Şimdi Ara

2012 1.6 civic elegance aldım(izlenimler ve foto eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
9.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu aralar fiyatı en uygun araba.yeni kasası bunun kadar güzel olmayacağı için iyi yapmışsın.yalnız otomatik vites alsaydınız en ideali olacaktışimdi ideale en yakını olmuş.hayırlı olsun.lpg şart ama bu araca haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

şu aralar fiyatı en uygun araba.yeni kasası bunun kadar güzel olmayacağı için iyi yapmışsın.yalnız otomatik vites alsaydınız en ideali olacaktışimdi ideale en yakını olmuş.hayırlı olsun.lpg şart ama bu araca haberin olsun.

Bundan önce 3 yıla yakın otomatik araç kullandım. En son aracım manuel megane 2 idi. Kullandığım araçların şanzımanları hep sorun çıkardığından(laguna 1)

Honda şanzımanı sorunsuz da olsa beni yaşadığım tecrübeler oto vites işinden soğuttu.
  • lpg konusuna gelince hesaplamalarıma göre yılda 7 000 km civarı yapacağım. Eğer daha fazlası olursa teleflex marka lpg yi 7001. km de taktıracağım.

Şanlıurfa da çalıştığımdan burda teleflex servisi yok sanırım. Gerçi servisi olan markalarında servislerinin hiç bir özelliği, yeterliliği yoktur.Önceki araçlarımda lovato marka takılıydı ama servisi normal bakımlarını bile yapmayı beceremiyordu. Taktırırsam sanırım Gaziantep teleflex bayisinden taktıracağım.

Teleflex in 5 taahhütü

1. Motor arıza lambası yanmayacak,
    2. Tasarruf, litre bazında garanti edilecek, (Örnek: 100 Km.de 10 Lt. benzin tüketen bir otomobil, 100 Km.de 11,5 Lt. ortalama %15 daha fazla LPG tüketir)
    3. Aracın çekişi düşmeyecek,
    4. Araç ayar için servise tekrar gelmeyecek,
    5. Sabah çalışma zorluğu ve yüksek devirlerde LPG'den benzine geçme sorunu yaşanmayacak.

Taktırmaya karar verirsem yapacağım ilk iş küçük bir yedek lastik alıp simit depo taktırmak malum bagaj hacmi zaten çok fazla değil.

• Marka olarak prinste düşünebilirsin. Honda servislerinin önermesede önerdiği markadır ve arıza ışığını yaktırmayan tek lpg olarak sölüyorlar.
  • cok heves ediyorum suanki durumunuza acikcasi Hos daha yasimiz 22
  • Arkadaşlar Ben Lpg de çekiş Hiç düşmüyor diyenlere fazla İnanmıyorum.Benzinin Yerini hiçbir LPG tutamaz bence Bayabi Fark Ediyor ne kadar Etmiyor deseniz bile...
  • Hayırlı olsun.

Şimdiki eski kasalar yani VTEC Civicler altın değerinde.

Sizin araç ta öyle olacaktır.

Kazasız belasız ve de keyifle binmeniz dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

cok heves ediyorum suanki durumunuza acikcasi Hos daha yasimiz 22

inşallah en kısa zamanda siz de isteğiniz aracı alırsınız

Herkese iyi dilekleri için teşekkürler
  • Aracınızı 10 bin km ya da 1 yıl kullanıp ilk bakımına sokun.

Fabrikasyon bir sıkıntısı çıkarsa zaten bu sürede çıkar.

Sonra ilk iş lpg olsun.

Prins ya da teleflex olabilir.

Kaliteli bir montajla motor arıza ışığı yanmaz.
  • bende öyle düşünüyorum 1 yıl a yakın süre kullanacağım. km beklediğimdn çok olursa da teleflex taktıracağım. Hondacılar bu markadan oldukça memnun. yukada verdikleri sözlerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Bence kasa bok gibi, o paraya gidip avrupa arabasi alinir!

beğenmeyen nadir insanlardansınız hatta beğenmeyip hakeret edeni ilk defa duyuyorum güncel civic için.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

arkadaşlar normalde trafik sigortasını bayi ödemiyor mu?

Öncelikle hayırlı olsun

Sorunuza gelirsek ödemeleri lazım. Yarın kısmet olursa meriva aracımızı teslim alacağız bizim trafik sigortasını da bayi ödeyecek
  • Hayırlı olsun, gule gule kullanın .Teslım aldıgınızda fotograf yuklersenız ıyı olur
  • yarın büyük ihtimal fotoları paylaşırım nazar boncuğu ile birlikte
  • Civic gibi bir arabaya yarı ev parası? Yanlış anlamayın sizinle ya da hondayla alakalı değil. Güvenle sürün.

Sorun ülkenin geldiği durum.
  • bunda 2. el deki güvensiz sahtekarlık dolu ortamın da etkisi var.
  • quote:

quote:

beğenmeyen nadir insanlardansınız hatta beğenmeyip hakeret edeni ilk defa duyuyorum güncel civic için.

Boşver kardeş aldırma sen onlara bu fiyatlara bu donanımda araç alamayınca mundar hesabı atıp tutuyorlar. Bırak onlar kendi avrupa arabalarına binsinler. Bi bok bilmeyen adamlar burda yorum yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

quote:

Boşver kardeş aldırma sen onlara bu fiyatlara bu donanımda araç alamayınca mundar hesabı atıp tutuyorlar. Bırak onlar kendi avrupa arabalarına binsinler. Bi bok bilmeyen adamlar burda yorum yapıyor.

gerçi o nun bir de insignia için yorumu var. Banchi doğan ın konusunda tam evlere şenlik sonradan gördüm. cevap vermeye bile gerek yokmuş.

• Mükemmel seçim.Ben de A3 almasaydım ya Civic Elegance ya da Megane Priv. alacaktım.

LPGye uyumlu mükemmel performansta vtec motor ve sınıfında bana göre A3 ve Golf'ten sonra en kaliteli iç mekana sahip araç..Oturma pozisyonunu da çok severim ayrıca.

Diskler sıcakken aracınızı yıkatmamaya özen gösterin.Ya da yıkatacaksanız tekerlerklere su vurmasın.

Ara sıra bozuk yerden geçtiğinizde tak diye bir ses gelirse arka teker koptu zannedebilirsiniz.Kıvılcım çıkmıyorsa o ses amortisrden gelmiştir yola devam.

Hayırlı olsun kazasız kullanmak nasip olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.