Şimdi Ara

2012'nin En İyi Akıllı Telefonu'nu seçiyoruz! İz bırakan 10 telefon bu videoda! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
3
Favori
17.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erenmete

200 dolara mal olmus bir cihazi 1200 dolarlarda almak satmak basariysa

tüm şirket çalışanları işçileri patronları yardımcıları dünya genelinde ödediği kiraları elektrik vb. tüm giderleride devlet karşılıyor dimi
  • iphone için her zaman söylerim. aşırı pahalı. bu yüzden en iyisi olduğunu kabul edemem. s3 çok satış yaptı. bir çok akıllı özellik barındırdığı için hem de iphone a göre ucuz olmasından. HTC bir türlü net olamadı sanki, Sony de aynı.
    Nokia iyi bir çıkış yaptı, eskiden kazıkçıydı hala kazıkçı mı bilmiyorum.

Lumia 920 bence üstlerdedir. Nexus serisi bana göre en güzelidir.
    Mesut bey "Bomba ortaya atıldı" dercesine bitirmiş videoyu. Ellerine sağlık :)

• Benim için iki tane birinci var;

1. HTC Butterfly (tek eksi yanı hafıza kartı olmaması)

1. F/P bakımından ise Nexus 4. (350 dolar fiyatını alırsak)

• İphone 5
  • Benim.galaxy s 2m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle videonun formatı güzel, ancak mantık yanlış. Herkesin ihtiyacına göre en iyi telefon farklıdır. Birileri müthiş performans ister, Note 2'ye en iyi der, birileri müthiş kamera ister Lumia 920'ye en iyisi der, birileri dayanıklılık ister Xperia V'ye en iyisi der.

Ancak videoda her zamanki gibi dikkati çeken şey, bir tane bile Sony telefon olmaması. BANA GÖRE, BU YILIN EN İYİSİ XPERIA V'DİR. Ancak videoda ölü Nokia'nın dandik iki cihazı var iken, LG'nin dahi telefonu varken, Sony'nin bir tane cihazı yok. Hak mı bu? Nerde sizin objektifliğiniz? Şimdi bana Xperia V ülkemize gelmedi falan demeyin DROID DNA de tüm Avrupa'ya gelmedi. Ya da çıkıp donanımı eski demeyin, Lumia 920 ile aynı donanımdalar. Veya yenilik getirmedi demeyin, sensor on lens teknolojisi, Mobile BRAVIA Engine 2 teknolojisi, 342 ppi'lık ekranı, böylesine güçlü ve zarif bir telefonun olabildiğince iyi bir şekilde suya ve toza dayanabilmesi diye sıralarım.

Tamam anladık HTC fanısınız, ancak bu kadar da belli etmeyin yahu. Galaxy S3 sona bırakılmış, bir ara S3 listede yok sandım.

Aslında eğer S3 ülkemize geç gelseydi, veya bu kadar çok satmasaydı, Mesut Bey anında "En İyi Telefon" diye yapıştırmıştı One X'i.

Kısaca, En Büyük Teknoloji Portalı falan diyorsunuz ama, en dandik teknoloji sitesi kadar dahi objektif olamıyorsunuz.

Olay çok açık; İncelemeleri yapan editörler ne kullanıyor?
    Mesut Çevik - HTC One X
    Erdi Özüağ - Galaxy S3

En çok önem verilen, övülen ve incelemesi yapılan firmalar hangisi?
    Samsung ile HTC.

Olay burada bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 23 Aralık 2012; 16:06:09 >

• Öncelikle çok profesyonelce hazırlanmış bir video.
    Hazırlayanların eline sağlık. Donanımhaber'e gönülden teşekkürler.

En iyi telefon modeli yoktur. İhtiyaçları en iyi karşılayan telefon vardır.

Bütün iphone modellerini, Samsung'un Galaxy S serisini (imzamda halen Galaxy S3 yazıyor) ve HTC One X'i de kullanmış biri olarak bence 2012'nin en iyi telefonu iphone 5'tir. Ekran, dokunmatik ve malzeme kalitesi, uygulama-oyun kalitesi ve sayısı, stabilitesi ve boyutlarıyla bana iphone 5 hitap ediyor. Daha doğrusu tekrar aynı şeyi söyleyeyim, ihtiyaçlarımı en iyi karşılayan telefon benim açımdan iphone 5'tir.
    Başkası için Nexus 4 'tür. Babam için Galaxy S3'tür.

Bu tartışmalar gereksiz yere uzayıp gider.
    Herkese iyi forumlar.

Düzenleme: İmla+İmza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gürbüz G -- 23 Aralık 2012; 22:35:10 >
  • HTC One X+ 2012nin en iyi telefonudur. One Xin tüm eleştirel yönleri iyileştirilmiş ve kusursuz bir telefon ortaya çıkmış. Özellikle ses ve ekran performansı rakipsiz. Tegra 3+ her işinizi uzun süre görecek güce sahip. Pil 1 günü rahar çıkartıyor. 64 GB depolama gücüyle her şey için fazlaca yer sunuyor. Tüm bunları bir araya getirebilen başka bir telefon yok.

• Note II ile iphone 5 arasindayim, ama en cok ses getiren ve en cok konusulan iphone 5 oldugundan dolayi iphone 5 diyorum.

• sony den hiç bir telefonun yer almaması çok saçma olmuş şuan türkiye piyasasında bulunmayan xperia T ve xperi P nin test sonuçları s3 ile hemen hemen aynı hatta geçtiği test sonuçlarıda var
    malzeme kalitesi desen en iyi sony telefonlar
    ekran kalitesi desen yine en iyi sony telefonlar
    ses çıkış kalitesi yine sony
    su geçirmezlik desen yine spny (Xperia T)
    arayüz desen yine sony
    kamera kalitesi yine sony
    ama bu hani nerde burda sony ?

• Bence en iyi telefon şudur;İphone'un tasarımı ve ekranı,Note'nin işlemcisi ve 2gb ram'i,Razr'ın bataryası,one x'in beats audio sesi,nokia'nın pureview kamerası,Lumia 920'nin hassas dokunmatiği ve nexus 4'ün fiyat politikası bunları bir araya getiren telefon olsaydı şüphesiz dünyada diğer telefonları konuşmazdık :) Ama hepsinin iyi kötü yanları şuan net birşey söylemek zor :)

• Tartışmasız iphonedir galip
    İphone kullanip androide gecenlerin %90 ı iphone 4 ve 3gs den gecmistir bu aletlerin gecmis basarisi ortada zaten . Suan biraz pasif kalabilirler. Yalnız iphone 4s ve 5 kullananlarin cogu memnundur bu aletleri kullananlar androide zor gecer. İos stabil ve asiri derecede kullanisli koca win7 512 mb ram ile çalısıyo androide 2 gb yetmio burda yaziyoruz stabil degil diye akillinin biri git baska rom kurdiyor o daha stabil diyo herkez bunu yapmak zorundami kisiler nezamandan beri kurumlardan daha iyi yazilim cikarmis s2 kullandim 1 yil lanet olsun diyorum androit e 50 tane rom kurdum illa bi sıkıntı cikardi az gidin forumlara bakin okuyun ogrenin ya
    Gorursunuz s4 ve note 3 S3 ve note 2 gibi satamayacak neden iş çekirdek çoklugunda degil yaptigi icraatta. Size sundugu ayricaliklarda biktim artik paydoslarda sagda solda oyun veya uygulama kullanirken android kullananlarim bizdede varmi bu program demesinde cvb herzamanki gibi yok bilader nokta.

• 3310 kullanan babam seçimini yaptı bir numaralı telefonun kendisinde olduğunu söylüyor nokia 3310:) bende ise huawei y100 telefon her türlü yeterli güzeldir ne öyle samsung galaxy note 2 ıphone 5 bunlar teleon kategorisinden çıkıyor okadar büyük pahalı telefonları bizim burda kullanmak yürek ister direk çalarlar cebinbden çıkardığın an en az 5 hırsız peşine takılır dünya geneline bakarsak ıhpone derler ama nexus 4 bence daha iyi bir telefondur

• kim ne derse desin s2
  • donanımhaber de artık milliyet in sitesiyle kapışır hale geldi. ne olacak bu sitenin sonu merak ediyorum. başlıkta 10 telefon diyor videoda 9 telefon var. en iyi telefonu seçiyoruz diyor seçilen telefon yok. neyse...

• en iyi telefon kullandıgım telefon.çünkü kullandıgım telefondan başka bir telefonu 1 saat bile kullanmadımki nasıl oldugunu bilebileyim.

• elinize sağlık, emek vermişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

donanımhaber de artık milliyet in sitesiyle kapışır hale geldi. ne olacak bu sitenin sonu merak ediyorum. başlıkta 10 telefon diyor videoda 9 telefon var. en iyi telefonu seçiyoruz diyor seçilen telefon yok. neyse...

Aynen.

• İyi ki anket konmamış. İş yarış boyutuna geçerse burda kan gövdeyi götürür. Böyle iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SF01

sony den hiç bir telefonun yer almaması çok saçma olmuş şuan türkiye piyasasında bulunmayan xperia T ve xperi P nin test sonuçları s3 ile hemen hemen aynı hatta geçtiği test sonuçlarıda var
    malzeme kalitesi desen en iyi sony telefonlar
    ekran kalitesi desen yine en iyi sony telefonlar
    ses çıkış kalitesi yine sony
    su geçirmezlik desen yine spny (Xperia T)
    arayüz desen yine sony
    kamera kalitesi yine sony
    ama bu hani nerde burda sony ?

aynen katiliyorum sony olmamsi buyuk ayip kamera ve ses konusunda cok iyi firma tek eksigi gibi gorunen islemcisi birde lg optimus g e973 modelinide koymamislar liste bana sacma geldi ama bu listeye gore yorum yapmak gerekirse tartismasiz s3 veya note 2 aslinda lg 4x de olmasi gerekenlerdi kutu icerigiyle baya iyiydi fiyat olarakda ama fonanim haberde standart markalar var belki reklam amacli bir videodur anlasmalarda olabilir cunku iyi olan modeller listede bile yok cok tuhafff yahuu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.