Şimdi Ara

2012'nin En İyi Akıllı Telefonu'nu seçiyoruz! İz bırakan 10 telefon bu videoda! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
3
Favori
17.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • masanın üzerinde fırıldak dönerken biten bir filmi hatırladım... onun da sonu belli değildi...

• Note 2 kullanan birisi olarak söylüyorum bir numarayı hakeden telefon bu....Ama gönlümün birincisi her zaman N900....

• en iyi telefon ihtiyaçlarına cevap veren-sahip olabilecegin telefondur
    sadece alo diyen birisi için en iyi telefon motoroladır
    herşey ayarında diyorsa s3
    telefonu sık kullanmayan ama ben kalite isterim diyen için HTC
    parası cok olan için i5

tabi bunlar banagöre...

• iphone 5 kullanıyorum fakat 1 numara note 2 olurdu. iphone 5 sadece bir akıllı telefon. note 2 bilgisayara çok yakın.

• Tartışmasız iPhone 5.
  • Her telefonda kullanıcının muhakkak beğenisini kazanan özelliklerin yanında memnun olmadığı özelliklerde barınıyor.

Bir çok kıriter değerlendirildiğinde; İnavasyon, teknik özellikleri, kullanıcı dostu arayüz, pil, yazılım çeşitliliği, güncelleme ve firma desteği v.b.

Yularında Mesut beyin yazdığı yazı da videonun sadece flash desteği olan cihazlar ile görüntülebileceğini belirtiyor.

Şahsi fikrim kullanıcıların en fazla önem verdiği konuların başında cihazının popülerliği, stabilitesi ve yazılım desteği geliyor.

Samsung Galaxy S3 Yukarıda belirttiğim bir çok kritere göre değerlendirildiğinde tartışmasız bu yılın en başarılı vede birinci telefonudur. Her ne kadar kamerası vasat olsa da İnavasyon, pil süresi, incelik, teknik özellik, yazılım desteği, tatminkar arayüz ve stabilitesi ile neden en çok satan androidli telefon sorusuna cevap oluyor. Başarısını satış rakamları ile perçinliyor.

I Phone 5 her zamanki üstün performansının yanı sıra incelik ve hafifliği, teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Ancak bence agresif ikinci konumunda. Çünkü artık klasikleşmiş arayüzü bir çok kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu kadar üstün performansa sahip IOS işletim sistemine rağmen hala özelliklerinin kısıtlı tutulması hayal kırıklığı oluşturuyor. I Phone serisi yenilikçi yaklaşımını ve heyecanında düşme yaşıyor. Ekranı çok iy bir performansa sahip olmasına rağmen en büyük eleştiriyi boyutlarının yetersizliği ile alıyor.

Galaxy Note II Bu kategorideki önceki başarısız (Dell) girişimlerden sonra damgasını vurarak herkesin beğenisini kazandı. Yenilikçi olmayı ve heyecan uyandırmayı başaran Galaxy Note serisi üçüncü sırada olmayı fazlasıyla hak ediyor.

Saygılarımla...

• video güzel hazırlanmış :)

• En iyisi derken videonun sonunda en iyisini kullanıcıya bırakılması guzel olmus akıllıca olmus yoksa en fazla artı alan(beğenilen) yorumdaki tepkilerle karsı karsıya kalınabilecek bir durum ortaya cıkardı..

Hersey buraya kadar guzel ancak inceleme videosunda 2012 yılının en yenilikçi fikri en tavsiye edileni(Donanım Haber tarafından) ve 2012 nin en iyi performans telefonu damgası vurulan Asus Padfone 2 neden yok onu anlamadım..Simdi dusunuyorum acaba hani ulkemize gelmedi ondan mı diyorum Droid DNA zaten ulkemizi gectim avrupaya gelmedi (gelip gelmeyecegi de aşikar en son gelmeyecegini okumustum son halinden bilgim yok)...O yuzden bu da göz onune alınmadıgını farkettim acaba 2012 yılının "En Android, En Tablet, En Telefon" denilen telefonu neden paylasılmamıs onu anlayamadım...Yine de emeginiz buyuk ve bu DH nin ne kadar iyi bir forum oldugunu degiştirmeyecek sanırım video aceleye geldi :)

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

tartışmasız s3 biraz objektif olalım ıphone 5in her özelliğiyle üstün olduğunu kabul etsek bile s3 android ne bilmeyen insanlara bile özelliklerini ezberlletti tarihin en çok satan android cihazı oldu ve ilk defa satış anlamında ıphone u geçti s3 bir devrim oldu etrafınıza bakın tiki kızlar bile ıphone u blackberryi bırakmış s3le geziyor :)

Tiki kızlar da başlamışlarsa S3'ye, herşey tamam o zaman.

• 1 numarayı söylüyorum herkesin cebindeki telefon 1 numara şuan için markası modeli ne olursa olsun çünkü onunla ALO diyorsunuz...!!!

• Hiçbir zaman en iyi telefon diye bir şey olmayacak her telefonun birbirine üstünlükleri var ve her cihazın çıkış tarihi ile ilişkili teknolojileri de değişiklik gösterebilir.Fiyatlarına da bakacak olursa fiyat prformansı değerlendirmek gerekir o yüzden sağlıklı bir karşılaştırma söz konusu olamaz.

özellik olarak ben htc one x plus seçerdim bir çok özelliği iyi bir telefon olduğu için..i phone 5 i de ayrı kefeye koyuyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Nokia Lumia 920'yi o kadar övmüşsünüz ama 9. sıraya koymuşsunuz. Bence ekran, kamera, kablosuz şarj, tasarım, malzeme kalitesi, özel aksesuarları, bambaşka, farklı ve şık işletim sistemiyle çığır açtı.

Isletim sistemi wp8 olmasa daha yukarilarda olabilirdi, ve bence dokunmatigide cok iyi degildi , dokunmatik tamam hassas ama stabil degil.. ekranida oyle cok super gelmedi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabikide s3 1. telefon inceleme videolara bakin cikan butun telfonlar paso s3 ile karsilastiriliyor ve her karsilastirmada s3 yeniyor bence s3 tek rakip var oda note 2 nokta bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: KLACID

Her telefonda kullanıcının muhakkak beğenisini kazanan özelliklerin yanında memnun olmadığı özelliklerde barınıyor.

Bir çok kıriter değerlendirildiğinde; İnavasyon, teknik özellikleri, kullanıcı dostu arayüz, pil, yazılım çeşitliliği, güncelleme ve firma desteği v.b.

Yularında Mesut beyin yazdığı yazı da videonun sadece flash desteği olan cihazlar ile görüntülebileceğini belirtiyor.

Şahsi fikrim kullanıcıların en fazla önem verdiği konuların başında cihazının popülerliği, stabilitesi ve yazılım desteği geliyor.

Samsung Galaxy S3 Yukarıda belirttiğim bir çok kritere göre değerlendirildiğinde tartışmasız bu yılın en başarılı vede birinci telefonudur. Her ne kadar kamerası vasat olsa da İnavasyon, pil süresi, incelik, teknik özellik, yazılım desteği, tatminkar arayüz ve stabilitesi ile neden en çok satan androidli telefon sorusuna cevap oluyor. Başarısını satış rakamları ile perçinliyor.

I Phone 5 her zamanki üstün performansının yanı sıra incelik ve hafifliği, teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Ancak bence agresif ikinci konumunda. Çünkü artık klasikleşmiş arayüzü bir çok kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu kadar üstün performansa sahip IOS işletim sistemine rağmen hala özelliklerinin kısıtlı tutulması hayal kırıklığı oluşturuyor. I Phone serisi yenilikçi yaklaşımını ve heyecanında düşme yaşıyor. Ekranı çok iy bir performansa sahip olmasına rağmen en büyük eleştiriyi boyutlarının yetersizliği ile alıyor.

Galaxy Note II Bu kategorideki önceki başarısız (Dell) girişimlerden sonra damgasını vurarak herkesin beğenisini kazandı. Yenilikçi olmayı ve heyecan uyandırmayı başaran Galaxy Note serisi üçüncü sırada olmayı fazlasıyla hak ediyor.

Saygılarımla...

flash destegi yok cihazimda ama videoyu sorunsuz izledim yuklendikten 5 dakka sonra.

Bu arada bir arkadas nexus 4 un iphone 5 ile ayni kalitede resimler cektigini belirtmis , bildigim kadariyla iphone 5 gun isiginda gercekten iyi , nexus 4 de iyi mi? windows market yeterince gelismezse nexus 4 e gecmeyi planliyorum ama nexuslarin kamerasi genelde hep kotu oldugu icin tereddutteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ios_apple
    Kardes Lumia 920de olan ozellikler hangi telefonda var ? Hicbirinde tabiiki. Neden boyle yapmislar anlamiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Nokia Lumia 920'yi o kadar övmüşsünüz ama 9. sıraya koymuşsunuz. Bence ekran, kamera, kablosuz şarj, tasarım, malzeme kalitesi, özel aksesuarları, bambaşka, farklı ve şık işletim sistemiyle çığır açtı.

Yazılım olarak çok eksiği var.
    - Bildirim merkezinin olmaması çok büyük eksik.
    - Markette uygulamalar az, olanlar iOS'a göre basit, oyunlar 3 katı fiyata satılıyor.
    - Google resmen yok.

10 günde satmıştım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmac -- 23 Aralık 2012; 14:40:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_28

sony gibi bi firmanın ürününün olmaması çok üzücü

Kesinlikle.

1. Bence Note 2

• Kendim iPhone 5 kullanıyorum ama bence optimus G

• Benim birincim Note2 ikincim de iPhone5'dir note2 ile iPhone5 birleşse her şey tam olur bence :) iPhone'un uygulama çeşitliliği o uygulamaları sorunsuz çalıştırma iOS'un akıcılığı kamera performansı note2'ye verseler yada note2'nin özelleştirilebilir ayarları(androidin) o muhteşem büyüklükte ekranını iPhonea verseler müthiş olacakta yapmıyorlar :)

• ABD fiyatı ve donanımsal özellikleriyle Nexus 4 ya da gene donanımsal üstünlük açısından DROİD DNA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.