Şimdi Ara

2014-2015 RAV4 mantıklı mı ? kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam toyota RAV4 lerin 2013 sonrası kasalarını her anlamda çok beğeniyorum; ama 2. eli çok zayıf; birde güncel SUV lara göre şerit takip-çarpışma engelleme gibi donanım eksikleri var.

Sportage - Tucson - 2016 -2017 model dolu paketleri mi mantıklı olacaktır yoka RAV4 mü ?

Bulunduğum ilde sadece Toyota yetkili servisi var ayrıca sorunsuzluk-dayanıklılık anlamında en güvendiğim araç RAV4 en az 3-4 yıl binerim; senede 9 - 10 bin km. yapıyorum..

Yoksa 2000 motor araç hiç bulaşmayayım mı ? bu arada RAV 4 ün özellikle Amerika da en çok satan D- SUV lardan olduğunu da öğrendim; buna rağmen Türkiye de gerçekten çok az satılan SUV lardan .

• forumda da kullanıcısı yok sanırım.

• Rav 4'ü bilmiyorum ama yeni her zaman yenidir. Daha modelli C suv alırdım ben olsam. Sportage tuscon arasında da sportage tercihim olurdu. Malzeme kalitesi bariz daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araç hakkında bilgi sahibi değilim ama bugün yolda siyah ve oldukça alımlı bir Rav4 gördüm, bayağı iyi duruyordu. Arkasında eski moda stepne, heybet falan diğer c suv'cuklardan daha oturaklı görünüyordu. Alınır alınmaz onu bilemem tabi. Bir de bu aracın iç mekan, ön konsol çok basit ve sıkıcı.

Edit: Gördüğüm araç sanırım 2013 öncesi kasaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 19 Ağustos 2021; 0:34:39 >
  • Paran yetiyorsa, vergisini de verebiliyorsan neden alınmasın. Taş gibi araba, iyi bakarsan yolda bırakmaz senelerce benzin koyup gezersin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.