Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
46
Favori
263.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diabolical

Ben de şimdi wireless'a bağladım. Güncelleme gelmiş. Aynı versiyon.

Ben biraz daha bekleyeceğim ve google'da versiyon numarasından aratarak sorun bildiren olmuş mu bakacağım.

Sen yüklemiş ve olayı bitirmişsin zaten ama diğer arkadaşlara not: güncelleme için iyi araştırma yapmadan asla yüklemeyin. Sonuçta TV'nizi bu hali ile kullanıyorsunuz onca zamandır. Hemen güncelleyeceksiniz diye bir şey yok.

Bir ay daha var Webos 2 gelmesine 2014 modeller tamamen piyasada tükensin sonra gelecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulutgozlu kullanıcısına yanıt
    55UC970V hâlâ kapalı kutu olarak varsa kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 1 Temmuz 2015; 13:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

55UC970V'yi hâlâ kapalı kutu olarak varsa kaçırmayın.

60UF850v nin defiyatı çok uygun. 3 gün önce teknosadan 4.189TL ye almış bir çok kişi. LG SATIŞ MERKEZİ sitesinde 4.499 şuan.
    500 TL fark için 60UF850v çok cazip geliyor. Siz nedersiniz?
    60UF850V'nin de fiyatı iyiymiş. Aynı fiyata muhtemelen yine satacaklardır. Kullanan arkadaş varsa onların yorumlarını almak daha mantıklı. UC970V'yi DirectLed olduğu için tercih etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 1 Temmuz 2015; 15:04:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

60UF850V'nin de fiyatı iyiymiş. Aynı fiyata muhtemelen yine satacaklardır. Kullanan arkadaş varsa onların yorumlarını almak daha mantıklı. UC970V'yi DirectLed olduğu için tercih etmiştim.

DirectLed olması görüntüde çok fark ediyor mu? Birde UC970v de PC girişi var mı?
    Bölgesel karartma ve siyahlarda epey faydası oluyor. En azından ben memnunum! :-)
    PC girişini ya HDMI üzerinden yapacaksınız ya da VGA-HDMI dönüştürücü kablo kullanacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 1 Temmuz 2015; 17:51:34 >
  • yeni çıkan sihirli kumanda ile normal kumandanın birleşmesi güzel olmuş peki 2014 tvlerde çalışırmı bu mesela benim uc970 de ? çalışmaz diyorlar alışsa ii olurdu
  • Selamlar. Bimekste lg55ub850 modeli teşhir olarak 2.800 tlye var. Ne dersiniz alınır mi. Cihaz 3 aydır teshirdeymis. Eksik bir parçası yok. Kurcalanacak bir yerde teşhir edilmiyor. Camın önünde duruyor. Avm nin icinde bu arada gunes gormuyor. Goruntude kozmetik bir kusuru yok gibi. Koruyucu bantları vs duruyor daha. Ne dersiniz? Bir de kullanım saati suresini nasıl görebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi socialworker -- 5 Temmuz 2015; 9:29:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgenmohan Ö kullanıcısına yanıt
    Dostum selam.65UB980V almak uzereyim ve bilgiye ihtiyacim sizden tv hakkinda bilgi alabilir miyim

• furios35 kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir? Şu an mobildeyim, daha sonra biraz yorum yapabilirim.

• 6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

• furios35 kullanıcısına yanıt
    Actigim konuya mesaj atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: furios35

6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

Teknosada 4999 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

Teknosada 4999 TL

Hangi teknosada acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

quote:

6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

Teknosada 4999 TL

Hangi teknosada acaba?

tükenmiş şimdi ekrar baktım hafta 2 gün önce vardı teknosa.com da bu arada 10 numara tv dir düşünmeden alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnybjk -- 9 Temmuz 2015; 10:20:49 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

Teknosada 4999 TL

Hangi teknosada acaba?

tükenmiş şimdi ekrar baktım hafta 2 gün önce vardı teknosa.com da bu arada 10 numara tv dir düşünmeden alabilirsin

Eğer bu 5000 tl civarlarına dusuyorsa vestelin 65ua9200 modeli yerine lg almak daha mantıklı. Ama nedense ben pek 5000tl civarına düşüneceğine ihtimal vermiyorum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

6400 tl teshir
    6800 tl kapali kutu
    Cok tesekkurler simdiden

Teknosada 4999 TL

Hangi teknosada acaba?

Eğer bu 5000 tl civarlarına dusuyorsa vestelin 65ua9200 modeli yerine lg almak daha mantıklı. Ama nedense ben pek 5000tl civarına düşüneceğine ihtimal vermiyorum :)

http://www.teknosa.com/urunler/110015288/lg-65ub980v-4k-uhd-dvb-s2t2c-3d-smart-led-lcd-tv-2#product-features

hocam buradan da bakabilirsin 3 gün önce fiyat buydu ama tükenmiş fiyat hala yazıyor hatta ben tvlerimi aldım almasam bnu alırdım die aklımdan geçti şuda var bu tv 6500 de olsa vestel almam bunu alırım

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    6500 tl olsa lg arada 1500 tl gibi bir fark olur vestelin 65ua9200 ile. Vestelin tvsini görsel olarak inceledim mediamark da renk parlaklik 4k kalitesi hoşuma gitti yanindada 60inc samsung tv vardı 7000 tl civarındaydı fiyat neredeyse hic fark yoktu. Lg nin bu modelini bu fiyatlara düşecek olursa bu modelide listeye alabilirim tabi ki hocam. Ben sadece tv, hdd den film ve ps4 için alacağım için extra bir sürü özelliklere ihtiyac duymuyorum. Kamera,miracast,wifi falan filan gibi.

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    65UB980V 'nin input lag'ı 100ms civarında. Oyun için uygun değil.

Esasen 65" civarında olup 4K olan TV'lerin bir çoğunda benzer sonuçlar alacaksındır. Bu sebeple oyuna pek uygun değiller.

Ya da bütçeni çok yükseklere çekip Sony'nin vs... spesifik bazı modellerini seçebilirsin. input lag cidden iyi ancak onlarda da fiyat uçuyor işte.

• Lg nin bu modelinde 100ms gecikme var iken vestelde durum daha vahimdir gibime geliyor.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.