Şimdi Ara

2015 Yılbaşı Paketleri (Siftah Migrostan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
10
Favori
68.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigara çıkıyormu arkadaşlar bu sene acaba?
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Hocam onu atlamışım. Geçen senede sepetten değil kasadan alıyorduk, fakat elemanlara sormayı unuttum. Onlarsız geçen seneye göre çok daha zayıf kalmış olacak.
  • bu sepetteki en değerli içki tekirdağ rakısı. red label içilecek viski değil. malesef çöp..

gerçi migros'a kızmıyorum. ülkemizde 80 tl'ye satılan havana club romu ispanya carrefourdan 8 euro'ya aldım. aradaki farkı kimin gasp ettiği malum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalim dicem ama banada pahali geldi.bulgaristanda okumus biri olarak hele hele cok pahali geldi.neyse beklemek lazim.su an benim icin en iyi secenek kipada yada migrosta 10tlye satilan saraplar,3 sise aldimmi degmeyin keyfime hatta gecen hafta 7tlye dusmustu,ama stok bitince 10tlye cikti markasini hatirlamiom beyzadeydi sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusaaa -- 4 Aralık 2014; 20:06:28 >
  • Dünyayı gezen bir denzici olarak bu içki işini benden ucuza getiren yoktur sanırım Şu andada kıbrıs piyasasına dadandım.
  • carrefour hafta basinda satisa basliyor beklemedeyim

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    aynen martini 6 euro her yerde... bitter tarzi denedim bu yaz icemedim attim...

gozum belvedere votkasinda... daha icemedim :( gerci alsam alip evin en onemli kosesine koyabilirim kiyamam icmeye

sepete gelince cok pahali... icki icmek-almak icin illa yurtdisina gitmek gerek bu ulkede...

• smirnof ve jonhnie walker 70 lik olsaymış belki değermiş ama bu haliyle alınacak gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

aynen martini 6 euro her yerde... bitter tarzi denedim bu yaz icemedim attim...

gozum belvedere votkasinda... daha icemedim :( gerci alsam alip evin en onemli kosesine koyabilirim kiyamam icmeye

sepete gelince cok pahali... icki icmek-almak icin illa yurtdisina gitmek gerek bu ulkede...

Yurtdışından gelen birisi olursa ona aldır. Çok büyük fiyat farkı var. Tadına diyecek hiç bir şey yok

2015 Yılbaşı Paketleri (Siftah Migrostan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazarusuo -- 4 Aralık 2014; 20:32:09 >

• Alkolsüz paketler içinde doğru düzgün paket yapılır inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazarusuo kullanıcısına yanıt
    bu sefer gittigimde uygun fiyata bulabilirim umarim... hem de 3 adet belvedere :D siyahini gormemistim...

bendekilerin kucuk bir kismi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 4 Aralık 2014; 20:58:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Sigara çıkıyormu arkadaşlar bu sene acaba?

prestijde 2 paket de marlboro sigara var
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Daha bir sürü çeşidi var hocam
  • lazarusuo kullanıcısına yanıt
    hadi ya iyimis...
  • işte 2015 model Carrefour sepetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaba -- 5 Aralık 2014; 3:19:19 >

• şimdilik carrefour migrosu tokat manyağı yaptı

gerçi şu haliyle carrefour'u geçecek sepet çıkacağını düşünmüyorum
  • eskiden bu sepetler ne güzeldi.
    herşey gibi bununda içine ettiler yukarıdan
  • Carrefour efsane olmus .Ulan her sepete raki koymuslar o olmamis

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

eskiden bu sepetler ne güzeldi.
    herşey gibi bununda içine ettiler yukarıdan

Aynen öyle. Halkı köle gibi hissettirmek için içine etmedikleri tek bir şey bile kalmadı. Bu paketlerle bile uğraştı adamlar, inanılır değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karfur iyimis.ne zaman baskiyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.