Şimdi Ara

2016 -2019 D segmentinin en sorunsuz aracı hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Muhtemelen gücümüz yetmez, 500 bin altı olmaz...

• DS5 benzin + tam otomatik 220 civarına var, Fiyat makul ,kasa yakışıklı, donanımlı var mı Fikri olan? Kullanan ?

• aralarından mondeo passat ve insignia kullandım. Bana konforuyla en çok D segmenti hissettiren mondeo oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disparity -- 11 Haziran 2021; 2:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Yine güzel hikaye yazmışsın daswagencim. Passat ve "premium"  Gerçi sana göre Passat, E segmenti araçlardan bile daha "premium"  

Alıntıları Göster

Passatin rakibi e serisidir , d segment premiumlar yanında Jetta gibi kalır tüm dünyada böyle zaten  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Okuduğunuzu anlamıyorsunuz sanırım, orada basbayağı Passat'ı premium olarak nitelemiş ki zaten bir çok konuda kendisi "Passat, Mercedes E serisinden daha iyi" demiş birisi.

Şu cümleyi bir kaç defa daha okuyun:

"ayrıca listede hiç premium olmayıpta sadece Passat’ın olması."

Alıntıları Göster

Anlatım bozuklugu var orada , ne söylenmek istediği belli değil   

• Insignia yada Passat tan birini seçerdim ben olsam ..

• Mazda 6 iyidir.

2.0 atmosferik benzinli tadından yenmez.

Sorunsuzlık kısmına girmiyorum bile. Yağ filtre değişimi harici servis gören Mazda görmedim ben.

Ilave olarak volvo da d segmentte iyidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S60 T3 veya D3/D4 (2.0D oldu sanırım sonradan) derim. İkisi de tam otomatik şanzımanlı, yağı düzenli değiştiği sürece arıza çıkarma ihtimali düşüktür. Motorlar da hakiki volvo motoru. Bugüne kadar büyük problem yaşayanı duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 11 Haziran 2021; 11:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werneke

İnsignia makyajlı ultimate ve makyajsız exculisive donanımlarda koltuk soğutma mevcut
    Benzin pahalı olmasa 1.5T tercih etmek çok iyi olurdu çok güzel motor kronik bir sıkıntısı yok bildiğim kadarı ile... Fakat malum ülkemizde yakıt artık çok sorun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Peugeot 508 bir önceki kasa. Arka koltukta yolculuk etmiştim güzeldi. Şanzıman tam otomatikti sanırım. Yeni kasa zaten tam otomatik.

Eski kasanın son yıllarında da yeni kasa daki EAT (Aisin) var, yani aynı şanzıman. Hatta Insignia'nın da son yıllardaki modellerinde de aynı şanzıman var:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bethesta -- 12 Haziran 2021; 4:29:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

Mazda 6 iyidir.

2.0 atmosferik benzinli tadından yenmez.

Sorunsuzlık kısmına girmiyorum bile. Yağ filtre değişimi harici servis gören Mazda görmedim ben.

Ilave olarak volvo da d segmentte iyidir.

2.0 benzinli değil de dizeli olsa tadından yenmez... ama ne yazık ki ülke şartlarında çok km yapan biri için yakıtı fazla geliyor. Avrupa 'da satılan 2.2 dizeli ise saçma vergi sistemimizden dolayı bir servete mal olacağı için hiç getirilmiyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bethesta -- 12 Haziran 2021; 4:34:54 >
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

45 gün CEZA nedir arkadaş; NE Ettin :) ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.