Şimdi Ara

2012'nin En İyi Akıllı Telefonu'nu seçiyoruz! İz bırakan 10 telefon bu videoda! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
3
Favori
17.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satis basarisi ve uygun fiyat ulasilabilirlik de var tabi habide guncelleme tabiki s3 number one

• Arkadaşlar 2:09 'a camdaki yansımaya dikkat ederseniz video bisikletten değil arabadan çekiliyor. Titreşim engelleme gerçek değil yani.

• 200 dolara mal olmus bir cihazi 1200 dolarlarda almak satmak basariysa

• Sgs 2 efsane bir telefondur, kullanan herkezın benimle hem fikir olduğu da aşikardır. Eğer android biraz daha stabil bir işletim sistemi olsaydı su an ios ve iphone 5'ın esamesi okunmazdi

• Bu ne yaa ? !!!! lumia 920 1 olmali.

Soyleyin bana PureView ve OIS ozelligi lumia 920den baska hangi telefonda var ?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heja-Maica

Arkadaşlar 2:09 'a camdaki yansımaya dikkat ederseniz video bisikletten değil arabadan çekiliyor. Titreşim engelleme gerçek değil yani.

telefonu eline alip video cektin olmadigina karar verdin oyle mi ? O videodan sonra cok tepki cekti nokia , bende tepki gosterdim ama o teknoloji sonuna kadar gercek. iphone 5 le video cek sonra da lumia ile anlarsin.

Konuya gelicek olursak , padfone 2 kesinlikle listede olmaliydi. droid dna bir ay once cikti , hic inceleme yapilmadi ama listeye alinmis bu yuzden one x yerine de one x plus listeye dahil edilebilirdi. Hicbir yenilik getirmeyen iphone 5 siralamada en yukarda olmamaliydi eger ki siralama varsa. Lumianin siralamasindan bahsetmicem kullanicisi oldugum icin camur atarlar hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: Heja-Maica

Arkadaşlar 2:09 'a camdaki yansımaya dikkat ederseniz video bisikletten değil arabadan çekiliyor. Titreşim engelleme gerçek değil yani.

telefonu eline alip video cektin olmadigina karar verdin oyle mi ? O videodan sonra cok tepki cekti nokia , bende tepki gosterdim ama o teknoloji sonuna kadar gercek. iphone 5 le video cek sonra da lumia ile anlarsin.

Konuya gelicek olursak , padfone 2 kesinlikle listede olmaliydi. droid dna bir ay once cikti , hic inceleme yapilmadi ama listeye alinmis bu yuzden one x yerine de one x plus listeye dahil edilebilirdi. Hicbir yenilik getirmeyen iphone 5 siralamada en yukarda olmamaliydi eger ki siralama varsa. Lumianin siralamasindan bahsetmicem kullanicisi oldugum icin camur atarlar hemen.

Kardes Lumia 920de olan ozellikler hangi telefonda var ? Hicbirinde tabiiki. Neden boyle yapmislar anlamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Mesut Bey, 9 seçeneği de videonun altında anket şeklinde koysaydınız daha sağlıklı bir seçim mekanizması olmaz mıydı?

• Nexus 4

• Keşke bir tane de sony xperia olsaydı. Bence xperia V ince ve su geçirmez olmasının yanında güçlü özellikleri ve büyük ekranı ile özel bir telefondu.

• Ticari açıdan bakıldığında S3 Türkiye de patlama yaşadı. Bu yüzden S3

• DH de benchmark'ı kötü demişlerdi ama android sürüm uyumundan kaynaklı olan hatadan dolayı kötüydü benchmarkları,kamerra ise iphone 5 le eşitti ve bu özellikler toplanınca=LG NEXUS 4(Firma Seri Üretime Geçse De Alsak :D)

• tartışmasız s3 biraz objektif olalım ıphone 5in her özelliğiyle üstün olduğunu kabul etsek bile s3 android ne bilmeyen insanlara bile özelliklerini ezberlletti tarihin en çok satan android cihazı oldu ve ilk defa satış anlamında ıphone u geçti s3 bir devrim oldu etrafınıza bakın tiki kızlar bile ıphone u blackberryi bırakmış s3le geziyor :)

• Nokia Lumia 920'yi o kadar övmüşsünüz ama 9. sıraya koymuşsunuz. Bence ekran, kamera, kablosuz şarj, tasarım, malzeme kalitesi, özel aksesuarları, bambaşka, farklı ve şık işletim sistemiyle çığır açtı.

• iphone 5

• Nexus 4 Tabiki.
    Fiyat performans.
    Fps 60 bu telefonda yağ gibi kullanıyorsun.
    Sadece ses konusu kötüsü
    ama bu 1. liği Nexus tan alamaz

• 1 numarayı hak eden hd2 Leo olması gerekiyor :)

• 1. Sırayı iPhone5 hakediyor. Benim 1.im o.

• Iphone'yi 2nci sıraya koymuşlar.

• sony gibi bi firmanın ürününün olmaması çok üzücü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.