Şimdi Ara

2016 KPSS LİSANS (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.454
Cevap
36
Favori
109.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Sınava bu sene lisans olarak giripde tercih sistemi ne zaman acılacak puanlar daha acıklanmadı bılen var mı?

merkezi atamalar kasımda
    sonuçlar sanıyorum çarşamba ya da perşembe açıklanır
  • 14 Temmuz'dan önce açıklanmayacak diye biliyorum açıklansa da birşey farketmeyecek ama insan bekliyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbilek

14 Temmuz'dan önce açıklanmayacak diye biliyorum açıklansa da birşey farketmeyecek ama insan bekliyor işte

Allah gönlüne göre versin hocam :D
  • tdelikan20 T kullanıcısına yanıt
    Sayısal loto oynamış gibi hissediyorum kendimi o derece düşük yani şansım

sende durumlar nedir var mı heyecan
  • Sabahmi simdimi aciklarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Sabahmi simdimi aciklarlar

16:30 dedi arkadaş.
  • slapert kullanıcısına yanıt
    kim dedi 16.30 diye

• Ben bu sene girmedim ama şartlar oluşursa seneye gireceğim. Allah herkesin yardımcısı olsun, umarım herkes istediği yerlere gelir.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    ne mezunusunuz bilmiyorum (öğretmen adayı olmadığınız varsayımıyla yazıyorum) seneye alınacak puanlar sadece polislik veya öğretmenlik için kullanılabilir B Grubu kadrolara tercih şansı yok

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Ben mühendisim. Uzman yardımcılığı için giremiyor muyuz seneye?
  • Sonuçlara bakmak için girmiştim ama başka bir şey fark ettim. Ben öabt sınavına da başvuru yapmıştım. Parasını ödedim. Bir ara bilgi güncelleme vardı, bilgilerim aynı bile olsa güncelledim. Ama şimdi sınav başvurularında 2016 öabt gözükmüyor. Başka aynı durumda olan var mı? Eskiden hem 2016 KPSS hem de 2016 öabt gözükürdü. Giremeyecek miyim bu sınava, neden silinmiş bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblood -- 14 Temmuz 2016; 8:50:45 >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermek istemem ama sanırım mühendis adayları için de durum aynı(P3 Puan türü) yani girersiniz ancak aldığınız puanı polislik başvurusu için kullanabilirsiniz

• Bu kadar sürede açıklanmadığına göre yine bir hinlik düşünüyorlar, pek muhterem devlet büyükleri.
  • arkadakşlar 2016 ögretmenlik ve tarih alanında iyi eğitim veren kpss kursu terchınızı ıstıyorum. 2017 kpss gırecem. iyi bir eğitim almak istiyorum.
    ihtiyaç akademi,pegem,yediiklim arasında kaldım karanfil sokakta hepsi. gidenler şikayeti olanlar ve bana kardesınıze önerebilecegınız yardımcı olmak ıstıyorsanız bana ulasın cevap yazın lütfen bu aralar yazılmak üzereyim.
  • Hadi bakalım herkes dökülsün :D
  • Beyler ilk kez girdim sınava bu KPSS1 2 3 ne oluyor? Hangisi önemli?

KPSS PUANLARI VE BAŞARI SIRALARI
    Puan Adı KPSS Puanı Başarı Sırası Aday Sayısı Puan Adı KPSS Puanı Başarı Sırası Aday Sayısı Puan Adı KPSS Puanı Başarı Sırası Aday Sayısı
    KPSSP1 82,87700 24619 1221513 KPSSP2 81,03090 43191 1221513 KPSSP3 78,85511 82083 1221513

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrQ_ -- 14 Temmuz 2016; 16:39:06 >
  • KPSSP3 den 85,18719 puan almışım.Başarı sıralamam 15456.KPSSP1 puanım 82 ve sıralamam 30 bin. P3 puanına bakıyorlardır umarım.
  • Ulan 1 puan 20bin kişi.
    Şuan 106bin kisideyim.
    2014 KPSS 900 bin din
    2016 KPSS 106 bin.

• 84.950 puan 16500 sıralama inşaat mühendisliği atamaları için ne olur?
  • Al Capone! kullanıcısına yanıt
    Son atamada gidersin 2017-2 de.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.