Şimdi Ara

2015 Yılbaşı Paketleri (Siftah Migrostan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
10
Favori
68.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene prestij paket 189 TL olarak çıktı. Viskiyi johnnie walker 50 cl (kırmızı) yapmışlar ek olarak 50 cl smirnoff var. Şimdilik diğerlerini de beklemek gerekiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladyum -- 4 Aralık 2014; 17:49:24 >

• paladyum kullanıcısına yanıt
    Bu paketler ciddi pahalı ya. 50'lik nedir ?
    Daha iyi paketler bekliyoruz...
  • Bu paketlerden alan var mı diye ciddi ciddi düşünüyorum
  • kıbrısta 2 tane 100 luk absolute 70 tl verdıkten sonra türkiyeden içki almayı düşünmüyorum.
  • Hocam geçen sene daha uygundu özellikle carrefour un verdiği paket çok iyiydi. Açılış oldu diyelim ama rakipleri kontrol etmek lazım. Gerçi ben Migros 3KM yürüyüş kampanyasından topladığım moneyleri buraya saklamıştım
  • paladyum kullanıcısına yanıt
    Evet bende carefourdan bomba bir kampanya bekliyorum. Geçen sene barkod hatası yüzünden prestige pakete 49 TL civarına almıştım. Darısı bu senenin başına
  • Prestij paketi pahalı olmuş içindekileri baz alarak önceki senelere göre, diğerlerinden ne çıkacak bakalım.
  • Her zaman olduğu gibi bu sene Migrosun paketi fahiş fiyatla satışa çıktı demek sakın almak için acele etmeyin ay sonuna doğru 20 lira düşecektir.Carrefour'un paketi cazip fiyatlı olacak diye düşünüyorum.
  • atesoku kullanıcısına yanıt
    Geçen sene prestijle butik arasında bu kadar fark yok diye hatırlıyorum. Bakalım migros fiyat kırmışlığı var sonuçta, tekrar neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşı sepetlerine konulan alkollü içkilerin toplam fiyatı, ürünlerin tek tek alınması durumunda oluşacak toplam fiyatdan daha düşük olamayacak.

Tabdk nın Tebliği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stazy

kıbrısta 2 tane 100 luk absolute 70 tl verdıkten sonra türkiyeden içki almayı düşünmüyorum.

70' lik Martiniyi 28 liradan almıştım
  • Furkan F kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? Her ne kadar pahalı da olsa toplam fiyatta yine de karlı oluyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan

Yılbaşı sepetlerine konulan alkollü içkilerin toplam fiyatı, ürünlerin tek tek alınması durumunda oluşacak toplam fiyatdan daha düşük olamayacak.

Tabdk nın Tebliği.

Bu ne ya böyle karar mı olur arkadaş kolonya mı içelim

• absulut olsun, smırdoff olsun 50 den aşagı yok,
    bıranın tadı afedersınız idrar gıbı kalıtelı bırşey ıcıyım dıyorum ıçırmıyorlar, en ıyısı yeşılçaya devam
    O zaman cips, meyve suyu ve bisküvi mi kâr oluyor yani? Ne biçim iş bu?

• Anlaşılan bu sene sadece çerezler ikram olacak :)
    tebliğe baktım ancak göremedim
    gazete haberi vs. değil
    tebliğe ilişkin linki verir misiniz
  • rakı ne alaka arkadaş ya?

• migros paketlerde anlık 20 lira indirim yapıyor günün büyük çoğunluğu, ancak o şekilde bile pahalı olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: stazy

kıbrısta 2 tane 100 luk absolute 70 tl verdıkten sonra türkiyeden içki almayı düşünmüyorum.

70' lik Martiniyi 28 liradan almıştım

kazık yemişin martini köpeköldüren fiyatına satılıyor türkiye dışında her yerde, 9dolar ve altı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.