Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
46
Favori
263.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar LG 55 LA 965v tvim var. Playstation pro aldım ama bir Türlü 4K görüntü alamıyorum. TV ile ilgili bir problem midir? Konu hakkında bilgisi olanmış varsa yazarsa sevinirim.
  • caglaracaglar kullanıcısına yanıt
    İlk modeller 4K diye piyasaya çıktı ama o konuda sınıfta kaldılar (30p, 60p olayı). Kit taktıran arkadaşlar ile irtibat geç, tecrübelerinden istifade et istersen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglaracaglar kullanıcısına yanıt
    HDMI Kablo 4K destekliyor mu?
  • Playstation 4 pro nun üzerinde çıkan kablo zaten 4 k destekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro zaten 4k vermiyor 2k yı upscale yaparak 4k ya çıkarıyor bilginiz olsun.

Pro yu nerden ve kaça aldınız acaba bende alıcam fakat bulamıyorum Tr de
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglaracaglar

Playstation 4 pro nun üzerinde çıkan kablo zaten 4 k destekli

Sorunuzun cevabını vermeyi unutmuşum pardon :) tv nizin kitapçığından hangi hdmi portun 4k desteklediğini bulup oraya takmanız gerekmekte ;)

• Tekrar deneyip Ona göre tekrar yazacağım. Teşekkürler
  • Bu arada arkadaşım getirdi Hollanda'dan 385 Euro ya.
  • quote:

Bu arada arkadaşım getirdi Hollanda'dan 385 Euro ya.

Teşekkürler hocam bende yurtdışından alıcaktım fakat 2 yıl garanti olmasında fayda vardır diye buralardan alıcam sanırım. Yada normal ps4 alıcam fhd tv var bende çünkü pro almaya gerek varmı hala onu düşünüyorum

• Tv de her hdm den normalden 4K görüntü geliyor.

Süperonline tv de görüntü 4K alıyorum. Ne yaptıysam Playstation da alamadım. Desteklemiyor diyor.

• Merhaba

Konu ile ilgili lg ye yazdım verdikleri cevap aşağıdaki gibi maalesef.

Belirtmiş olduğunuz model cihazda hdmı üzerinden 4K görüntü almanız mümkün değildir.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Received Date : 25/12/2016 11:03 17

The type of inquiry : Digerleri

Product/Model No. : ~LCD/LED/OLED TV ( 33" ve ustu )/55LA965V

Playstation 4 pro satın aldım ve ben ne yaparasam yapayım tv ile birlikte 4 k görüntü alamıyorum. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
  • quote:

Merhaba

Konu ile ilgili lg ye yazdım verdikleri cevap aşağıdaki gibi maalesef.

Belirtmiş olduğunuz model cihazda hdmı üzerinden 4K görüntü almanız mümkün değildir.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Received Date : 25/12/2016 11:03 17

The type of inquiry : Digerleri

Product/Model No. : ~LCD/LED/OLED TV ( 33" ve ustu )/55LA965V

Playstation 4 pro satın aldım ve ben ne yaparasam yapayım tv ile birlikte 4 k görüntü alamıyorum. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Satarken 4K diye pazarladılar ama. Standart oturmadan yeni özellikli cihaz almak riskli. Benim cihazın hareketli hoparlörü iki kez bozulunca değişim talep etmiş, ücret iadesi almıştım. Şimdi iyiki bozulmuş diyorum. 55UC970V aldım zamanında, 4K problemi yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tv ile bu iş olmayacak anladığım kadarı ile. kucukyenici arkadaş kit taktırmaktan falan bahsetmiş. Bu tarz bi şey yapılıyormu? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • Küçükyenicinin bahsettiği değişen tv bende var.55la970v bu tv ye en son 850 tl ye istanbul
    Anadolu yakasında bir lg servisinin upgrade kit taktığını bu forumda okumuştum. Tv webos oluyormuş. Trt 4k yı destekliyor ve hdmi lar değişiyormuş. 965 için varmı bilmiyorum.https://forum.donanimhaber.com/lg-la970v-nanoled-kullanicilari-dernegi--96446816-7 son sayfaları okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curacura -- 11 Ocak 2017; 20:36:31 >
  • Arkadaşlar 2014 modellere webos 2.0 geldimi ? Bazı yerlerde 1.4 veya 1.5 geldiğini okudum. Doğrusu nedir ?
    Güncellemeden sonra hızlanma vs var mı ?
  • 2014 Modellere WebOs 2.0 gelmedi. Gelir mi o da ayrı mesele.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.