Şimdi Ara

2012 Model Albea Aldık! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
19.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clio daha isabetli seçim olurdu.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

quote:

Çok büyük yanlış yapmışsınız o arabaların çekiş gücü 0 1.3 motora ağır kasa

Esas yanlışı sen yaptın ama haberin yok...

Ne diosun bilader ?

Araba alınmış,para ödenmiş bundan sonra bize birşey söylemek düşmez demek istiyorum.
  • hayırlı olsun
    ben de araba almayı düşünüyorum ama ne alsam hiç bir fikrim yok
    normalde çok kararsızımdır bir de araba alımı olunca biraz zor alcam galiba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok büyük yanlış yapmışsınız o arabaların çekiş gücü 0 1.3 motora ağır kasa

Esas yanlışı sen yaptın ama haberin yok...

Ne diosun bilader ?

Araba alınmış,para ödenmiş bundan sonra bize birşey söylemek düşmez demek istiyorum.

Ben gereksiz para harcamaya karşıyım hocam

Herkesin kendi parası, bize laf düşmez.Hayırlı olsun diyip geçmek lazım.

• Hayırlı ola...
  • Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.
  • Hayırlı olsun öncelikle. Aracın fiatın sitesindeki fiyatı 31840 peşin anahtar teslim şeklinde. Bu kadar inidrim size özel mi her müşteriye yapıyormu bayiler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzz42 -- 3 Mart 2012; 20:46:37 >
  • Ekonomik araç iyi şeçim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzz42

Hayırlı olsun öncelikle. Aracın fiatın sitesindeki fiyatı 31840 peşin anahtar teslim şeklinde. Bu kadar inidrim size özel mi her müşteriye yapıyormu bayiler acaba?

Hocam aynı şeyi bende merak ettim. kişiye özel bir indirim mi yoksa iyi bir pazarlıkla mı aldınız bu fiyatı?

hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
  • Hayırlı olsun.

Bizim sokakta görünce oha lan jaguara bak dediğimiz araba ingiltere de 4000 sterline satılırken, burada leylek albealar 30 bine alıcı buluyor.

Dolu golfler 55 bin miydi kaçtı geçen koymuşlar fiyat listesini.

Araba-benzin kesinlikle ederinin çok üst üst üstünde satılıyor.

Bu şeye benziyor, geçen birisi 2 polo yakalı lacoste tshirte 250 tl saydığını söylemişti resmini de koymuş, biri kırmızı biri siyah ve dümdüz.

Onun sırf sol üst köşesindeki o timsah var diye o fiyata gidiyor, ülkenin içinde bi kaç tane "timsah" olacak heralde.

Amacım baştakileri kötülemek değil kesinlikle, muhalefet falan değilim, ama biri bana açıklasın, elin gavuru 5.000 € ya range rover a binip, ucuz benzin parasının verdiği

rahatlıkla gazı köklerken, ben niye aynı fiyata (12.000) 2. el palio almakla yetinip, lpg taktırıp kıçımı tutarak gezeyim ?

Türkiye afrika için şahin üretiyormuş, kaç paraya sattığı hakkında bi fikrim yok eminim bizde onları, bizden büyük devletlerin bizi kazıkladığı gibi kazıklıyoruzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guilty and the beast -- 3 Mart 2012; 21:05:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Bu aracı alana kadar 1 yasında linea almak daha mantıklı olmazmiydi?

Linea güzel bir araç fakat bana biraz uzun görünüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Nor

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzz42

Hayırlı olsun öncelikle. Aracın fiatın sitesindeki fiyatı 31840 peşin anahtar teslim şeklinde. Bu kadar inidrim size özel mi her müşteriye yapıyormu bayiler acaba?

Hocam aynı şeyi bende merak ettim. kişiye özel bir indirim mi yoksa iyi bir pazarlıkla mı aldınız bu fiyatı?

hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Sahibinden.com'dan bu araçlar 28.000 TL'ye satılıyor. Kale Ticaret'e gittik, İSTOÇ'ta, Albea Dynamic Plus (gri renkte) 28.000 TL, Premio (beyaz renkte) 29.000 TL dediler. Bu fiyatlara ilave olarak noter, plaka, trafik sigortası size ait dediler. Sanırım MTV yani bandrol vergiside bize ait oluyordu bu durumda.

İSTOÇ'a giderken, Topkapı tarafında Fiat bayisini gördük, camlarında büyük rakamlarla telefon numarası yazıyordu. Albea dizel var mı diye sordum, sıfır olarak üretilmiyor fakat ikinci el bölümünde faturası kesilmiş km yapmamış albea'lar var dediler. İkinci el bölümü telefonda ellerinde 60 taneye yakın Dynamic Plus (gri renkte) olduğunu ve fiyatının 28.000 TL olduğunu, noter, bandrol, plaka, trafik sigortasının bu fiyata dahil olduğunu söylediler. MP3'lü cd çalarlı olan modelller için fiyat farkı istemediler. Paspas hediye ettiler, ben telefonda park sensörü sordum ve bayi indirimi yapıyor musunuz en son ne olur gibi sorular sordum. Fakat sadece paspas hediye ettiler. Verdikleri paspas 4 parça çıktı, arka koltuk için ortadaki üçüncü küçük parça çıkmadı içinden. Garajlarından arabayı beğendim, mp3'lü cd çalarlı olmasına dikkat ettim, her aracın üzerinde plakası vardı. notere gittik, trafik sigortasını yaptılar aynı gün teslim aldık aracı.

Aracı almadan önce beklentilerim, fiyatı uygun olsun, sıfır olsun, merkezi kilit, elektrikli ön camlar, radyosu olsun yeter diye düşündüm.

Aracı aldıktan sonra, servis görevlisi aracı anlatırken, yol bilgisyarının olduğunu öğrendim. Oto parka park ettikten sonra, anahtarın üzerindeki düğmeye basınca kapıların kilitlendiğini görünce uzaktan kumandalı merkezi kilit olduğunu öğrendim.

MP3'lü CD çaları olduğunu için 6 hoparlör var. Ama İstanbul trafiğinde sadece radyo benim işimi fazlasıyla görür.

2012 Model Albea Aldık!

2012 Model Albea Aldık!

• hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
  • Konunun tamamini okuyamadim ancak dayimda 2006 Doblo 1.3 Multijet var 70 ya da 75 beygirdir 130 binde hep kirsal motorin aliyor sadece baski balata degisti motor saglamdir.
  • eylül-ekim gibi bende birkaç tane alcam bakalım fiyatlar nasıl olacak
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • hayırlı olsun..
  • Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • Konunun tamamını okudum. Araçtan beklentileriniz doğrultusunda en doğru karar ve fiyat çok uygun.
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Otomatik vitesli bayan arabası arıyoruz. Uygun 2. el 30 bin altında yok gibi...Büyük ihtimal sıfır km CORSA düşüneceğiz...Bunun benzinli otomatik olsa iyi olurdu..Kısmet bakalım.. Cevabına teşekkür..Allah hayırlı etsin. Güle güle kullanın...Saygılarımla.

Bütçeniz ve düşünceniz ne bilmiyorum ama bizde aynı durumda iken corsaya 33-34 vereceğimize 37.500 e astra classic 3 easytronic e niyetlenelim dedik ve dün kaporayı verdik

Konuyu açan arkadaşımıza da hayırlı olsun diyorum, kazasız belasız inşallah..

aynı seçimin tam tersini yaptım dostum. 38 e classic astra otomatik alacaktım. test sürüşü yapmak için 100 km uzağa gittim. ama test tam hayal kırıklığı idi. araç çok hantal ve sert. hele konsol o kadar kötü ki her gün ona bakmak içimden gelmedi. 3 bin lira düşük fiyata corsa aldım. imzamdaki araç. çoook memnunum. size tavsiye test sürüşü yapın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.