Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
46
Favori
263.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Lg nin bu modelinde 100ms gecikme var iken vestelde durum daha vahimdir gibime geliyor.

aynı şeyi düşünüyorum
  • 65ub950 modeli 4999 tl fiyati var. Sizce nasil bir tv dir? Webos 2.0 yokmus sanirim cihazda. Bu durum cok yavas kalmasina neden olabiliyor mu acaba ? Ben samsung 55ju7000 pesindeyim bu aralar fiyati 4600 civarlarinda. Lg nin bu modeli hakkinda bilgisinolan var midir? Cok onemli benim icin yorumunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para verecekseniz daha güncel modellere yönelin. Zira üzerinden 2 seneye yakın süre geçti. Şu an fiyatlarını bilemiyorum ama UC serisine veya güncel modelere bakın. Acil değilse sene sonu indirimleri, kampanyalar epey cazip olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 17 Temmuz 2015; 7:48:34 >
  • Biraz konu dışına çıksak...
    LG URUNLERINDE GARANTI BELGESINE ASLA GUVENMEYIN.
    LG kalitesine teknolojisine sözüm yok ama Türkiye distribütörü beş para etmez. Kesinlikle ayıplı ürünlerinin arkasında durmuyorlar.
    Geçenlerde 55lb870 tv aldık (almaz olaydık) bir aylık kullanım sonucu kendiliğinden ekran alt köşesinde 3 cm lık bir çizgi oluştu. Arızaya gelen lg servisi bunun ölü piksel ya da ekran iç çatlağı olabileceğini ve garanti kapsamına girmediğini söyler...Oha yani...İki yıllık garanti ekran hasarını kapsamıyorsa ne halta yarar ki...

Konuyu tüketici hakem heyetine taşıdım. Bunun dışında hakkımı aramak için ne yapabilirim. zaman ayırdığınız için teşekkürler...Ahmet kurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akurt41 -- 5 Ağustos 2015; 0:21:59 >
  • 2014 UHD TV'lerde WebOS 2.0 durumu nedir? benim 65UB980V 2.0'a geçebilecek mi :)
  • wellwet W kullanıcısına yanıt
    55UC970V kullanıyorum. Geçen günlerde 1.4 Sürüme Güncellendi. 2.0'ı bekliyoruz bakalım! :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 2 Ekim 2015; 12:15:16 >
  • LG ürünlerini almayın. 830v şuan elimde kaldı. eski tüplü tvyi izliyorum. yarın bir gün diğer sattıkları ürünlerde bile sorun çıkarsa arkasında durmuyorlar. LG ürünlerden uzak durun
  • LG 55LB870V kullanıyorum. Bugün TV'ye güncelleme geldi. İnceleme fırsatım olmadı ama menülerde değişiklikler yapmışlar. Kanal geçişleri sırasında sol üst köşede görünen kanal bilgisinin yer aldığı kutucukta da değişiklik söz konusu. WebOS 2.0 sandım ama değilmiş. Ara güncelleme sanırım. Adamlar destek veriyor sonuçta, bu da bir şey.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolustun -- 27 Ekim 2015; 0:54:25 >
  • LG 55UC970V için 05.00.20 versiyon yayınlandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 55LB870V televizyonum var. Laptop umu bağladığımda inanılmaz yavaş kalıyor. Film izlemek bir yana pc den menuleri acarken bile 1 sn falan gec geliyor. Sorun pc de midir ? Kablo kaliteli Hama marka onda sıkıntı yok. Laptop biraz eski olabilir Hp pavilion dv6 ama yinede bu kadar olmaması lazım sanki. Fikri olan var mı ?
  • Revolutions kullanıcısına yanıt
    Menüler yavaş açılıyorsa laptopunuz yavaştır, TV ile alakası yok...
  • LG UC970V kullanan arkadaşlar; Son güncelleme ile sıkıntı yaşayan var mı? Kanal değiştirirken kilitleniyor ve o kanalda sabit kalıyor. Ayrıca durup dururken kapanıp yeniden başlıyor. Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurdum ama bir müddet sonra yine aynı arıza başladı.

Ek: TV'ye takılı HD'nin bağlantısını kesince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 20 Kasım 2015; 10:03:45 >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    UB980V'de Prpblem yaşamıyorum...
  • wellwet W kullanıcısına yanıt
    TV'ye takılı HD'nin bağlantısını kesince düzeldi.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 20 Kasım 2015; 10:03:24 >
  • 55uc970v ye skype, vs görüşme yapmak için kamera takılabiliyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forgetLove kullanıcısına yanıt
    Haricen satılan kamera takılıyor. Uyumluluğu araştırmak lazım. Başka model de olabilir.
    http://www.gold.com.tr/lg-an-vc500-skype-kamera-la-lb-serisi-tv%E2%80%99ler-icindir_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 9 Aralık 2015; 21:14:06 >
  • Arkadaşlar 47LB652 var. Youtube ve lg store a giremiyorum. Ağ kararsız ağ durumunu kontrol edin diye hata veriyor. Tv wifi ile bağlı ve internet var. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

• _mor_koyun kullanıcısına yanıt
    Kanalları USB'ye kopyalayın. Varsa yazılım güncellemelerini yaptırın. Olmazsa fabrika ayarlarına döndürdükten sonra internet bağlantısını tekrar yapın. LG Store'a öncelikle bilgisayar vb. yerden girmeye çalışın. Doğru kullanıcı adı ve şifre önemli. Çok sıkıntı çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 21 Aralık 2015; 18:49:26 >
  • 4K televizyon araştırıyorum ancak bazı sorularım var bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim;

1. 4K/60p, 4K/30p bunların anlamı nedir 4k yayın almam için hangisi olmalıdır ? (Türksat uydu kablo net kullanıyorum)
    2. HDMI™ Girişi ile HDMI (4K 60p) Girişi arasında ki fark nedir ? (dahili uydu olduğunda mı sadece 4k yayın izlenebiliyor HDMI dan 4k yayın alınamıyor mu ? )
    3. PC Laptop bağlayıp Fifa16 , GTA5 vs.. oynarım, bunun için hangi özelliğe bakmak gerekiyor mhz veya ms tepkime süreleri ne olmalı ve bunları nasıl öğrenebiliriz genelde sitelerde teknik özelliklerde yazmıyor.
    4. HDMI ile PC yi televizyona bağlayarak (pc ekran kartım 860m) 4K film izleyebilirmiyim ?
    5. 3D benim için önemli değil şu zamana kadar 4 yıllık tv m var 5 defa maksimum 3d film izlemişimdir, TV nin 3D olmaması performansını arttırır mı mesela 3d olmadığında tepkime süreleri yüksek geliyor diye duymuştum bu mümkün mü ?

Teşekkürler.

• ganil17 kullanıcısına yanıt
    Merhaba; Kesinlikle 4K/60p alınması gerekiyor. Aksi taktirde TRT 4K'yı bile seyredemezsiniz. Yayınlar bu şekilde iletiliyor. HDMI üzerinden 4K/60p çözünürlük ve tarama hızlarında aktarabiliyor anlamına gelir ki önemli. 4K çözünürlükteki filmi HDMI, USB vb. aracılığıyla TV'ye iletirseniz seyredebilirsiniz. Oyun oynarken input/lag, ms, mhz. gibi değerler önemlidir ama kağıt üzerinde doğru yazanı bulmanız pek mümkün değil. LG 55UC970v kullanıyorum ve memnunum (Oyun oynamıyorum). Bütçenizi bilemiyorum ama LG'nin yeni OLED serisini gördüm. Görüntü kalitesi çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 25 Aralık 2015; 13:59:52 >
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.