Şimdi Ara

2012 1.6 civic elegance aldım(izlenimler ve foto eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
9.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun çok güzel bir araç........
  • Beyazsa tadından yenmez.Bodykit ve arkaya bir spoiler müthiş olur müthiş.Hayırlı olsun.Yeni kasa birşeye benzemiyor zaten.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Allah daha iyilerini size nasipeder inşallah.

sefau571 evet araç beyaz
  • Hayırlı olsun.Beyaz almışsınız iyi tercih.Aranıpta bulunamayan renktir.Piyasa pek bulunmaz.
  • gönlümden geçen aracı almışsınız, ben yeni kasayı bekleme kararı aldım..

bu arada 2012 için gaziantep bayisi 2bin lira telefon ile iniyor. ellerinde satılmayı bekleyen bir elegance otomatik bir de dream otomatik var. (bunlar için biraz daha inebilirler diye düşünüyorum) sipariş ile gelecek modellere 2 binlira ve 10 gün teslim süresi veriyorlar..
  • Güle güle kullanın.. Hayırlı uğurlu olsun.

Aracı teslim alırken dikkatli olun, özellikle resmi evrakları iyice kontrol edin. Bizim bacanağın aracını teslim alırken motor-şase numaralarından birisini faturaya ve kaskoya yanlış yazdıklarını fark etmiştik.
  • Hayırlı olsun kendini ıspatlamış bir araç fiyatta güzel bence.
  • mükemmel bir tercih hayırlı olsun
  • teşekkürler arkadaşlar. Aracı aldıktan sonra camları çok koyu olmayacak şekilde film ile kaplatmayı düşünüyorum. 1-2 yıl içinde renk solması olmayacak şekilde çok da pahalı olmayan 150 lira civarı bir film markası var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

teşekkürler arkadaşlar. Aracı aldıktan sonra camları çok koyu olmayacak şekilde film ile kaplatmayı düşünüyorum. 1-2 yıl içinde renk solması olmayacak şekilde çok da pahalı olmayan 150 lira civarı bir film markası var mıdır?

Arkaları 2 numara önü 1 numara yaptır.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

quote:

teşekkürler arkadaşlar. Aracı aldıktan sonra camları çok koyu olmayacak şekilde film ile kaplatmayı düşünüyorum. 1-2 yıl içinde renk solması olmayacak şekilde çok da pahalı olmayan 150 lira civarı bir film markası var mıdır?

1 numara en açığı mı oluyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smg05

quote:

1 numara en açığı mı oluyor?

Evet....... 3 sakın yaptırma duvar konumuna geliyor çoğu markada ve polis çevirir affetmez o konuda......

• Hocam hayırlı olsun. 2010 yılında elegance paketi 45.800 e almış biri olarak fiyatını sen düşün Gayet uygun almışsın. Önünü kaputu falan kesinlikle göremezsin tasarımı o şekilde yapılmış yola hakim olman için zamanla alışırsın park sensörüne ihtiyaç kalmaz. GÜzel bir araç kullanımı keyifli fazla km yapmayacaksan lpg falan taktırma aracın keyfini çıkar
  • peki film markası öneriniz var mı?
  • Benim aracımda ne marka film oldugunu bilmiyorum alırken opsiyon olarak istemiştim ama ziebartta çekildiğini biliyorum. Çok beğeniyorum filmi gerçekten kaliteli fazla siyah değil ama güneş geldiğinde ayna etkisi yapıyor hafif siyah aracada çok yakısıyor . Markasını öğrenmeye çalışırım ziebarta çektirmenizi öneririm işçiliği beğeniyorum ordaki.
  • Zıplayan otomobil fiyatlarından sonra bu fiyata civic almak, civic kullanıcısı olarak bence de artık mantıklı, hayırlı olsun.
    Bundan 1 sene önce bu seçimi yapmış olsaydınız, yeni kasadan daha bi haber olsak da civici önermezdim ama şu anda f/p aracı olma yolunda.
  • Hayırlı olsun gerçekten çok iyi fiyat güle güle kullanın beyaz renk aracın en güzel renklerinden bence.
  • teşekkürler arkadaşlar. yarın olsa da teslim alsam artık
  • O ilk an çok heyecanlı oluyor. Özellikle iç mekanın sizi büyülemesi varya offf alsamda bi an önce gezsem derdine düşüyorsunuz
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Darısı bizlere inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.