Şimdi Ara

2012'nin En İyi Akıllı Telefonu'nu seçiyoruz! İz bırakan 10 telefon bu videoda! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
3
Favori
17.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VİDYONUN ALTINA ANKET EKLERSENİZ HEPİMİZ TÜRK KULLANICILARININ ELİNDEKİ YADA GÖNLÜNDEKİ EN İYİ TELEFON HANGİSİYMİŞ ÖĞRENMİŞ OLURUZ ............

• İphone 5

sırf lenka çalıyo diye ilk kez reklam izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 23 Aralık 2012; 15:13:26 >
  • en iyi mobil işletim sistemi ios ve pc işletim sistemi linux.amerikayı sevmem ama yapıyorlar.fanatik olmanın gereği yok.ios+android=amerikan malı o yüzden şu an içindeki sistem itibari ile en iyi telefon iphone eger ios samsungta olsa idi galaxy serisi derdim.once guvenlik diyorum.kisisellestirme bir yere kadar.

• Bir note II kullanıcısı olarak, telefonumun yeteneklerinden ve pil ömründen memnunum uzun araştırmalar sonucunda aldım bu telefonu. Ama tabi en iyisi denince o kişiden kişiye ihtiyaca göre değişiyor herkesin ihtiyacı en iyiyi belirler. Herkese iyi yıllar.

• İyi de en iyi diye bir şey genellenemez ki. Benim için en iyi olan başkası için en iyi olmayabilir.

Benim için S3'tür. Çünkü büyük, canlı renklere sahip ancak tek elle de kullanabileceğim mümkün olan en büyük ekrana, sabah evden çıkıp eve gelene kadar benim tüm ihtiyaçlarımı, isteklerimi karşılayıp yarı yolda bırakmayan bir bataryaya, yüksek performansa, istediğim gibi özelleştirmeme izin veren bir sisteme, ilk bulunduğu segmentteki en iyi ilk 3'e girebilecek fotoğraf ve en iyi video çekimine, az ısınmasına, aldığı hem üretici hem geliştirici desteğine, bir iPhone kadar stabil olmasının yakında 50fps'nin altına düşmeyen sisteme, özelleştirmelerle temiz, yüksek ve kaliteli ses çıkışına ve en önemlisi benim için önemli olan her şeye en dengeli, en iyi şekilde cevap veren bir cihaz olduğuiçin S3 en iyisidir.

Başkası ekran boyutu nedeniyle iPhone 5 veya kamerası nedeniyle Pureview 808 veyahut Lumia 920'i tercih edebilir. Sağlamlık isteyen One X+ veya Motorola Maxx HD tercih edebilir. Ancak en iyi kişiden kişiye değişir. Benim için de 4" civar cihazlar en iyi değildir. Çünkü elime küçük geliyor ve 4" ekran benim isteklerimi, beklentilerimi karşılamaya yetmiyor. Veya bir Nexus 4 değil. Benim için bağlanabilirlik önemli ve Nexus 4 ne OTG ne de hafıza kartı destekliyor. Pilinin çıkarılamaması, kamerası, ısınması ve pilin çıkarılamaması gibi sorunlar da eklenince benim için en iyisi olmaktan çıkıyor...

• Note 2 ...

• Altına da anket şeklinde şıklar koysaydınız da biz de tıklasaydık. En yüksek tıklamayı alana göre belirlenseydi ya.

Neyse. Tartışmasız Note 2 diyorum. Aksini iddia edecek olan varsa Note 2 de yapılabilip başka hiç bir akıllı telefonda yapılamayan şeyleri yazabilirim.

Mesela bir klasörde 100 tane klasör var. Her birisinin içerisinde de 10 ar tane resim var. Siz de 1 resmi arıyorsunuz. Sadece Note 2 de klasörlere girmeden kalemle dokundurmadan üzerinde 1 saniye bekleyerek içerisinde ne var görebilirsin. Böylece içini açmadan istediğiniz resim hangi klasörde bulabilirsiniz. Böyle bir şeyi ne iPhone da yapabilirsiniz ne başka telefonda. Bu bir örnekti. Katma değer katacak şeyler onu eşsiz kılar.
    Mesela diğer telefonlarla Most Wanted'ı takılmadan oynayın göreyim...

• bence bu site nokia hastasi hic satilmiyan iki nokia modelini koymuş hani burda bir tane sony yok vve bir tane blakberry yok sitenin biraz tarafsiz olmasini istiyoruz 2 ay boyunca lumia 920 reklami yaptiniz biktik artik

• Bana göre en iyi telefon;

Lg Nexus 4'dür.Hep f/p ürünü hemde bana hitap ediyor.İlk güncellemeleri almasıda cabası.

İkincisi;

Bir sony'dir bana göre.Ama Sony çok üst segment (bu telefonlar gibi) donanımsal özellikli yapmıyor sanırsam.Bu yüzden HTC One X ikinci sırada gelecektir benim için.

Üçüncü sıra ise;Nokia Lumia 920.Uygulaması felan az ama gerçekten iyi bir telefon.

Dördüncü sıra ise; Samsung Note serisi ve ya Galaxy serisi gelir.

• Benim için Nexus 4
    Nedenmi?
    En iyi işlemci (S4 pro krait)
    en yüksek ram (2 gb)
    en iyi grafik birimi (adreno 320)
    en akıcı arayüz
    en iyi tasarım
    en iyi malzeme kalitesi
    en güncel telefon

(iphone akıcılıkta ve grafik biriminde rakibi olabilir ama ios başlı başına bir eksi benim için)

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

Telefonun iyi olması kişiden kişiye değişir. Göreceli bir şeydir. O yüzden birinin en iyi telefon şudur demesi saçmadır. Bana göre en iyi telefon, ihtiyaçlarıma en uygun telefon Note 2dir. Başkasına göre iPhone 5dir. Sonuç itibariyle listeye aldığınız tüm telefonlar bu sene çıkan en güzel telefonlardır. Aralarında herkese göre en iyisi yoktur.

iste herkes kafasina gore bir sey soylemesin diye, donanimdan ve telefonlardan anlayanlarin fikirleri de onemli, BUNU KABULLENIN ARTIK, IPHONE ALANLAR SIRF HAVA ATMAK ICIN ALIYOR, EN IYI TELEFON DEGILDIR, HIC BIR ZAMAN OLMADI, DIKKAT EDIN VIDEOda ADAM EKRAN KUCUK DIYE ZOR (DOKUNMATIK) TUSLARA BASIYORDU, iPhone 5 once Google Galaxy Nexus falan'i gecsin sonra en iyi telefon unvani icin ugrasin, donanim bilgisi, zeka seviyesi dusuk olan insanlar icin tasarlanmis bir telefondur, hala neyini savunuyorsunuz ya,

• padfone 2 bence ama listede bile yok

• Nexus 4 tabiki, iPhone 5'in burda yer almasi bile hakaret olarak algiliyorum

• nokia 808 bile var ama lg optimus g ve sonynin hiç bir telefonu yok.fakat sadece videolarda gördüğümüz htc droid 5. sırada.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

Nexus 4 tabiki, iPhone 5'in burda yer almasi bile hakaret olarak algiliyorum

Napsakki simdi kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note II yi elime alınca hepsinden vazgeçtim bide market biraz düzene girse cillop gibi olacak
  • İphone 5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPPO Find 5.

• Lumia 920 bence çok aşşağılarda kalmış. Haketmiyor yani. Iphone 5'in 4'ten hiçbir farkı yok. İnsan sıkılır aynı telefonu kullanmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Altına da anket şeklinde şıklar koysaydınız da biz de tıklasaydık. En yüksek tıklamayı alana göre belirlenseydi ya.

Neyse. Tartışmasız Note 2 diyorum. Aksini iddia edecek olan varsa Note 2 de yapılabilip başka hiç bir akıllı telefonda yapılamayan şeyleri yazabilirim.

Mesela bir klasörde 100 tane klasör var. Her birisinin içerisinde de 10 ar tane resim var. Siz de 1 resmi arıyorsunuz. Sadece Note 2 de klasörlere girmeden kalemle dokundurmadan üzerinde 1 saniye bekleyerek içerisinde ne var görebilirsin. Böylece içini açmadan istediğiniz resim hangi klasörde bulabilirsiniz. Böyle bir şeyi ne iPhone da yapabilirsiniz ne başka telefonda. Bu bir örnekti. Katma değer katacak şeyler onu eşsiz kılar.
    Mesela diğer telefonlarla Most Wanted'ı takılmadan oynayın göreyim...

Kaleme birsey demem ama most wanted s3 te cok rahat calisiyor zaten 2 sinin farki 1 gb ram ve 2 side ayni anda ayni oyunlari calistirmamaya baslayacak ram buna engel olamaz mali400 exynos4 ayni ama oc li hali arasinda fark yok fps degerleri ve islemci hizi degerleri cok yakinki zaten 1.6 ya cok basit sekilde cikiyor s3 te 2 gb ram sadece daha fazla sey yapmayi saglar ki onunda cozumu basit bir sekilde s3 te var note 2 ve s3 ayni zamanda eski teknoloji olacak maalesef note 2 ye ekran ve kalem kaliyor o yuzden daha telefon olan ve daha fazla satan herkesin kullanimina uygun s3 un listede ustte olmasi cok normal ama bu listr kisiden kisiye degisir s3 ve i5 in lider olmalari kadar dogal birsey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 23 Aralık 2012; 15:48:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.