Şimdi Ara

2011 TEMMUZ MTV KAMPANYALARI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
34.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ken_618

Axess ile bir türlü ödeme yapılmıyor öyle takılıp kalıyor.

Firefox ile bende de takılıyordu, explorer ile ödedim sorun olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: netrex2

vakıfbank ın bankamatiklerin den kredi kartı ile ödesek yine 5 taksite böler mi acaba ? mutlaka gib.gov.tr den mi ödemek gerekli 5 taksit için ? acil cevap yazarsanız iyi olur az sonra vergiyi yatırmaya gideceğim de !!!

Bankamatik, internet şube vs. den kabul edilmiyor..

Kampanya detayları:

*www.gib.gov.tr internet sitesinden yapılan 100 TL ve üzeri işlemlerde 5 taksit fırsatından yararlanılabilir.
    * İşlem anında sistemlerimizde kayıtlı cep telefonuna gönderilen GET7/24 şifresinin girilmesi gerekmektedir.
    * Mail-order limitinin, en az ödeme yapılacak tutar kadar açık olması gerekmektedir.
    * 1 Temmuz – 3 Ağustos 2011 tarihleri arasındawww.gib.gov.tr üzerinden yapılan tüm ödemeler otomatik olarak 5 taksite bölünecektir.

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=160 orjinal linkide budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: honda09

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Axess ile bir türlü ödeme yapılmıyor öyle takılıp kalıyor.

Firefox ile bende de takılıyordu, explorer ile ödedim sorun olmadı

Evet bende farkettim öyle olduğunu ,teşekkürler yinede...
  • ya arkadaş ödeyemiyorum

Bankanızda şu an günlük muhasebe işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yarın 00:01'den itibaren tekrar deneyebilirsiniz.

mesajı çıkıyor cezaya girdi göz göre göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

ya arkadaş ödeyemiyorum

Bankanızda şu an günlük muhasebe işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yarın 00:01'den itibaren tekrar deneyebilirsiniz.

mesajı çıkıyor cezaya girdi göz göre göre

şimdi tekrar deneyin 4gün önce bende de aynıydı gece 12den sonra olmuştu... ama cezaya giriyordu değil mi 3ünden sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 4 Ağustos 2011; 0:03:31 >
  • 1 tl gecikme cezalı ödedim az önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

1 tl gecikme cezalı ödedim az önce

e bişey değilmiş canım bununla geçmiş olsun ne diyelim
  • Bende dun unutanlardanım şimdi ödemek istiyor gib gov tr den axess le ama acaba 6 taksit yapar mı sizce_?
  • 3 gün uzattu devlet ama bankalar 3 gün uzattımı ki? 31 ağustostan sonra ödeyenler bunu dikkate alsınlar, banka sistemleri bu tarihten sonra yapılan işlemleri taksitlendirmeyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

Bende dun unutanlardanım şimdi ödemek istiyor gib gov tr den axess le ama acaba 6 taksit yapar mı sizce_?

8 Ağustos a kadar Axess kampanyası geçerli..
  • "gib.gov.tr'den yapılan kartlı ödeme işlemlerinin hemen ardından aynı siteden alınabilen internet vergi dairesi ödeme alındısı, ödeme işleminin üzerinden 20 gün geçtikten sonra müşterilerimizce ilgili vergi dairesinden onaylatılabilecektir. İnternet vergi dairesi ödeme alındısı yalnızca gib.gov.tr üzerinden ödemeyi gerçekleştiren müşterilerimizce onaylatılabilir."

bu ne demek arkadaşlar? vergi dairesine gittikten sonra ne anlamı var internetten ödemenin? bunu yapmak zorunlumu?
  • isteyenler onaylatıyor. ellerinde makbuz olsun diye.
  • Dün axessle ödeyemeyince worldle ödeme yaptım, sonradan aklıma geldi worldun taksit kampanyası 1-31 arası geçerli idi. İnternet şubeden kontrol ettim sağolsun 5'e bölmüş Bazıları(axess) daha ödeme altyapısını oturtamamışken world müşteri memnuniyetini doruğa ulaştırmış durumda.. Worldu seviyorum VadAAAaaaaaaa
  • wallha garantinin internet bankacığılından ödedim galiba TAKSİT yapmadı tek çekti... GIB.GOV.TR yı kullancaktık di mi? sorduk burda herkes yardımsever sağolsunlar sölemediler... !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

wallha garantinin internet bankacığılından ödedim galiba TAKSİT yapmadı tek çekti... GIB.GOV.TR yı kullancaktık di mi? sorduk burda herkes yardımsever sağolsunlar sölemediler... !!!

Siz sormamış akıl vermişsiniz!!

quote:

arkadaslar kendi internet bankacılığınızya sayfasından yapsanıza ödemelerinizi. gib.gov.tr den neden ödüyosunuz?

ben garanti ile ödücem. ne diyosunuz? sonax fırsatı iyi midir?
  • hee wallhaa, bişy olmaz 150 tl di zaten borcum ;)
  • quote:

hee wallhaa, bişy olmaz 150 tl di zaten borcum ;)

Ne içtiniz siz?

Bu arada 2000 model 1.6 araba için 215,00 TL tl vergi alacak 2012 de nedir bu Allah aşkına, bir kulağımızın arkası kaldı...
    1-3 yaş grubu araç sahiplerine Allah yardım etsin. 697,00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

hee wallhaa, bişy olmaz 150 tl di zaten borcum ;)

Ne içtiniz siz?

Bu arada 2000 model 1.6 araba için 215,00 TL tl vergi alacak 2012 de nedir bu Allah aşkına, bir kulağımızın arkası kaldı...
    1-3 yaş grubu araç sahiplerine Allah yardım etsin. 697,00 TL

Sana ne , ne içtiysem içtim istiyosan haber ver

• ben de internet bankacılığından ödedim tek çekim yapmış boşu boşuna ya
  • HALKBANK Macerası ; Bölüm-1

22 temmuzda halkbank kredi kartı ile ödeme yaptım..
    24 temmuzda 100 tl lik totaldan benzin aldım. 10 tl parapuan vermesi gerekti.

Bu puan 8 agustosta verilecek 15 agustgosta geri alınacakmış.
    ama tanımlanmamış. Tanımlanan var mı??

Şimdi kampanyaya baktım. Anlaşmalı olduğumuz istasyon vs demiyor.
    telefon acacam keni böyle birşey diyecekler..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.