Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    65ju7500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung ile görüştüm servis kaydı kapatılmış ama değişim için talebiniz aktarılmış değişim surecinde bekleyin diyorlar bakalım beklemedeyim bende ne çıkacak merak ediyorum.

• JU6570 için yeni upgrade 1445.0 geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

JU6570 için yeni upgrade 1445.0 geldi..

JU7000 için de gelmiş teşekkürler
  • 55ju7000 cihazımda kanal geçişlerindeki siyah ekranda pırpırlanma oluyordu. Servis geldi arka kapağı çıkarıp güç kablosunu değiştirdi (15 cm bişey) sorunum halloldu. Şuan problem yok. Boşu boşuna panel değişimi yapmayalım sorunu çözdük dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum. Şu anlık sorun yok 1 aydır kullanıyorum. Geçen gün de servisteki arkadaş aradı yeni güncelleme geldi o da bu pırpırlanma için gönderilmiş dedi. Bilgi vereyim dedim. İyi forumlar.
  • Merhaba Arkadaşlar, hasta bir arkadasimiza samsung 55ju7100 tv aldik moral olsun diye fakat ayarlardan pek anlamiyorum. Orijinal bluray ve digiturk izleyecek. Bluray ve tv icin goruntu ayarlari ne olmalidir? Yardimci olursaniz sevinirim. Tavsiyenizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boris Karloff -- 1 Mart 2016; 13:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Aşağıdakı resimdeki ölü pikselmi ilk defa bugün farkettim servis çağırdım. Değişim isteyeceğim daha 10 günlük tv 65ju7500

2015 SAMSUNG TİZEN TV

Arkadaşlar bu panele değişim yaparlarmı? ölü pikseli ölçüm 4 mm lik bir çizgi şeklinde göze batmıyor ama ileride artabilir korkusu var. Başına gelen ve değiştiren varmı?

• guguk kullanıcısına yanıt
    samsung 1 ölü piksele değişim yapmıyor neymiş efendim 4-5 ölü piksel olması şartmış başından salmak için uyduruyorlar benim tvmde 40ju6470 1 ölü piksel vardı 7 ay sonra tüketici mahkeme ayıplı mal saydı avukat icra yoluyla paramı aldım
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bendeki 4mm uzunluğunda ölü piksel çizgisi gibi rahat 4-5 var gibi ama bakalım ne olacak bu arada tüketici mahkemesine nasıl başvuru yaptınız ücret aldılarmı avukat filan tuttunuzmu? Bendekide olumsuz olursa sizden yardım alabilirim 7-8 bin tl tv alıyorsunuz oda böyle olunca sinirleniyor insan belki 10 yıl kullanacağım tvyi 10 yıl boyunca oradaki ölü pikseli görmek işkence gibi olabilir.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam değişmezlerse mahkemeye vereceksin belli bir miktar harç alırlar. Avukat tutmak sana kalmış tutmaya da bilirsin zaten bilirkişi raporuna göre mahkeme karar verir. bununla ilgili yargıtayın kararları mevcut bence ihtar çek süre ver sonra mahkemeye ver. Sana şuanda olumlu dönüş olmayabilir.
  • arkadaşlar iyi günler.

Kasım 2015 te aldığım 40ju6070 samsung televizyon için ünite aldım.ünite kurulup bittikten sonra yerine koyarken kabloya ayağımız geçti ve ünitenin köşesine gelerek panel kırıldı :(((
    çalışıyor görüntünün sağ tarafı çatlaklar mevcut servis çok ücret ister herhalde başka ne yapabilirim

teşekkürler.

2015 SAMSUNG TİZEN TV
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Boris Karloff

Merhaba Arkadaşlar, hasta bir arkadasimiza samsung 55ju7100 tv aldik moral olsun diye fakat ayarlardan pek anlamiyorum. Orijinal bluray ve digiturk izleyecek. Bluray ve tv icin goruntu ayarlari ne olmalidir? Yardimci olursaniz sevinirim. Tavsiyenizi bekliyorum.

Yok mu yardim edecek üstadlar?

• quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar, hasta bir arkadasimiza samsung 55ju7100 tv aldik moral olsun diye fakat ayarlardan pek anlamiyorum. Orijinal bluray ve digiturk izleyecek. Bluray ve tv icin goruntu ayarlari ne olmalidir? Yardimci olursaniz sevinirim. Tavsiyenizi bekliyorum.

Yok mu yardim edecek üstadlar?

İnternette birçok ayar videosu mevcut. Televizyonu kullanan kişiler ayarlarsa daha iyi olur, örneğin bulunduğunuz ortam karanlıksa tv nin ışığını çok açmaya gerek yok.

https://www.youtube.com/results?search_query=samsung+tv+calibration

• 55js7200deki ışık sızma faciasından sonra halen tv alamadım evde küçücük tabletle takılmaktayım. 55js8500 yoktu ben tv alırken şimdi yeniden satışta. 5999 gibi bi rakam söyelniyor. sizce nasıl alınır mı? kullanıcı yorumları nasıl ışık sızma vs. sorunları var mı??
  • orhan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler burada daha once kullanilan ayarlar yayinlanmisti fakat bulamiyorum. 55ju 7100 icin bir video bulamadim

• Evettt servis aradı bıdı bıdı ezberlenmiş sözler değişime onay vermediler. Neyapsam acaba sol köşede ölü piksel gözede batmıyor muhtemelen uğraşmayacağım gibi bakalım.

• tekrardan merhaba herkese. geçen gün 48ju6570 almıstım yarın bugün tv geldi servisi aradım yarın gelip kuracaklar. bana sordular duvara monte mi edilecek yoksa tv ünitesine mi kurulacak diye bende duvara dedim . aparatınızı alın dediler bugün teknosadan aldım . ordaki çalışan duvara montelerde ekstra ücret alınır dedi ve kafama takıldı ücret vermem gerekecek mi?

2. birde tv kurulduktan sonra ne gibi testleri nasıl yapmalıyım bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

3. birde tv güncel mi gelecek yoksa ben mi ( nasıl) güncelliyeceğim?

teşekkürler. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Evettt servis aradı bıdı bıdı ezberlenmiş sözler değişime onay vermediler. Neyapsam acaba sol köşede ölü piksel gözede batmıyor muhtemelen uğraşmayacağım gibi bakalım.

tv de ışık sızması bulutlanma vs yoktu değil mi ? öyle hatırladım sizin cihazı şayet öyle ise bu ekrandaki lekenin hiç bir önemi yok hatta hatasız kabul et çünkü genel izlenme kalitesine en ufak bir etkisi olamaz seninde belirttiğinden anlaşıldığı üzere sadece psikolojik bir durum.

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam cihazdan çok memnunum sadece ölü piksel çıktı artık dediğiniz gibi nazar boncuğu olsun siyah ölü piksel olduğu için karanlık sahnelerde belli olmuyor hatta normalde de belli olmuyor tv 65 inç olduğu için zaten dibinden izlemiyorum 3-4 metredende belli bile olmuyor. Uğraşmayacağım gelen tv belki daha beter olabilir sorun yokken sorunlu bir tv ile uğraşabilirimde
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    uSB PVR VE TIMESHIFT SORUNU ÇÖZÜDÜNMÜ HOCAM..
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.