Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.695
Cevap
85
Favori
377.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün teknoloji marketleri gezdim 48ju7500 sordum fakat hiçbirinde bulamadım artık gelmeyeceğini söylediler mart sonunda yeni modeller gelecekmiş tabii fiyatları belli değil .50js7200 modelini 3049 tl ye buldum yada 6570 var. almak için ağustosa kadar vaktim var sizin önerebileceğiniz 4k tv var mı ?
  • Arkadaşlar bugün 55ju7000 aldım ve sorunsuzca kuruldu, kanal geçişleri çok hızlı. 4k yayın mükemmel. Kore mali olan geldi bilmiyorum bir farkı var mı? Kanal geçişlerinde falan siyah sızıntısı farketmedim, başka bakmam gereken birsey var mıdır?

Hepimiz için hayırlı olsun şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a 50js7200 almayı düşünüyorum varmı kullanan tavsiye edermisiniz

• Mysticcc M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle agustosta alacaksamiz ozamana dek bekleyin.
    Nisan-Mayista yeni modeller piyasada olucak.
    Ben mesela 3-4 aydir 55js8500 modelini takip ediyorum bu sure zarfinda 9000 lira ve minimum 7500 lira civarlarindaydi.
    Suanda mediamarkt ve vatan bilgisayarda da 5999 dan uzun suredir satiliyor iki hafta kadar oldu.
    Bu yuzden bekleyin illaki 2016 model degilde gecen yilin ust seviyelerini de dusunebilirsiniz ben iki ay falan daha beklicem belki 55js9000 de guzel bi fiyata inerse onu dusunurum.
    Tabi 2016 model bu seviyelerde olan bi tv cikarsa fiyat bakimindanda onu dusunurum.
    Acele etmeyin yeni modeller cikacagi icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysticcc

bugün teknoloji marketleri gezdim 48ju7500 sordum fakat hiçbirinde bulamadım artık gelmeyeceğini söylediler mart sonunda yeni modeller gelecekmiş tabii fiyatları belli değil .50js7200 modelini 3049 tl ye buldum yada 6570 var. almak için ağustosa kadar vaktim var sizin önerebileceğiniz 4k tv var mı ?

50js7200 u 3049 a nerede buldun dostum?

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    teknosada buldum fiyatı 3250 samsung iadesi olduğu zamanda 3050 dedi satışçı kredi kartlarına özel hediye tl denk getirirsen dahada inebilir. değişim kampanyası yarın son gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysticcc -- 27 Şubat 2016; 23:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysticcc

teknosada buldum fiyatı 3250 samsung iadesi olduğu zamanda 3050 dedi satışçı kredi kartlarına özel hediye tl denk getirirsen dahada inebilir. değişim kampanyası yarın son gün.

Tupluyu degistirirler mi

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    50js7200 modeline 250tl iade var .kullandığın tv önemli değil :) bimeks ve teknosalara bakın son gün .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysticcc -- 28 Şubat 2016; 10:20:39 >
  • Mysticcc M kullanıcısına yanıt
    Samsung un sitesinden baktim. Kapanya cok iyi ama 50js7200 de cok pahali. Ju6470 ile sadece panel farki var diye biliyorum. 55ju6470 ile 50js7200 ayni fiyat. Gerci kampanya ile 250 tl daha ucuz olmus oluyor. Kafam cok karisik. Ju6470 ile js7200 arasinda sen olsan hangisini tercih ederdin hocam? Hareketli goruntulerde ayni ve gayet akici olurlar mi?

• sualp26 S kullanıcısına yanıt
    telefonunuzda IR verici var değil mi? Note5'i pek incelemedim açıkçası...

Root yetkisi istemiyor zaten, aslında son derece basit çalışan bir program...
  • 55JU7500 için sehpa tipi
    tv ünitesi önerin ya bulamadım güzel birşey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce media markt tan 2.899 a 48JU6570 sipariş ettim inşallah pişman olmam.
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    aynn kardes suan enucz medıa mrktte webde bnde 50js 7200 le gtgel yapıorm ama 6570ın renklerı daha tok gelıo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicek_7

aynn kardes suan enucz medıa mrktte webde bnde 50js 7200 le gtgel yapıorm ama 6570ın renklerı daha tok gelıo bana

banada renkler 48ju6570'de daha iyi geldi o yüzden aldım . inşallah yarın kurmaya gelirlerde bjk-fb derbisini güzel bi şekilde izleriz
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    50js 7200 modelıne baktıınmı pekı
  • 6570 ile 7200 arasında sadece panel farkı var diye biliyorum ben ve 7200 ü seçmemin nedeni nanokristal olması ve 6570 in kavisli olmasından dolayı 7200 ü seçtim tamda 3000 liraya aldım bugün

• Bu arada vatan bilgisayar da enteresan sekilde , curved ekran daha ucuz ama flat ekran 300tl daha pahalli
  • Aşağıdakı resimdeki ölü pikselmi ilk defa bugün farkettim servis çağırdım. Değişim isteyeceğim daha 10 günlük tv 65ju7500

2015 SAMSUNG TİZEN TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 29 Şubat 2016; 16:20:58 >
  • Servis geldi sorun yok dedi bende nasıl sorun yok orada çizik şeklinde duruyor dedim değişim yapamıyoruz dedi. Bende siz talebimi merkeze iletin onlar karar versin dedim oda ileteceğini söyledi bakalım nekadar doğru söyledi iletecekmi. Bu durumda benim yapacağım neler var arkadaşlar. ölü pikselmiş ve siyah ekranda sorun yok diyor bende ekranı sim siyaj izlemediğimi izah ettim ama kafam takıldı az uz paralar vermiyoru

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hangı model tw bu

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.