S

Yüzbaşı
09 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar sıfır araç aldım ,aracı teslim almadan önce serviste tavan hariç komple kaplatmayı düşünüyorum.Bu kaplama konularına yabancıyım nelere dikkat etmek gerek.
Arkadaşlar ilerde 5s i satarsam telefondaki bilgilerimi nasıl silecem ipad ile iphone um da aynı hesapı kullanıyorum icloud üzerinden biri bilgilerime ulaşabilirmi
herekese merhabalar yakın zamanda 55 inch led tv alacaz fiyat sınırımız 4000 lira , begendigim bir kaç tv var samsung 55f7000 ve sony w805 gbi birde lg ve philips de bir kaç model begendim ama forumdaki yazılardan ve şikayetvar sitesindeki yorumlara göre bu dört marka arasında en sorunsuz marka sony gözüküyor birde birşey dikkatimi çekri şikayetvar sitesinde sony markalı ürünlerde sorun yaşıyanlara sony hemen müdahale etmiş firmanın ilgili olması güzel neyse çok uzatmayım arkadaşlar bu dört marka arasında bana önerebileceginiz genelde film ve maç izlemek için birde sd yayın kalitesi iyi olan sorunsuz bir tv öneririmisiniz
Merhaba arkadaşlar canada daki kuzenime yıl sonunda telefon getirtecek ordaki z1 ile 5s in fiyatları aynı diger markalarının amiral gemilerini düşünmüyorum bana göre android de alınacak şuan tek telefon z1 ama 5s de aklımı karıştırıyor,siz olsanız hangisini tavsiye edersiniz
arkadaşlar tv alacam ama hangi markayı alim diye kararsızım aklımdan sony almak geçiyor ama samsunglarda fena degil gibi duruyor limitim 2.500-3.500 arası nasıl bir şey alim çok kararsızım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 663
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.602 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 115 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.