Şimdi Ara

2012 Model Albea Aldık! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
1
Favori
19.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasa şartlarnda.. en ekonomik ve en mantıklı araç bu aslında.. alırken fiyatı uygun.. performansı makul.. tüketimi ekonomik.. servis parça ekonomik..daha ne lazım ?
    Otomobil hangi ihtiyaç için icad edildi ?? Hayırlı olsun.. Allah kaza bela vermesin..
  • Tabanı güneş görmesin , hayırlı olsun .
  • Hayırlı uğurlu olsun hocam.Allah kaza bela göstermesin.Aynı aracın Premio'su var.

Örnek olması açısından yakıtı hakkında bilgi vereyim: Sürekli şehir içi trafik(İstanbul),Kısa mesafe(Kimi zaman hararet ibresi uykusundan uyanmadan kontak kapatılarak) ve 0-10 derece arası hava koşullarında 85 liralık mazotla 340 km yaptı.Daha dün gece fullendi depo.Sürekli fullenerek ölçüm yaparım...

Bu arada diğer arkadaşlarada sorayım sizce yakıt durumu kış mevsimi için nasıl?Yazın düşeceğini tahmin ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yerel Extremum

Hayırlı uğurlu olsun hocam.Allah kaza bela göstermesin.Aynı aracın Premio'su var.

Örnek olması açısından yakıtı hakkında bilgi vereyim: Sürekli şehir içi trafik(İstanbul),Kısa mesafe(Kimi zaman hararet ibresi uykusundan uyanmadan kontak kapatılarak) ve 0-10 derece arası hava koşullarında 85 liralık mazotla 340 km yaptı.Daha dün gece fullendi depo.Sürekli fullenerek ölçüm yaparım...

Bu arada diğer arkadaşlarada sorayım sizce yakıt durumu kış mevsimi için nasıl?Yazın düşeceğini tahmin ediyorum...

bence hiç iyi değil benim geçenlerde kullandığım 2001 palio lpg li 60 tl tüple İst. içinde 250 km yaptım dahada içinde vardı arkadaşa teslim ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Hayırlı uğurlu olsun hocam.Allah kaza bela göstermesin.Aynı aracın Premio'su var.

bence hiç iyi değil benim geçenlerde kullandığım 2001 palio lpg li 60 tl tüple İst. içinde 250 km yaptım dahada içinde vardı arkadaşa teslim ettim.

Hocam ona bakarsan bu arabayı almadan önce 07 model lpg li albea vardı 72 liraya falan doluyodu deposu istanbul ş.içinde 375 km yapıyodu.

• quote:

Motor ısınmadığına ve hava soğuk olduğuna göre normal gibi 25 kuruş... Bu gibi durumlarda motor devrinin 2500'ü görmemesine dikkat edersen bi miktar daha az yakabilir...

• Çok ekonomik bir dizel seçmişsiniz..
    Hyırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

2012 model Albea Dynamic Plus aldık. 28.000 TL (noter, plaka, trafik sigortası, mtv bandrol dahil), km yapmamış, faturası kesilmiş dizel araç.

Klima
    Hidrolik direksiyon,
    6 hoparlörlü Mp3'lü CD çalar
    Uzaktan kumandalı merkezi kilit
    Yol bilgisayarı
    Ön camlar elektrikli
    1.3 dizel multijet 70 beygir

Bu aracı aldık ama nelere dikkat etmek gerekiyor? Tavsiyeleriniz nelerdir? Servisteki arkadaş, aracı kısaca anlattı, fakat mesela hirdolik direksiyonu tamamiyle sağ yada sola kırınca hidroliklerin keçeleri zarar görürmü yada rodoj süresince nelere dikkat etmek gerekiyor, hangi mazotu alalım (normal mazot, euro dizel) gibi sorularıma fark etmez bu araçlarda o tip sorunlar yok gibi şeyler söyledi.

fiatın sitesinde bu araba için en düşük fiyat 32.140 tl diyor.

• Hayırlı olsun.

Zaten aracı aldıktan sonra yazmışsınız. Bize hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez...
  • hayırlı olsun..
  • Hayırlı olsun güle güle kullan Bendede opel astra var hemen hemen motorları aynı sayılır çok az yakıyor rodaj konusundada ilk 1000 km zorlamayın diyorlar galiba daha sonra zorlayın
  • Bu aracı alana kadar 1 yasında linea almak daha mantıklı olmazmiydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız..

Motoru çok zorlamayın.Forumda konusu vardı dizel araçları doğru kullanma yolları diye, o konuya da bir göz atın..
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullan
  • Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun
  • Aynı durumda olsaydım kesinlikle farklı bir araba seçerdim ama zevkler ve renkler tartışılmaz.Hayırlı olsun...
  • Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.
  • nice nice yıllarda sorunsuz binmek ümidiyle hayırlı olsun! :)
  • ikinci el zor iş ..
    gercekten temizini kazasızını bulmak zor . bulsan da sıfırından fazla para istiyor ..

sabah sabah 2011 model symbol baktim 2011 6. ay da trafige çıktı diyor 2200 km de araç , tramerde 2010 a ait kasko var inansam mı ianamasam mı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyus -- 3 Mart 2012; 11:27:38 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.