Şimdi Ara

2016 dacıa stepway 1.5dci turbo 90 bg ile 1.5 dci 90bg arasındaki fark nedir ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2016 model bi stepway alacagım 1.5dci turbo 90 bg ile 1.5 dci 90bg arasındaki fark nedir neden hiç bir yerde birşey yazmıyor turbo olanı 1-2 litre şehir içinde fazla yakıyor sebebi nedir hangisini almalıyım .

• İkiside turbo zaten turbo olmayan dizel yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

İkiside turbo zaten turbo olmayan dizel yok
    Yakıt neden 1 2 litre civarı oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs1991apo

Yakıt neden 1 2 litre civarı oynuyor

Alıntıları Göster
    0.9 turbo ile 1.5 dci bakıyorsunuz sanırım

• quote:

0.9 turbo ile 1.5 dci bakıyorsunuz sanırım

Alıntıları Göster
    Hayır dizele bakıyorum birinde 4.6 litre şehir içi birinde 6.5 litre gözüküyor ikiside dizel isimleri 1.5dci turbo 90 bg yazıyor diğeri 1.5dci 90bg diyor :) zaten vazgeçtim araç kazalı boyalı çıktı. Alt takımdan sesler geliyor demekki her araba da var bu

• quote:

Hayır dizele bakıyorum birinde 4.6 litre şehir içi birinde 6.5 litre gözüküyor ikiside dizel isimleri 1.5dci turbo 90 bg yazıyor diğeri 1.5dci 90bg diyor :) zaten vazgeçtim araç kazalı boyalı çıktı. Alt takımdan sesler geliyor demekki her araba da var bu

Alıntıları Göster
    Hocam 1.5 dci başka model yok 90 Hp ve turbo zaten her dizelde olduğu gibi var farklı siteler farklı teknik özellikler yazıyor dikkat çekmek için aklınızı karıştırmasın

0.9 turbo benzinli 90 hp

1.5 dci 90 hp ( turbo dizel )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 11 Mayıs 2018; 18:4:50 >

• quote:

Hocam 1.5 dci başka model yok 90 Hp ve turbo zaten her dizelde olduğu gibi var farklı siteler farklı teknik özellikler yazıyor dikkat çekmek için aklınızı karıştırmasın

0.9 turbo benzinli 90 hp

1.5 dci 90 hp ( turbo dizel )

Alıntıları Göster
    Anladım ☺ o zaman şehiriçi modeli yüksek olan stepwaylar dizel için. Yakıt nedir bilginiz varmı şehir içi şehir dısı

• quote:

Anladım ☺ o zaman şehiriçi modeli yüksek olan stepwaylar dizel için. Yakıt nedir bilginiz varmı şehir içi şehir dısı

Alıntıları Göster
    2017 makyajlı 1.5 dci kullanıyorum hafta içi işe git gel şuan yol bilgisayarı 5.0 bazen 4.8 oluyor ama dur kalk trafik hep bu şekilde. Şehir dışı 3.8 civarı düşüyor sabit 110 hızla giderseniz.

• quote:

2017 makyajlı 1.5 dci kullanıyorum hafta içi işe git gel şuan yol bilgisayarı 5.0 bazen 4.8 oluyor ama dur kalk trafik hep bu şekilde. Şehir dışı 3.8 civarı düşüyor sabit 110 hızla giderseniz.

Alıntıları Göster
    Anladım sağolasınız 2016 model bitane deneme fırsatım oldu içine baya ses alıyor amortisörler den sesler geliyor ufak tefek kasislerde biraz hayal kırıklığına ugradım. Araç kazalı cıktı arkadan almaktan vazgectik

• quote:

Anladım sağolasınız 2016 model bitane deneme fırsatım oldu içine baya ses alıyor amortisörler den sesler geliyor ufak tefek kasislerde biraz hayal kırıklığına ugradım. Araç kazalı cıktı arkadan almaktan vazgectik

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun parasına göre araba hocam maalesef yalıtım konusunda biraz zayıf ama süspansiyon şikayetim hiç olmadı belki bindiğiniz araçta sıkıntı olabilir dediğiniz gibi zaten kazalıymış

• Aynen kısmet meselesi baska araçlara bakıcaz artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.