Şimdi Ara

2016 ABD SEÇİMLERİ (YENİ ANKET) (TRUMP VS CLINTON) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
8
Favori
21.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 ABD SEÇİMLERİ (YENİ ANKET) (TRUMP VS CLINTON)

(En Son Oy Tarihi: 22.11.2016)
Giriş
  • ABD'de ki agababalar galiba Trumptan rahatsiz cunku Hollywood yildizlarindan Obama'ya hatta Bush'a kadar Clinton'a bir destek var.
    Acikcasi benim acimdan iki ucu b...lu degnek bu secimler.Eger sadece Muslumanlarin Abd'de ki geleceklerine bakacak olursal hatta yabancilarin evet Trump kotu bir secim olacak.Ama Dunyanin geri kalanina veya ozellikle Ortadogunun gelecegi icin konusursak Clinton faciadir.

Bir Musluman olarak soylemeliyim ki sayet ben Abd secimlerinde oy kullanma hakkina sahip olsaydim cok muhtemel ki Trump'a verirdim 3. bir secenek olmamasi halinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trump seçilirse şaşırmam. Amerikan çomarları zamanında Bush'u başkan yapmış sonuçta. Aynı çomarlar Trump'ı başa getirebilir.
  • Clinton çaktı geçti

• trump dengesiz yaw.

adamın 1 dediği tutmuyor.

bi müslümanlar katildir diyor

sonrasında

müslümanlar kardeşimizdir diyor
  • haberlerde gördüm eğer clicton kazanırsa abd secimini kürt müttefiklerimizle çalışmaya devam etcez demiş.
  • Asabi Adam kullanıcısına yanıt
    Zaten kimin kime hizmet ettiği belli de Kudüs İsrail'in dir. O toprakları satmadan önce düşüneceklerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Clinton'dan igreniyorum. Saddam'in asilmasi sirasindaki seytani ifadesi gozumun onunden gitmiyor. Oldum olasi igrendim o kadindan. Trump'i tanimiyorum ama sozde demokrat gorunen ve ortadoguyu adeta kan golune ceviren Clinton'lar gibi degildir diye dusunuyorum. radikal islamci katillere de.

Yaniliyor da olabilirim. sonucta amerika, ismi de degisse cismi de degisse dunyanin anasini bellemekle mesgul.

Clinton'i demokrat gormuyor ve Trump diyorum!

O resmi atar veya haberi atar mısın? Bende aradım bulamadım da merak ettim çok

• Çok güzel, bizimkiler de böyle yapsa da izlesek. Şimdi tekrarını izliyorum bakalım ne olmuş.

http://www.ntv.com.tr/video/dunya/clinton-trump-ilk-kez-karsi-karsiya-geldi,0D3dFk-AvUeOZvaItcil8A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 27 Eylül 2016; 23:52:32 >
  • Trump gelsin de şu 3. Dünya savaşı çıkıyorsa çıksın arkadaş. Suriyede ki uzun namlulu silahlardan sıkıldık artık.

• Trump gelirse bişey olmaz baya komedi mmalzeme çıkar hatta.

ama clinton gelirse facia olur. Kadın Kürtleri desteklemeye devam edicez diye açıklama yaptı. Biteriz resmen clinton gelirse.

Ben trump un kazanacağını düşünüyorum geriden geldi iyi
    toparladı en sonda da tekmeyi koyacak

• Trump seçilirse south parka iyi malzeme çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tump sadece, eşinin yanlışlarından kadını yerin dibine gömebilir. Kadın, Obama yalakası birisi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trump işte bu yüzden bizim için daha iyi adam ortadoğuyla uğraşmadan işimize bakalım diyor.

Clinton'ın politikası ise ortadoğu üzerine gidiyor Obama'nın devamı niteliğinde ancak Obama daha ılımlı biri Clinton hiç acımaz kan gölüne çevirir ortadoğuyu ve orası bitince sıra bize gelir.
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt
    Illuminati , replikanlar dunyayi yonrtiyor.

• Ali Ağaoğlu vs Emine Erdoğan

Bakalım nasıl sonuçlanacak
  • hangisinin seçileceği önemli değil ama en azından ypg li teröristlere açık açık yardım edeceini söyleyen hillary nin seçilmemesini arzu ediyorum.

• Kötünün iyisi; Donald Trump.
  • Trump:Gelirse
    Yatırım
    Ekonomi
    Çıkarlar
    Askeri çekilme
    Zenginlerin sefası
    Rüşvet
    Araplardan nefret eder
    Fetö def eder

Clint;Gelirse
    Sinsi Savaş
    Yeni bir terör örgütü
    Yeni bir üs
    Demokrasi görünümlü El atından çıkar
    Dayılık
    Gemicik
    PKK F22 Bile verir
    Araplari parasi icin cok sever
    TC yilda 2 kez gelir
    Apo aşığı
    Fetö sever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 12 Ekim 2016; 14:10:32 >
  • Ben oy kullanıcak olsam Trump'a atardım,nitek sarışın alıcak seçimi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.