Şimdi Ara

2015 Yılbaşı Paketleri (Siftah Migrostan) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
10
Favori
68.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrosun ki pahalı , carfourssa ise geçen seneki geçen sene carforsadan almıştım .
  • migrosta black label vardı evet blue değil vurmayın yeter :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene blue label vardı

Bu sene glenfiddich olabilir

Şaka bir yana hevesinizi kırmak gibi olamasın ama fiyat olarak bu sene paketlerden hiç umutlu değilim arkadaşlar
  • ya arkadaşlar,

Bilgisizliğime verin ama birşey soracam. Bu paketler indirimli mi oluyor da bu kadar bekleniyor. Yani içindekileri tek tek almaya kalksak ve aynı pakate ulaşsak daha mı pahalıya geliyor.
  • Arkadaşlar Carrefour da sepetler gelmiş.
    İçerik sanırım geçen yıl ile aynı fiyat 199 prestij. Gurme de sanırım 169 ya da 159 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leren -- 5 Aralık 2014; 13:09:06 >
  • şu fırsatları ilk mesaja toplasanız süper olacak.

karfur paketi iyimiş aslında. alınabilir geldi bana ancak red yerine black label olsaymış muhteşem olurdu
  • Bu sene carrefour alır bence.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: malemsteen

ya arkadaşlar,

Bilgisizliğime verin ama birşey soracam. Bu paketler indirimli mi oluyor da bu kadar bekleniyor. Yani içindekileri tek tek almaya kalksak ve aynı pakate ulaşsak daha mı pahalıya geliyor.

yanındaki ıvır zıvır bedavaya geliyor gibi bir şey.
  • J.wolker 1lt 37 tl çok kazık kıbrıs ta.
    Free shop ta 13 euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat11705 -- 5 Aralık 2014; 13:17:39 >
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam henüz kesinleşen başka bir paket yok. Resmi verilen carrefour geçen senenin. Bu sene için "leren" arkadaş içerik aynı fiyat farklı olarak demiş. Bir netleştirip eklemek lazım. Yanlış bilgi olmasın.
  • nihat11705 N kullanıcısına yanıt
    Türkiye sınırları içerisinde nerede hocam o fiyat? Gidelim stok yapalım:) Yoksa yurtdışını kastediyorsanız bir sürü giyim, elektronik vs. de ucuz o ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladyum -- 5 Aralık 2014; 13:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

yurtdisinda icki fiyatlarini bilince insan keriz gibi hissediyor bu ulkede icerken... ozellikle verdigimiz o paranin diyanete ve bu yolsuzluklar cennetinin basindakilere gittigini de dusununce... diyanette&hukumette calisan falan varsa soyliyeyim... onlarin deyimini ile bir kurus dahi katkim varsa butcelerinde sonuna kadar "haram" olsun... o kadar haramsa vergi almazsin.. haram malin vergisi de haramdir.. gerci hic helal yemisler midir o da tartismali..

sepetlere gelince pahali... belki songun yada yilbasindan sonra fiyat duserse alinabilir... ozellikle raki sevmeyen benim gibi insanlar icin...

altına imzamı atarım yoldaşım,30 yıla yakın genelde hergün içerim çogu zaman yurtdışından getietirim sırf fahiş vergilere öpülmeyeyim diye çünkü paramızın kimleri besledigi belli,madem haram vergisinide kullanan haram yiyor ,ama alışmış bunlar zaten buna...

• paladyum kullanıcısına yanıt
    Havaalanı nda calisan yakiniz veya arkadaşı niz varsa
    J.wolker 1 lt 13.9 euro
    Jb 1 lt 13, 9 euro
    Yeni raki 1 lt 18.5 euro
    Jack danyils 1 lt 24 euro
    Sabiha gokcen ıstanbul fiyatı

• nihat11705 N kullanıcısına yanıt
    Hocam ona bir şey diyecek yok zaten ama yurtdışına gitme imkanı veya tanıdığı olmayan için ne yazık ki pahalı da olsa sepetler yine en uygun seçenek. Yoksa yurtiçi keşke hiç almasak bu vergilerle. dediğim gibi o ayrı konu ama.
    Sabiha gokcen ıstanbul
    Yeni raki 1 lt 18 euro
    Jack danyils 24 euro
    Jb 13.9 euro
    Herhangi bir havaalanı nda calisan yakinin ve ya arkadaşı n varsa bu fiyattan temin edebilir sin......

Vergiler cok yuksek haklısın.
    Benzin .icki .işçi devletin en basit vergi topladı gi kanallar.

• Paket aynı fiyat 199 kesin bilgimi ? Nette göremedim
  • migrosun paket iyi ama hep küçük küçük 50 lik içkiler onları 70 lik veya 1lt olsaydı fiyatı da ona göre ayarlasalardı süper olurdu.Arkadaşlar bir de bu paketlerden sigara çıkıyor mu?Geçen sene metrodan almıştım sigara felan yoktu içinde.
  • geçen sene carfourdan çıkmıştı 2 paket davidofftu galiba
  • Red label nedir arkadaş ya, ben onu lavabo açıcı diye kullanıyorum. Bir de 50lik koymuş çakallar. Geçen sene black label vardı mis gibi hemde 70lik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.