F

Yüzbaşı
12 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yaz geldi, Kazananlar Kulübü üyeleri ‘dondurma almaya başladıysam benim için yaz gelmiştir’ dedi. O halde sürprizimize hazır olun! Kartını kayıt etmiş olan ve bugün kart numarasını yeni kaydeden tüm Kazananlar Kulübü üyeleri; Money Club Kart’ınıza tanımlı, yazın vazgeçilmezi, mutluluğa mutluluk katan Golf Royal Special dondurma çeşitlerinden biri bugün sizleri bekliyor.http://on.fb.me/LAWMwm

Panasonic TX-L37E30E veya LG 37LS5600

Çoğunlukla sd yayın izlenecek kı

pana 1399
lg 1339

panasonicin 32 sini bizzat gördüm diğerlerine nazaran renkler daha gerçekçiydi bu lg de yeni seri bir tv olduğu için ilgimi çekmiyor değil.
Siteden satılan kuponlar her yön için geçerli değil misal : İstanbul-Ankara, İatanbul-bodrum, izmir-istanbul, istanbul-kuşadası vs şeklinde sınırlıda olsa bu şekilde çek satışı mevcut. Benim gibi gidiş geliş yönleri uyan arkadaşlar için iyi bir fırsat.

Maillere çok hızlı cevap veriyorlar, ilgileri beni fazlasıyla memnun etti ancak kuponu daha bilete çevirmedim.

Kuponlar Nasıl Kullanılır?

• Bu fırsat kuponuyla Ulusoy Seyahat’in İstanbul - Ankara seferi için satın alacağınız bilet üzerinden

%50 indirim kazanmaktasınız. Üstelik kupon sınırı yok, istediğiniz kadar kupon ile %50 indirimli

biletlerden faydalanabilirsiniz.

• 05 Nisan 2012 - 15 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

• Satın aldığınız kuponları 10 Mayıs 2012 tarihine kadar bilete çevirebilirsiniz.

• Haftanın her günü kullanılabilir.

• Tek yön bilet alımlarında geçerlidir.

• Satın alınan biletlerin iptal ve iadesi yapılamaz, bilet açığa alınamaz.

• Yalnızcawww.ulusoy.com.tr üzerinden yapılan alımlarda, liste fiyatı üzerinden geçerlidir. Acentadan
alınan biletlerde kullanılamaz.

• Ulusoy'un diğer indirim ve kampanyalarıyla ya da Ulusoy Kart'ın sunduğu indirimlerle birleştirilemez.

• Sadece satın alma işlemlerinde geçerlidir. Bilet rezervasyonu yapılmaz.

• Dilediğiniz kadar kupon satın alabilirsiniz.

• Satın aldığınız kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumlarını *Bana Özel* menüsünden takip edebilirsiniz.

• Yasal olarak %50 ve üzerindeki indirim kampanyalarında, her otobüsün %10'u (4 koltuk) kadar

kampanyalı yolcu taşınır.

• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
.
Son 3-4 yıkamadır sıkarken tak tak tak diye sesler geliyodu ,makinadan iç kazanı salladığımdada aynı ses çıkıyor, az önce servis makinayı götürdü rulman ağrızalı diye. neden bu arızayı yapacağını sordum, ya fazla yüklenmiştir yada çok sık arka arkaya çamaşır yıkanmıştır dedi ama biz bunlardan hiç birini yapmadık :S makina Bosh WAS24760TR.
..
http://www.craxla.com/home

Adresinden siteye üye olup sitedeki toolbarı bilgisayarınıza indiriyorsunuz ;

toolbarı bilgisayarınıza kurdukdan sonra İE ile toolbar açılıyor ve ordan giriş yapıp gerekli adımları takip ediyorsunuz ve 10 knt kazanıyorsunuz.

Güle güle kullanın.

Not: Arama yaptım fakat konuya raslıyamadım, diğer operatörlerede konu açılırsa kazanan çok olur.
Kablo döşenmesiygle ilgili konu aradım ama bulamadım.

Yer: Aydın- Kuşadası

Az önce dedem aradı ve telekomun yeni kablo döşediğini ve telefonun çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için aradı.

meyersem cumartesi günü bizim siteye de gelmişler babamla görüşmüşler ana panoyu nereye yerleştireceklerini kararlaştırmışlar, ana panodan sitelere dağıtacaklarmış.

Bu kablo değişimi Türkiye çapında yapıldı mı acaba, yoksa yeni birşey mi ?
asd
Hakkında
Forum İmzası:
Sen verdikçe dost görünen çok olur iste de gör, hepsi birden yok olur.
Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur.
Mevlana Celaleddin Rumi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14.117
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 185.536 (Bu ay: 308)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.