekim 2014; 15:40:20 >

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

Açıköğretim ile ilgili Güncel Durumlar
En Çok Beğenilenler
Yoruma Git O gonderdigin capsteki duyuru kismindaki duyurular 2012 yilindan kalma, ne ayak ? mitokondrioglukadayi - 19 Haziran 2014; 18:53:30 +7
Yoruma Git Ben hayatimda hicbir yerde bu sekilde sinav aciklayan bir universite gormedim. mitokondrioglukadayi - 19 Haziran 2014; 22:10:20 +6
Yoruma Git Belki merak eden vardır. Bursa Nilüfer şubesine de gelmiş. Konuyu favorilerden çıkarma zamanı geldi çattı. Kalabalık yapmasın :) Okumakta olanlara bundan sonra başarılar. phoenix_88 - 1 Temmuz 2014; 17:06:19 +5

2396 Mesaj
24 Nisan 2012; 8:56:48 

yine başlıyor stresli günler

3814 Mesaj
24 Nisan 2012; 12:55:16 

bilgimiz dahilinde :) hele sınav sonuçları açıklansın ona göre yol izlerim artık

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
METİN OKTAY

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

1145 Mesaj
24 Nisan 2012; 14:41:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

yine başlıyor stresli günler

Orası öylede, geçmek istiyorsak bu 1 aylık sürede biraz sıkmamız lazım.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

440 Mesaj
24 Nisan 2012; 16:33:48 

quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Orası öylede, geçmek istiyorsak bu 1 aylık sürede biraz sıkmamız lazım.

kesinlikle katılıyorum, yeni başlayan arkadaşlar var "3 yanlış 1 doğruyu götürmüyormuş sallayarak geçeriz biz bu dersleri" diyorlar öyle birşey yok aöf de çalışmadan sınıf geçen adam nadirdir hem işi şansa bırakmak tamamen mantıksız stone2627 arkadaşın dediği gibi 1 ay sıksak yeticek.

106 Mesaj
24 Nisan 2012; 21:27:23 

quote:

Orijinalden alıntı: rizabardakci239

kesinlikle katılıyorum, yeni başlayan arkadaşlar var "3 yanlış 1 doğruyu götürmüyormuş sallayarak geçeriz biz bu dersleri" diyorlar öyle birşey yok aöf de çalışmadan sınıf geçen adam nadirdir hem işi şansa bırakmak tamamen mantıksız stone2627 arkadaşın dediği gibi 1 ay sıksak yeticek.

Aöf örgün eğitimden çok daha zordur,anlatan,öğreten veya tekrar öğretmenin yok.Herşey senin elinde , bi kaç tane kitap ve sen baş başa.Gelde çalış...Sınıf geçme adına arkadaşa katılıyorum.
Şu sınav sonucları açıklansaydı bir yaa

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5738 Mesaj
25 Nisan 2012; 9:24:56 

Programlı çalışana 1 ay anca yetecektir zaten.

Siyah-beyaz devam.

1925 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:03:37 

İnşallah son kez sıkıcam , sonra diploma

2186 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:10:08 

3. sınıf işletmeyim ilk sınavda konular 1-7 üniteler arası çıkmıştı bu sınavda nereye kadar sorumluyuz ?

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp Sport

297 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:18:05 

quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

İnşallah son kez sıkıcam , sonra diploma

bende oyle işletme 4.yildayım 3.sınıftan türk vergi sistemi var. Bi dahaki hafta başlıyorum çalışmaya. Artık bir an önce bitirmek istiyorum. Umarım son hazırlığımız olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

May the Force be with you

297 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:20:14 

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

3. sınıf işletmeyim ilk sınavda konular 1-7 üniteler arası çıkmıştı bu sınavda nereye kadar sorumluyuz ?

tüm kitaptan sorumlusunuz.

1145 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:10:28 

quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

bende oyle işletme 4.yildayım 3.sınıftan türk vergi sistemi var. Bi dahaki hafta başlıyorum çalışmaya. Artık bir an önce bitirmek istiyorum. Umarım son hazırlığımız olur :)

Türk vergi sistemi benide zorladı ya. Zor olacağını düşünmüyordum ama kitapçıkları sonuçlarını görünce o dersin notunun düşük olacağını anladım.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

1145 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:25:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

bilgimiz dahilinde :) hele sınav sonuçları açıklansın ona göre yol izlerim artık

Valla açıkcası bende onu bekliyom çünkü ona göre derslere ağırlık vereceğim.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

220 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:59:36 

http://resim.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm
konu özetleri işinize yarayabilir.

Fenerbahçe S.K

297 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:29:24 

quote:

Türk vergi sistemi benide zorladı ya. Zor olacağını düşünmüyordum ama kitapçıkları sonuçlarını görünce o dersin notunun düşük olacağını anladım.

Geçmis yıllarda çıkmış sorulara baksaydinız keşke. Bi 19-20 soru oradan geldi benim görebildiğim. Ben artık ne olursa olsun diyerekten sadece bu soruları ezberledim kitaba hiç bakmadım :) finallerde de büyük ihtimalle çıkmış sorular çıkacak. Onlara bakmanızı öneririm

1145 Mesaj
25 Nisan 2012; 14:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

Geçmis yıllarda çıkmış sorulara baksaydinız keşke. Bi 19-20 soru oradan geldi benim görebildiğim. Ben artık ne olursa olsun diyerekten sadece bu soruları ezberledim kitaba hiç bakmadım :) finallerde de büyük ihtimalle çıkmış sorular çıkacak. Onlara bakmanızı öneririm

Yok zaten çıkmışlara baktımda Vergi sistemi dersi biraz sakata bindi açıkcası tam olarak aklımda kalmamış.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Nisan 2012; 23:56:29 

Sonuclar belli olsada ona gore calissak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1145 Mesaj
27 Nisan 2012; 12:14:33 

Geçmiş yılların final sorularını sipariş ettim bugün gidip alıcam. sonuçlar açıklansın,açıklanmasın artık yarın başlayacağım. Ara sınava hazırlandığım gibi hazırlanırsam sınavları geçeceğime inanıyorum veya en fazla 1-2 ders büt e kalır diye düşünüyorum.

Evet beyler Son 35 gün zaman daralıyor bir an önce başlamak lazım.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

528 Mesaj
27 Nisan 2012; 12:25:39 

2. dönem konuları baya uzun detay çok var umarım herkes hayırlısıyla atlatır herkese kolay gelsin şimdiden başarılar

KESKİN

71 Mesaj
27 Nisan 2012; 14:56:51 

ben başladım çalışmaya boş zamanım var biraz günde 5-6 ünite gidiyoz bakalım. Yetişecek sınava tekrarada zaman bırakmam lazım.

1145 Mesaj
28 Nisan 2012; 14:24:44 

Çıkmış sorular elimde şuan. Ara sınav sorularından farklı çok soru var.
10 ders 2 günde 1 ders bitireceğim.kalan 10 gününde son 5-4 gününde tekrar yapıcam.
çalıştıktan sonra 2,3 gün kafayı dinlendirmek iyidir.Çünkü çok çalışmaktansa anlayarak çalışmak daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 28 Nisan 2012; 14:25:20 >

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

1145 Mesaj
30 Nisan 2012; 18:53:22 

Evet sınavlar açıklandı.artık çalışmaya başlayabiliriz.
Not:Sonuçlardan anladığım fazla kasmamıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 30 Nisan 2012; 18:53:49 >

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

47 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:06:12 

quote:

Geçmiş yılların final sorularını sipariş ettim bugün gidip alıcam. sonuçlar açıklansın,açıklanmasın artık yarın başlayacağım. Ara sınava hazırlandığım gibi hazırlanırsam sınavları geçeceğime inanıyorum veya en fazla 1-2 ders büt e kalır diye düşünüyorum.

Evet beyler Son 35 gün zaman daralıyor bir an önce başlamak lazım.

hocam nereden sipariş ediyorsun link var mı ?

Sana gelmediğim gün Kurtlar Vadisi vardır gülüm

1145 Mesaj
1 Mayıs 2012; 12:46:40 

quote:

Orijinalden alıntı: canalanplt

hocam nereden sipariş ediyorsun link var mı ?

internetten değil ya :) Aöf soruları satan bir kırtasiye varda oraya ilk sipariş veriyosun öyle adamlar sana basıyorlar.yani sipariş üzerine çalışıyolar ellerinde hazır yok. Sipariş derken bunu kastettim. Bulunduğun ilde üniversiteye yakın kırtasiyelerde bulunur.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

35 Mesaj
2 Mayıs 2012; 17:49:26 

Allah yardimcimiz olsun son 3-5 gun calismayla geceriz insallah olmadi yarisi finale yarisi but e kalir

1145 Mesaj
8 Mayıs 2012; 13:58:18 

Süre azalıyor...
Şuanlık 3 ders bitti. Genel muhasebe ve genel işletme çok kolay.yani çıkmış sorular çalışılarak 60-70 rahat alınır.
iktisata giriş biraz sakat yani değişik sorular çok.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

2396 Mesaj
11 Mayıs 2012; 22:47:35 

3-4 derse çalıştım daha.. iktisada girişten 23 aldım. ona çalışmıcam. büte kaldık artık..

finansal, maliyet, genel muhasebe, genel işletme, türk vergi sistemi'ne çalışmadım daha.. yönetim bilgi sistemine çalışmıcam çok basit

1145 Mesaj
12 Mayıs 2012; 11:12:43 

Hukuka giriş zorlayacak biraz ya . Sorular aynı değil ama benzer. Hep örnek anlatıyo.
Şu şuna böyle yapmış ne olur gibisinden. Cevaplarda çelişkili.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

2433 Mesaj
18 Mayıs 2012; 2:29:45 

pazartesiden itibaren başlıyorum dolu dolu çalışmaya. geçmiş yıl sorularını çözeceğim. vizede sadece geçmiş yıl sorularını çözerek sadece 1 dersten kaldım. nokta atış falanda alıp garantilemek istiyorum.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

69 Mesaj
20 Mayıs 2012; 9:08:58 

arkadaşlar sınava giriş belgeleri yayınlanmadı mı henüz

1145 Mesaj
20 Mayıs 2012; 11:25:53 

quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

arkadaşlar sınava giriş belgeleri yayınlanmadı mı henüz

hayır.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

3344 Mesaj
22 Mayıs 2012; 15:03:30 

Arkadaslar final sinavi icin butunleme cikmis sorularinida calissak faydasi olur mu yoksa hic karistirmayim mi

1145 Mesaj
22 Mayıs 2012; 15:30:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Arkadaslar final sinavi icin butunleme cikmis sorularinida calissak faydasi olur mu yoksa hic karistirmayim mi

vaktin varsa yararı olur tabiki. ama sonuç olarak final 20 üniteden bütünlemede 20 üniteden yani aynı yerlerden.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

3344 Mesaj
22 Mayıs 2012; 15:35:13 

quote:

vaktin varsa yararı olur tabiki. ama sonuç olarak final 20 üniteden bütünlemede 20 üniteden yani aynı yerlerden.

Aynı konu ve ünitelerden olduğunu biliyorum tabi ama mesela final ve büt soruları değiştirilmiş veya karıştırılmış şekilde çıkar mı? Geçmiş senelerde böyle birşey oldu mu? O aklıma takıldı. İşimizi garantiye almak lazım. Vaktim kalırsa, son 3 senenin büt sorularınada bakarım. Bilgi bilgidir

2433 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:41:06 

sınav yerleri açıklandı mı? bakacağım linki bulamadım bir türlü.

http://ogrenci.anadolu.edu.tr

Buradan bakılmıyor mu? Bu linkten şifremle giriş yaptığımda "Dönemlik-Kredili Programlarda kaydınız bulunamadı. Yıllık Programlarda kayıtlı iseniz aofburo.anadolu.edu.tr adresini kullanınız." yazıyor , ne demek ki bu? İşletme öğrencisiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel Me -- 22 Mayıs 2012; 17:46:46 >

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

1145 Mesaj
22 Mayıs 2012; 18:01:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

sınav yerleri açıklandı mı? bakacağım linki bulamadım bir türlü.

http://ogrenci.anadolu.edu.tr

Buradan bakılmıyor mu? Bu linkten şifremle giriş yaptığımda "Dönemlik-Kredili Programlarda kaydınız bulunamadı. Yıllık Programlarda kayıtlı iseniz aofburo.anadolu.edu.tr adresini kullanınız." yazıyor , ne demek ki bu? İşletme öğrencisiyim.

https://login.anadolu.e...olu.edu.tr/login_v2.asp

burdan girmeyi dene

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

2433 Mesaj
22 Mayıs 2012; 18:11:00 

quote:

https://login.anadolu.e...olu.edu.tr/login_v2.asp

burdan girmeyi dene

Eyvallah hocam sağolasın oldu buradan. Yine Dokuz Eylül Üniversitesi'ne çıkmış.

2365 Mesaj
24 Mayıs 2012; 15:38:28 

Benim dersler çok kötü, genel muhasebe, iktisat, işletme, matematik

teknoloji, ingilizce, hukuk, davranış basit ama diğerlerine dershane şart galiba. Bu sene kaldım ben kesin

559 Mesaj
25 Mayıs 2012; 15:47:47 

yine geldi başımıza şu sinav

421 Mesaj
26 Mayıs 2012; 13:07:46 

son 2 ders tekrarım kaldı,hafta başından itibaren geçmiş yıl sorularını çözmeye başlıyacağım,baya rahatlattım kendimi

Hayranları Kulübü[/link]

42 Mesaj
26 Mayıs 2012; 13:47:07 

quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

http://resim.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm
konu özetleri işinize yarayabilir.

Selam,

Dördüncü sınıf için olanı var mı? Teşekkürler

220 Mesaj
26 Mayıs 2012; 14:49:07 

quote:

Orijinalden alıntı: OkTAlp

Selam,

Dördüncü sınıf için olanı var mı? Teşekkürler

bir site adresi pm attım ordan bakabilirsin

Fenerbahçe S.K

631 Mesaj
29 Mayıs 2012; 17:47:15 

Beyler en az 4 dersten 50 ortalama lazım değilmi üst sınıfa geçmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 29 Mayıs 2012; 17:47:56 >

Rahat bir köle mi olmak istiyorsun, özgür bir insan mı?

2433 Mesaj
29 Mayıs 2012; 18:08:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

Beyler en az 4 dersten 50 ortalama lazım değilmi üst sınıfa geçmek için

Vizelere göre değişiyor finalde alman gereken not.

0 aldıysan vizede , finalde 70 alman lazım mesela.
25 aldıysan , 60 alman lazım.
50 aldıysan , 50 alman lazım.

gibi...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2012; 22:32:52 

Beyler işletme bölümü Yönetim bilgi sistemleri dersi müfredatı mı ne değişmiş diye okuyorum forumlarda. Ben bu derse sadece soruları çözerek çalışıyordum ama nedir bu dersin durumu boşuna zaman kaybetmiyim? Zaten yeterince zaman harcadım.

şimdiden teşekkürler

657 Mesaj
29 Mayıs 2012; 23:09:16 

vizelerden en düşük not 73 ama finallere vizeler kadar iyi hazırlanamadım :( çıkmış sorulara devam

353. Dönem Yedek Subay
Eğitim Birliği J.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI/FOÇA / FOÇA / İZMİR
Kuvvet JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Statü YEDEK SUBAY
Sınıf JANDARMA

3814 Mesaj
30 Mayıs 2012; 2:57:54 

quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

vizelerden en düşük not 73 ama finallere vizeler kadar iyi hazırlanamadım :( çıkmış sorulara devam

aynen bende öyle bi rahatlık geldi vizeden sonra ama çıkmış soru bile bakmaya halim yok :) acayip konsantrasyon eksikliği yaşıyorum

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
METİN OKTAY

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

3344 Mesaj
30 Mayıs 2012; 3:52:30 

Vizelerde cikmis sorular sayesinde notlar iyiydi. Finale sadece cikmis sorulardan calistim. İnsallah ters kose olmayiz....

821 Mesaj
30 Mayıs 2012; 13:02:13 

İngilizce dersi hariç konu hiç bakmadım. Sadece çıkmış sorulara çalışıyorum. Aynı bende sizin gibi vizelerin verdiği rahatlıkla finallere doğru düzgün hazırlanamadım. Bu 3 gün cumartesi gününü de sayarsak 4 gün kendimi kasmalıyım.

slm

657 Mesaj
30 Mayıs 2012; 13:13:05 

karacan nokta atış kitapçıkları çok başarılı tabi ondan önce muhakkak konuları en az 1 defa okumak gerekli üstüne son 5 yıl çıkmış sorularını da çözdün mü 60 dan aşağı almazsınız : )

353. Dönem Yedek Subay
Eğitim Birliği J.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI/FOÇA / FOÇA / İZMİR
Kuvvet JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Statü YEDEK SUBAY
Sınıf JANDARMA

2433 Mesaj
30 Mayıs 2012; 14:09:31 

bende vizelerin rahatlığıyla bu hafta başladım çalışmaya , matematik bitti , iktisatın yarısı bitti , iktisatın kalanı ve işletmeyi bugün bitiririm. yarın ve cuma muhasebe ve hukuk çalışacağım. cuma günü yine matematiğide tekrar eder girerim sınava.cumartesi akşamıda iktisat , işletme ve davranış bilimlerini tekrar eder girerim sınava. Bu arada sadece çıkmış soruları çözüyorum , takıldığım yerde o sorunun konusuna bakıyorum. matematikte integral çok zorluyor onlara hiç çalışmıyorum , boş bırakacağım o soruları.

1145 Mesaj
30 Mayıs 2012; 14:26:32 

Yanlış doğru olayı yok boş bırakmana gerek yok hangi şık az ise ona bas :D

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE

415 Mesaj
30 Mayıs 2012; 16:42:56 

bu sınava hesap makinası götürülebiliyordu değilmi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum salonda kimsenin elinde görmüyorumda

3344 Mesaj
30 Mayıs 2012; 17:34:12 

Götürebilirsin hocam.. Ama databank gibi birşey yasak...

Karacanın nokta atış soruları ilk vizede işime yaradı ancak anladım ki, hemen hemen hepsi geçmiş yılların sorularıyla hazırlanmış sorularmış.. Bu sefer ben direkt son 5 sorulara çalıştım. Şimdi tekrar yapıyorum..

2433 Mesaj
30 Mayıs 2012; 17:57:32 

sınav giriş belgesi alacağım ama site açılmıyor yav...

1539 Mesaj
30 Mayıs 2012; 18:05:11