Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meridian365

uSB PVR VE TIMESHIFT SORUNU ÇÖZÜDÜNMÜ HOCAM..

hocam o özellikler ile benbim pek işim olmadıgından birşey yapmadım..
    gerçek anlamda monıtor olarak kullandııgmdan dolayı
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    TV OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER OLSUN GÖRÜNTÜ OLSUN AMA ALIŞMIŞIZ HOCAM KAYDETMEYE TİMESHİFTE KONFOR DÜŞÜK GELİYOR SU ANDA..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meridian365

TV OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER OLSUN GÖRÜNTÜ OLSUN AMA ALIŞMIŞIZ HOCAM KAYDETMEYE TİMESHİFTE KONFOR DÜŞÜK GELİYOR SU ANDA..

haklısınız hocam, belki ilerleyen dönemlerde güncelleme ile aktif hale gelir umarım.
  • Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Bugün ben evde yokken TV'yi gelip kurmuşlar . Bende Tivibu var fakat uydu kutularında Tivibu yok nasıl olucak? TRT 4K yı nasıl izleyebilirim ? Birde TV için yapmamı önerdiğiniz ayarlar nelerdir ? Teşekkürler.
    not: tv'nin resmini çektim fakat iphone dan bilgisayara atamadım birtürlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetvarlik

arkadaşlar iyi günler.

Kasım 2015 te aldığım 40ju6070 samsung televizyon için ünite aldım.ünite kurulup bittikten sonra yerine koyarken kabloya ayağımız geçti ve ünitenin köşesine gelerek panel kırıldı :(((
    çalışıyor görüntünün sağ tarafı çatlaklar mevcut servis çok ücret ister herhalde başka ne yapabilirim

teşekkürler.

2015 SAMSUNG TİZEN TV
    Bu mesaja eklenen görseller:

Acın servise fiyatını öğrenin bence sıfır tv ye yakın bir masraf çıkar yada en iyi ihtimalle tvnin yarı fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Yok hocam cihazdan çok memnunum sadece ölü piksel çıktı artık dediğiniz gibi nazar boncuğu olsun siyah ölü piksel olduğu için karanlık sahnelerde belli olmuyor hatta normalde de belli olmuyor tv 65 inç olduğu için zaten dibinden izlemiyorum 3-4 metredende belli bile olmuyor. Uğraşmayacağım gelen tv belki daha beter olabilir sorun yokken sorunlu bir tv ile uğraşabilirimde

merhaba ,

65ju7500 tv nizi kaç m2 bir alanda ve göz e olan izleme uzaklığınızı öğrenebilirmiyim ltf.
    Bende düşünüyorum almayı .

Teşekkürler ...
  • bluesky B kullanıcısına yanıt
    Hocam salonum büyük ama izleme mesafem yaklasık 3.5 4 vardır

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Kimse o telefonlar için tv almaz para iadesi daha iyiydi.

• Samsung saçmalıkları devam ediyor..31 Mart a kadar geçerliymiş bakalım ondan sonra ne saçmalayacaklar..

Ürünlere aşırı talep olmazsa ki bilinçli tüketicileri bu konuda dikkatli olmaya davet ediyorum, esas indirimlerin EURO 2016 öncesinde olacağını bekliyorum. Alacak arkadaşlardan ricam bekleyin bekleyin bekleyin örnek olarak 55 inç TV lere 4000 TL den fazla para kesinlikle vermeyin sorunsuz ürün/hizmet alacağınızın garantisi malesef yok! (bu her marka için geçerli malesef)
  • quote:

Hocam salonum büyük ama izleme mesafem yaklasık 3.5 4 vardır

Yanit icin tesekkurler.
    Bende 3.70 mt den seyredecegim.Rahat seyredilebiliyor mu bu mesafeden
  • bluesky B kullanıcısına yanıt
    çok rahat seyredersin ama daha yakından izlersen görüntü kötü gözükebilir mesela ben bazen 2,5 3 metreden bakıyorum görüntü kötü gözüküyor ama 4 metreye geçince görüntü inanılmaz oluyor yani çok rahat izlersin ben 55 den 65 e geçtimki arada dehşet fark var
  • quote:

çok rahat seyredersin ama daha yakından izlersen görüntü kötü gözükebilir mesela ben bazen 2,5 3 metreden bakıyorum görüntü kötü gözüküyor ama 4 metreye geçince görüntü inanılmaz oluyor yani çok rahat izlersin ben 55 den 65 e geçtimki arada dehşet fark var

Yanıt için çok teşekkürler ...
    Mayıs ta yeni model çıkacakmış.Acelem yok ,ne fark var merak ediyorum.Ama sonuçta alacağım .
    Ben 42 inch kullanıyorum , benim için oldukça ciddi bir değişiklik olacak
    Curve veya flat çok fark ediyormu?Neden Curve seçtin ?

İyi akşamlar ...

• arkadaslar eylulde dugunum war 48ju6570 modelını almaya dusuunuyorum mayıs ayındada yenı modeller gelıcek ozmana kadar bu model kalırmı bırde fıyatlar cok yuksek euro 2016 maclarının muhabbetıne dusermı dersınız
  • 65x9005c / samsung 65ju7000 / samsung 65ju7500 arasında kafayı yemek üzereyim..

Niyetim fiyat avantaji sebebiyle Samsung a kaymak ama Sony 55HX850 den olan memnuniyetim sebebiyle o da ciddi alternatif. Fikri olan varsa çok memnun olurum.

Siyah kalitesi, 4k 60p, goruntu kalitesi, film performansı, oyun performansı, maç performansi (vertical banding vs) önemli benim için. Tamamen sorunsuz bir panel olmadigini biliyorum, bu fiyat araligindaki en iyi paneli ariyorum sadece ..

• Arkadaşlar merhaba 29 şubatta aldığım 48J6370 model tvmde dikine 6 adet şerit şeklinde gölgelenme olduğu için servis çağırıp değişim talebinde bulundum. Gündüz geldikleri için ben evde yoktum eşime hatanın fotoğrafını çekip merkeze ileteceklerini ama fazla ümitlenmememi bir şey göremediklerini söylemişler. Bende servis elemanı evdeyken telefonla görüşüp daha önce çektiğim fotoları gönderdim. Düz renk fotolarda gölgelerin farkedildiği ama normal yayında da görülmesi gerektiğini söyledi. Fazla renklerin karışık olmadığı yayınlardada gölgeleri rahatlıkla farkedilebiliyorum buda canımı sıkmaya başladı. Değişime girmezse ne yapmalıyım? Ürün ayıplımıdır yoksa birtek benmi görüyorum :) yorumlarınız için teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

2015 SAMSUNG TİZEN TV 2015 SAMSUNG TİZEN TV 2015 SAMSUNG TİZEN TV 2015 SAMSUNG TİZEN TV 2015 SAMSUNG TİZEN TV

• quote:

Orijinalden alıntı: bluesky

quote:

Mayıs ta yeni model çıkacakmış.Acelem yok ,ne fark var merak ediyorum.Ama sonuçta alacağım .

İyi akşamlar ...

Valla hocam 2016 lar yüksek fiyatla çıkacak ve el yakacak muhtemelen dünya kupasında kampanyalar olacaktır bende o kampanyayı bekliyordum ama samsungun geri ödeme kampanyasını görünce beklemeye gerek olmadığını görüp aldım. Neden curve derseniz gidip samsung bayisinde inceledim. 65ju7500 üstte alttada 65ju7000 vardı ve 65ju7500 daha canlı ve güzel renk veriyordu. Buradaki arkadaş aralarında fark yok desede ben çok fark gördüm ve curve aldım. Pişmanmıyım hayır curve olduğu izlerken belli bile olmuyor yanlardan çok rahat gözüküyor zaten öyle aman aman bir eğimde yok tvde ve daha şık duruyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluesky

quote:

İyi akşamlar ...

Valla hocam 2016 lar yüksek fiyatla çıkacak ve el yakacak muhtemelen dünya kupasında kampanyalar olacaktır bende o kampanyayı bekliyordum ama samsungun geri ödeme kampanyasını görünce beklemeye gerek olmadığını görüp aldım. Neden curve derseniz gidip samsung bayisinde inceledim. 65ju7500 üstte alttada 65ju7000 vardı ve 65ju7500 daha canlı ve güzel renk veriyordu. Buradaki arkadaş aralarında fark yok desede ben çok fark gördüm ve curve aldım. Pişmanmıyım hayır curve olduğu izlerken belli bile olmuyor yanlardan çok rahat gözüküyor zaten öyle aman aman bir eğimde yok tvde ve daha şık duruyor.

Günaydın , yanıtlar için çok teşekkürler ...

İyi forumlar ...

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    7500 banding konusunda sıkıntılı. Ben şimdi olsa almam.
  • gugusun G kullanıcısına yanıt
    Durum vaziyet çok kötü.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.